Jump to content
Sign in to follow this  
RedDevil

Manchester United 5-3 Blackburn Rovers

Препоръчани публикации

[1 - 0] C.A. Tevez 36'
[2 - 0] Nani 40'
[2 - 1] B. McCarthy 48'
[3 - 1] C.A. Tevez (pen.) 51'
[4 - 1] C.A. Tevez 54'
[4 - 2] M. Derbyshire 84'
[4 - 3] B. McCarthy 90'
[5 - 3] C.A. Tevez 90'

Тевес герой за Юнайтед в голов трилър срещу Блекбърн

Отборът на Манчестър Юнайтед постигна победа с 5:3 над гостуващия Блекбърн в четвъртфинален мач за Карлинг къп. Карлос Тевес се отличи с четири гола за Манчестър, а едно попадение добави Нани.

В стартовия състав на „червените дяволи" липсваха голяма чат от титулярите. В центъра на защитата бяха Гари Невил и Еванс, на вратата вместо Ван Дер Саар беше Бен Фостър, а Рафеал Да Силва замени Евра по левия фланг на защитата. В халфовата линия шанс за изява получиха Посебон и Гибсън.

Въпреки промените които направи Сър Алекс Фъргюсън футболистите на Мачестър Юнайтед наложиха сериозен натиск от самото начало на мача. Първото попадение падна в 37-ата минута. Автор на гола стана Карлос Тевес. Четири минути по-късно Нани отбеляза за 2:0 и при този резултат дойде края на полувремето.

В 48-ата минута Бени МаКарти върна един гол, но само три по-късно, Тевес отбеляза от дузпа. В 54-ата минута аржентинецът отбеляза третия си гол в срещата и направи резултата 4:1. Към края на срещата играчите на Манчестър допуснаха два гола във вратата си дело на Дербишър и МаКарти, преди Тевес с четвъртия си гол в мача да сложи точка на спора.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Мача беше... нямам думи направо! Важното е, че имаше желание и Скоулс се завърна. Страшно много се радвам за Тевез. Не ми се анализира, че достатъчно нерви имаше от тея линкове. Важното е, че продължаваме. И само желанието може да ни спечели турнира! :manutdd2:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Публикувано изображениез

Тевез герой в голов трилър срещу Блекбърн

Публикувано изображение

Манчестър Юнайтед победи Блекбърн с 5:3 в четвъртфиналната среща между двата тима от турнира за Карлинг Къп и продължи напред в надпреварата.

В герой за Червените Дяволи се превърна Карлос Тевез. Аржентинецът, който изгуби титулярното си място в тима след пристигането на Димитър Бербатов, даде страхотна заявка с 4 гола в мача, в който започна като титуляр при отсъствието на Бербо, Рууни и Роналдо, които получиха почивка от Сър Алекс Фъргюсън.

Шампионите за малко да допуснат изключително глупав обрат, като след като поведоха с 4:1 оставиха своя противник да навакса до 4:3. С 4-то си попадение в 93-та минута обаче Тевез реши всичко в срещата.

Първото попадение в головия трилър падна в 36-та минута. Гигс от пряк свободен удар центрира към Тевез, който след рикошет в бранителя Мокоена даде преднината за шампионите.

Само 5 минути по-късно, в 46-та минута, след прекрасно двойно подаване между Тевез и Нани, португалецът вкара покрай Пол Робинсън за 2:0, като при този резултат завърши и полувремето.

Само след 10 минути от началото на вторите 45 вече бяха паднали още три гола. Влезлият на полувремето МакКарти надигра Гари Невил и с хубав шут вкара за 1:2.

В следващата минута – 49-та – домакините получиха право да изпълнят дузпа, след като Тевез бе свален в наказателното поле от Ойер. Именно аржентинецът се нагърби с изпълнението и не сбърка за 3:1.

В 54-та минута Андерсон започна отлична атака за Юнайтед, пусна към Гигс, последва двойна комбинация с Тевез, след което последният реализира за 4:1.

