Jump to content
Sign in to follow this  
Konteto

Celtic 1-1 Manchester United

Препоръчани публикации

Играхме много еднотипно целия мач. Пас, пас, пас, Роналдо центрица, Селтик избиват в корнер... Още първото полувреме и Видич и Рио можеха да вкарат след корнери, но уви... В центъра ни липсваше човек като Скоус или Андерсон. Дано победим Арсенал.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Сър Алекс: В такива мачове равенството е добър резултат

"Когато ти поведат бързо с 1:0, равенството е добър резултат", заяви мениджърът на Манчестър Юн Алекс Фъргюсън след гостуването на Селтик в Шампионската лига, завършило 1:1. - Преди мача си спомних фантастичния гол на Накамура, когато загубихме тук преди две години. И ето че отново получихме много красив гол. През второто полувреме се опитвахме да стигнем до равенството. Но истината е, че времето минаваше и аз започвах да си казвам, че ще загубим, че това не е нашата вечер. Браво на момчетата за второто полувреме", отбеляза босът на "червените дяволи",

"Знаехме, че ще трябва да се борим. Срещу такава публика трябва да си на най-доброто си ниво. Мисля, че Селтик може да завърши на второ място в нашата група. Ние пък искаме да сме първи", допълни сър Алекс и обеща на "детелините", че отборът му ще играе за победа в следващия кръг, когато гостува на Виляреал.

Фъргюсън направи последната вметка във връзка с опасенията на Селтик, че лидерите в групата могат да завършат наравно помежду си и по този начин да си гарантират класиране на осминафиналите.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Страхан: Измъчихме Юнайтед, момчетата не могат да говорят от умора

Мениджърът на Селтик Гордън Страхан беше изключително горд от представянето на отбора си срещу европейския клубен шампион Манчестър Юнайтед и дори не съжаляваше за изпуснатата победа. "Детелините" водеха почти през целия двубой, но попадение на Райън Гигс в края ги лиши от първи успех в групата. "Доволен съм от равенството, защото накарахме Юнайтед да се потруди, за да стигне до него. футболистите ми не са момчета, а мъже. Сега са буквално смазани от умора и едва говорят", каза Страхан.

Той призна, че е бил силно затруднен от отсъствието на трима от водещите си нападатели - Венегоор оф Хеселинк, Самарас и Макгийди. "С тях мачът можеше да е раличен, но и така се представихме отлично. Благодаря на феновете. Във вечери като тази няма по-добра атмосфера в цяла Европа".

sportal.bg

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Деба несериозните мачове и гадните програми :glare: И не винете само Бербо,другите също изтърваха много

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Ама като се разцепва от асистенции и пасове,които впоследствие биват осирани от други-мълчиш нали?

Интересно ми е при онзи финт и последвалия пас към Роналдо,какво си писал тогава,дали и тогава си го хранил,или кротко си си мълчал,деба сините очила деба,фани се спри с тая злоба към Бербатов бе.

Хах... с кое съм "нахранил" Бербатов? Разцепвал се от пасове....хах,всеки го прави.Никъде няма злоба към Бербатоф ... объркАл си се нещо.

chess_m не те знам какъв модел си ама явно не си за този форум,тая твоя неприязън към Бербата е доста дразнеща за много хора.Ако си Левскар и те дразни Бербо ,че е бил играч на ЦСКА е много тъпо човече разбери.Аз съм заклет Левскар,но винаги съм се радвал на преуспелите българи независимо дали са били от Левски или ЦСКА,защото за нас българите в момента са малко нещата който могат да ни зарадват истински,и някой келеш като теб като почне да плюе по малкото радост която имаме,ми идва да му го дам в устата.

Дишай дълбоко ....

п.п. за мача... очакван Х ...просто нарисуван :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Няма защо да ви е яд резултата е добър вярно че ги надиграхме 2рото половреме но това е мача вече свърши пък и 99.99999% сме се класирали за по-нататъшната фаза на турнира.Сега трябва задължително да си вземем мача с Аналсенал иначе нз през колко крив Макарон ще гледаме титлата и дано дане стане както миналата година или както на мача с Челсък от тази да ни изравнят с-р смешно щото още ме е яд че неможахме ние да им развалиме рекорда на пумяритеееее

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Никъде няма злоба към Бербатоф ...

Добре бе, що поне не му изписваш името правилно??? Толко ли е трудно?
Никъде нямало злоба... ми то верно твоето не е злоба, а някаква странна ненавист и пренебрежение. Към най-добрия БГ футболист, към играч на Юнайтед. Осъзнай се малко, че дразниш всички с подмятанията си..

Ако наистина беше вкарал положението накрая, щеше да си мълчиш като шутка, убеден съм... Стига си изригвал като подуенски вулкан...
Избра ли тату-студио?
Публикувано изображение

Публикувано изображение

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не се бъзикайте с форумните титани, че ще бъдете наказани. :laugh: За мача и аз го мислех равен, макар че като гледах репортажа ги смачкахме с игра и заслужавахме да бием. Направихме прекалено много пропуски, гонеше ни и сериозен малшанс. