Jump to content
Sign in to follow this  
Konteto

Aston Villa 0-0 Manchester United

Препоръчани публикации

Публикувано изображение

Ман Юнайтед и Астън Вила не успяха да се победят

ImageАнглийският шампион Манчестър Юнайтед не успя да спечели гостуването си на Астън Вила и завърши наравно 0:0 на "Вила Парк".Така в една неочаквано луда събота, нито един от тимовете от "Голямата четворка" не записа победа, не реализира и гол. По този начин разликата между първенците Челси и Ливърпул и защитаващия титлата си Ман Юнайтед остана осем точки. Със спечелената точка пък Астън Вила изпревари Арсенал и влезе в топ 4 на Висшата лига.

Двата отбора се "захапаха" от първите минути и двубоят бе интересен и напрегнат през цялото време. Габриел Агбонлахор стреля право в ръцете на Ван дер Сар от добра позиция, а Ашли Йънг спря самоотвержено удар на Парк Джи Сун в наказателното поле. Брад Фридъл пък трябваше да отразява с вещина удар на Кристияно Роналдо от левия фланг. По-добрите положения за гол преди почивката бяха за Манчестър Юнайтед, които добре си подаваха топката и не позволяваха на съперника си да владее коженото кълбо.

Втората част започна с по-добри изяви на домакините, които изнесоха играта в по-предни позици и опитаха да стигнат до гол. Неманя Видич отправи опасно топката към собствената си врата след изпълнение на Ашли Йънг от корнер, а самият английски национал пробва рефлексите на Ван дер Сар с плътен удар. Манчестър Юнайтед също имаше добри положения за гол, като най-опасното от тях бе пропиляно от Уейн Рууни, който стреля над вратата от чиста позиция на около 10-ина метра вляво от рамката пазена от Фридъл.

Към края на мача и двата тима пропуснаха няколко добри положения, като мениджърът на гостите сър Алекс Фъргюсън даваше наставления на своите възпитаници да се хвърлят с всички сили напред за важни три точки, които можеха да са безценни за "червените дяволи" предвид издънките на Челси, Ливърпул и Арсенал. Милнър се откъсна сам в наказателното поле три минути преди края и върна топката към Карю и Агбонлахор, но те не успяха да отбележат, блокирани от Видич и Фърдинанд. В самия край пък Вила трябваше да прилага откровено опълчение, за да задържи нулевото равенство при атаките на шампиона.

АСТЪН ВИЛА - МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД 0:0 (0:0)
АСТЪН ВИЛА: Фридъл, Рио-Кокър, Дейвис, Лаурсен, Л. Йънг, Сидуел (81-Карю), Петров, Бари, Милнър, Агбонлахор, А. Йънг
МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД: Ван дер Сар, О'Шей, Фърдинанд, Видич, Евра, Роналдо (82-Андерсон), Парк, Карик, Гигс, Рууни, Тевес (71-Нани)
ЖЪЛТИ КАРТОНИ: Дейвис (Астън Вила)
СЪДИЯ: Крис Фой
СТАДИОН: "Вила парк", 42 585 зрители

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Изтървахме да намалим преднината на Ливърпул и Челси...(много псувни)® Редактирано на от Koltar

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тоя сезон само нерви!Длъжни бяхме да бием но се видя че нямаме идея как да стане тва!Не ми хареса никой от отбора за тва няма да гласувам!

Разочерован съм от всички!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Публикувано изображение

Трето поредно 0:0 на върха в Англия - Ман Юнайтед не можа да вкара без Берба

Без Димитър Бербатов в своя състав английският шампион Манчестър Юнайтед не успя да се разпише във вратата на Астън Вила и завърши наравно 0:0 при гостуването си на "Вила парк". Цял мач за домакините игра Стилиян Петров, представил много силна продукция. Така в една неочаквано луда събота, нито един от тимовете от "Голямата четворка" не записа победа, не реализира и гол. По този начин разликата между първенците Челси и Ливърпул и защитаващия титлата си Ман Юнайтед остана осем точки. Със спечелената точка пък Астън Вила изпревари Арсенал и влезе в топ 4 на Висшата лига.