В игра за Червените Дяволи пък се появи Пол Скоулс в 66-та минута, за пръв път след като се възстанови от контузията си.

Шест минути преди края на двубоя, в момент в който изглеждаше че всичко в срещата е приключило, домакините се отпуснаха, а Блекбърн се възползва от ситуацията. С гол в 84-та минута на Дербишайер и след това в 90-ата на МакКарти гостите стигнаха до 4:3.

В 93-ата минута след прецизен пас от Андерсон, Тевез със страхотен удар вкара четвъртото си попадение в мача и оформи крайното 5:3.

МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД - БЛЕКБЪРН 5:3
1:0 Тевез 37
2:0 Нани 41
2:1 МаКарти 48
3:1 Тевез 50
4:1 Тевез 54
4:2 Дербишър 84
4:3 MаКарти 90
5:3 Тевез 90+

ЮНАЙТЕД: Фостър, Невил, Рафаел, Евънс, О'Шей (Евра 66), Андерсон, Гибсън, Посебон (Скоулс 66), Нани, Гигс (Манучо 71), Тевез
Неизползвани резерви: Кушчак, Видич, Парк, Уелбек
Стадион Олд Трафорд, 53997 зрители

Статистика:
Публикувано изображение

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Жалко,че Тотнъм не отпаднаха днес.Все още смятам тях за фаворити. едит:Гледах до 4-1 и ми заби.Някой да каже кой вкара първи у 90та минута,че ако е станало 4-3 ***** ******.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Егати мача егати чудото...имахме фиид до 4-1..после незнам защо така допуснахме тия грешки и можеше да изтървеме мача...Най накрая Тевез се съживи от мъртвите и доказа защо му е тук мястото :manutdd2:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Голям мач стана !!! Като изключим 3те случайни гола на Блекбърн , играхме великолепно,яд ме е че развалиха донякъде радостта от великолепната игра в атака.Не е за вярване ,че вкарахме 5 гола ,а играхме без Рууни, Роналдо , Бербатов , Карик, Парк, Флетчър , Рио , Видич , Саар.Имаме играчи за 2 класни отбора.Супер Тевез дано продължава да бележи така.Андерсон и Нани показаха ,че имат бъдеще в Юнайтед.Незнам само какво правеше Гари в центъра на отбраната , именно негова беше грешката за първия гол.Карлинг Къп е наша тази година!!!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Браво на момчетата особено на играча на мача-Каааарлоооооооос Тевеееееееес!Тва трябва да ни е първата купа,т.е. втората след Световното клубно!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Браво на Тевез - 4 гола! Хубав мач стана, а комбинацията между Андерсон и Тевез беше феноменална, позабавляваха се нашите юнаци! :z526778:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не ги видях последните голове! То на компа едно такова супер криво да се гледа мач! Този първия гол е по-скоро автогол, но наистина Тевес се развихри.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Много красив мач. Трябва да се сложи една емотиконка гласяща: "ЕТО ТОЗИ ЮНАЙТЕД ИСКАМ ДА ГЛЕДАМ" :D , щото вече банално стана. Всички играха добре, поотпуснахме се накрая и затова ни набутаха 2 бързи гола, но няма значение. Продължаваме напред. Много силно впечатление ми направиха Тевез (разбира се), Андерсон и Фостър (въпреки 3те гола изключително стабилен беше през целия мач и нямаше голяма вина за попаденията). Радвам се, че Сколси се върна в игра. Видя се още с първите му минути на терена какво ни липсваше тези седмици, през които отсъстваше. Добър мач и на Посебон, Нани и.. абе всички :) . Искам Тотнъм на полуфинал ;)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Як мач! Прекрасна продукция, голямо забавление много ми хареса на мен не знам за вас. Тевез заслужи място в отбора в следващия мач с Олборг (ако не се лъжа). Дори и в този със Съндерланд. А онази комбинация при единия от головете на Тевез беше образцова, да не говорим за 5-ия гол на Аржентинеца :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Лично аз съм възхитен от Андерсон за паса. Толкова време да чака гол, да има такава възможност при такъв резултат, и да подаде на Тевез, който вече има два гола - такива играчи са нужни на Юнайтед. Личи си, че е съвсем спокоен и уверен в силите си, и че е оценява и се наслаждава на това, което има. Надявам се само да продължава в същия дух. И да ви чуя - Аржентина, Аржентина! Пропусналите си намерете петия гол, и той беше много добър.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
да,само Тевез да му беше върнал жеста 5-6 минути по-късно цена нямаше да има!който не е гледал мача,да не се заблуждава от резултата! ;)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Много малко хора от форума могат да направят точен анализ на мача, защото имаше много прекъсвания и непрекъснато търсене на линкове, но всичко си дойде на мястото и гледахме ИСТИНСКИЯ ЮНАЙТЕД.
Просто този мач ни даде какви ли не емоции.. невероятна вечер - най-вече за един човек.. номер 32. Със сигурност Тевез ще помни този мач до края на кариерата си.
В този мач всичко в отбора ни се получаваше в офънзивен план.
Фостър беше много стабилен в този мач, въпреки 3те гола, които получи във вратата си (цитирайки faire). За защитата не мога да кажа много неща, защото повечето беше в офънзивен план, само ще спомена, че головете им дойдоха от наши индивидуални грешки. Посебон игра много добре в този мач, Гибсън също - двамата доказаха защо са предпочитани от САФ. Андерсон беше меко казано ВЕЛИКОЛЕПЕН - много добра игра в центъра на терена, много добри пасове, много добра комбинация с Карлитос. Нани до толкова вбеси много хора от нас.. не може през целия мач да мислиш само как да вкараш и още повече след като си вкарал. А тази негова игра му донесе и много грешки, но иначе браво за попадението - отново страхотна комбинация с Тевез.
Влизането на Скоулс ни припомни това, което нямаше в играта ни в последните месеци, защото тази специфична игра в средата на терена може да я покаже само той.. дано всичко със здравето му да е стабилно до края на сезона и да бъде поредния успешен за него. С включването си Евра направи фатална грешка и "даде" гол за гостите. Манучо в интерес на истината изобщо не съм видял да играе с топката от както влезе.
През този сезон победихме Блекбърн с 2:0 във Висшата Лига, а сега 5:3 със много по-добра игра. Това показва, че отборът е много освободен в такива мачове и умее да се забавлява на терена - дано това продължи до края на турнира и дано се принесе във FA Cup.
4 гола за Тевез му биха дали много самочувствие и както се спомена и аз съм на мнение, че той трябва да излезне титуляр срещу черните котки на Кийн.. едва ли ще повтори същото, но ще е крайно мотивиран.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Лично аз съм възхитен от Андерсон за паса. Толкова време да чака гол, да има такава възможност при такъв резултат, и да подаде на Тевез, който вече има два гола - такива играчи са нужни на Юнайтед. Личи си, че е съвсем спокоен и уверен в силите си, и че е оценява и се наслаждава на това, което има. Надявам се само да продължава в същия дух.

И да ви чуя - Аржентина, Аржентина! Пропусналите си намерете петия гол, и той беше много добър.

И при това бразилчето реши да подаде на...аржентинчето,тва също е за отбелязване.
Дайте линк за 2я гол на блеки и последните 2 които сме си разменили в 90та,моля.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Много Добре 5:3,Тевез са е раздал на макс 4 гола мушнал + 1 на Нани. :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не можах да изгледам мача като хората.Докато намеря свестен линк да го гледам в нета и мина половината мач.Важното е че продължаваме напред.Ако не се паднем с Тотнъм мисля че и с резервите ще отидем на финал.Все пак така и така сме стигнали до тук поне да вземем купата.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Sign in to follow this