Двата отбора се "захапаха" от първите минути и двубоят бе интересен и напрегнат през цялото време. Габриел Агбонлахор стреля право в ръцете на Ван дер Сар от добра позиция, а Ашли Йънг спря самоотвержено удар на Парк Джи Сун в наказателното поле. Брад Фридъл пък трябваше да отразява с вещина удар на Кристияно Роналдо от левия фланг. По-добрите положения за гол преди почивката бяха за Манчестър Юнайтед, които добре си подаваха топката и не позволяваха на съперника си да владее коженото кълбо.

Втората част започна с по-добри изяви на домакините, които изнесоха играта в по-предни позици и опитаха да стигнат до гол. Неманя Видич отправи опасно топката към собствената си врата след изпълнение на Ашли Йънг от корнер, а самият английски национал пробва рефлексите на Ван дер Сар с плътен удар. Манчестър Юнайтед също имаше добри положения за гол, като най-опасното от тях бе пропиляно от Уейн Рууни, който стреля над вратата от чиста позиция на около 10-ина метра вляво от рамката пазена от Фридъл.

Към края на мача и двата тима пропуснаха няколко добри положения, като мениджърът на гостите сър Алекс Фъргюсън даваше наставления на своите възпитаници да се хвърлят с всички сили напред за важни три точки, които можеха да са безценни за "червените дяволи" предвид издънките на Челси, Ливърпул и Арсенал. Милнър се откъсна сам в наказателното поле три минути преди края и върна топката към Карю и Агбонлахор, но те не успяха да отбележат, блокирани от Видич и Фърдинанд. В самия край пък Вила трябваше да прилага откровено опълчение, за да задържи нулевото равенство при атаките на шампиона.

АСТЪН ВИЛА - МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД 0:0 (0:0)

АСТЪН ВИЛА: Фридъл, Рио-Кокър, Дейвис, Лаурсен, Л. Йънг, Сидуел (81-Карю), Петров, Бари, Милнър, Агбонлахор, А. Йънг

МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД: Ван дер Сар, О'Шей, Фърдинанд, Видич, Евра, Роналдо (82-Андерсон), Парк, Карик, Гигс, Рууни, Тевес (71-Нани)

ЖЪЛТИ КАРТОНИ: Дейвис (Астън Вила)

СЪДИЯ: Крис Фой

СТАДИОН: "Вила парк", 42 585 зрители

sportal.bg

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Няма да гласувам за играч на мача щото няма такъв.... ужасен футбол .. Руни се издъни .. Роналдо безочлив .. и останалите също .. ТИТЛА - ЧАО :@

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Супер мач стана..много ми хареса.Яко борба за всеки метър.Тез Вила..доста добро отборче са направили и няма да е изненада ако накрая завършат в топ 4 ... поздравления за тях.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Квото и да си говорим, Вила направиха добър мач. Стилян Петров беше ЖЕЛЕЗЕН! Евала на момчетата, симпатичен отбор са, но трябваше да ги бием :angry:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Еее много ме е яд Рууни можеше да я вкара онази топка .Определено Видич беше най-добрия

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Пропуснахме си шансовете за гол и шанса да дръпнем с 3 точки.... Много ми е тъпо, но СОРИ - тва е положението. Вила седяха мн добре на терена и не ни дадоха пространство за действие и изява. Поне и другите не спечелиха точки. Не съм доволен от равенството, но поне и другите не победиха. Това все пак беше гостуване, така че е добре. Както и да е, разочарован съм от равенството, но мисля, че беше заслужено, щото и 2та отбора беха солидни на терена.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Жалко, изпуснахме страхотен шанс да намалим разликата...

Рууни, нямам думи, такъв пропуск е непростим за играч от неговата класа, дори и вратата не намери. Хубавото е, че не си изкара жълт картон и ще играе срещу Шити, там вече със сигурност ще получи такъв.

Карик - много брак в действията му, не знам дали ви прави такова впечатление, аз и след друг мач го споменах, много пъти и убиваше скоростта на атаките ни.

Видич - Терминатор ! За мен играч на мача е Парк, изумен съм от играта му, страхотно се представи.

Голямо разочарование, просто лузърите и руснаците загубиха, ние знаехме този факт, и не се възползвахме, не изиграхме правилно раздаването, а можеше да го спечелим само ние.

Мачът със Сити идва като рубикон за нас в борбата за титлата, въпреки че е още рано, личи се, че тази непостоянност може да ни коства много, но да не избързваме с изводите, времето ще покаже...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
И Петров, и Йънг играха много добре, и честито четвърто място на Вила, дано се задържат там. От нашите мисля, че виновен е Бербатов, пак цял мач сякаш го нямаше на терена, въобще нито тича, нито нищо. Не знам само като не ви е харесал Парк, какво мислите за играта на Роналдо и Тевез този мач. П.П. На фона на останалите мачове сме печеливши след днес. Едва ли някой очакваше проблеми за Ливърпул и Челси, докато Вила сериозно се готвеха дори да ни бият. И мен ме е яд, че не бихме, разбира се, но реалистично погледнато трябва да сме доволни.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Както завършихме на равно така можеше и да изгубим. Аз лично не се ядосвам и не бих изразил слова като "збогуваме се с титлата" или нещо подобно. Вила спряха една много дълга статистика и то оправдано, според добрата си игра през сезона, а и при този мач. Каквото и да говорите моето мнение е, че основните фактори да не победим са добрата игра на Вила и липсата на Бербо. Нито един от извеждашите пасове зад защитата на Вила не се получи, а ако имаше един Бербатов, който може да задържа топката и да дава голови пасове щеше да е много по-лесно. Помним първите мачове през сезона, когато още не беше осъществен трансфера и тогава беше същото.. Пропиляхме страхотен шанс да намалим аванса на водачите, но аз не съжелявам и не "рева" колкото някои останали. В мача ме разочароваха единствено Тевез и Роналдо, най-вече втория, които падаше толкова лесно преди контузията, която го принуди да напусне. Освен това пак играеше много пъти индивидуално. Като изключим това отново се видя фактора за пряксвободните.. 3,4 опита на 7маца и всички пропиляни. Но когато Гигс опита даде страхотен пас на Видич, но късмет за домакините.

Играч на мача: Евра!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

...

Абе я се успокой ти а ? Добре ще ти дойде един студен душ. "Нещастници" знаеш ли значението изобщо на тая дума ?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
аз пък съм супер разочарован.. особено накрая, играхме прекалено неебателно и бавно. не може в 85та минута при такова развитие на деня и мача да си подаваме 1 минута в нашето наказателно по ширина. някаква мега аристократичност сякаш ни гони, така загубихме и мача с арсенал, които само на дух и мускули ни биха и това се доказва за пореден път днес. не мога да си го обясня, чувствам се адски тъпо и празно, направо съм изтощен от нерви, яд и безпомощност. наистина не мога да проумея, защо няма повече дух, повече ярост и агресия, повече желание и натиск, особено в последните минути на мача.. абе, заеби.. КУР ЗА ФУТБОЛА.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Също съм бесен и разочарован.Не знам какво да кажа, очаквах повече, особено предвид възможността да съкратим преднината на конкуренцията. Доволен съм от Видич и Парк!Слаби Гигс и Карик в центъра, слаб Роналдо/дано му няма нищо сериозно/, слаб Рууни, много слаб Тевес... Играта не беше чак толкова ужасна...просто трябваше да бъдем по изобретателни в атака и да пробием солидната защита на Вила...общо взето, справедливо равенство!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Вила, баси, тези са се възприели насериозно!!! При толкова тичане сега сигурно не могат да говорят в съблекалнята. Но като се възприемат толкова насериозно за кандидати за топ четири, да бяха се поотворили малко повече и да се позамислят да вземат този мач. Последните минути ми играят като мишоци видели, че и една точка им стига. Не Вила не са отбор за топ четири, по-добре Арсенал.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
:k022: просто тряаше да бием... и не се оправдавайте с контузените играчи.. нали уж скамейката ни била супер дълга и Тевес умирал да играе.... смяната на Нани беше добре, но късна ;( ся и Роналдо и той с някви физически проблеми.. ебати

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Евра се бореше само другите като пънове седяха... Роналдо е различен нещо.... 0/3 от пр. свободни....

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аз виждам в тази апатия и пълно несебераздаване е поредната далавера. Знам сега какво ще започне, но аз така ги виждам нещата. Отгоре на всичко и Роналдо се контузи. Влизането на Стилиян беше зверско!!!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Абе верно, че сички са ядосани, ама поне признайте, че Вила не отвориха пролуки за нашето нападение. + това липсата на Бербо си каза думата. П.П. Аз не съм по-малко ядосан от вас, но поне можем да признаем, че се надигравахме със стойностен отбор.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Изпуснахме добра възможност да съкратим преднината на Челси.Не играхме толкова зле просто трябваше да си вкараме положенията,но Рууни не се възползва.Играч на мача - Видич.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Sign in to follow this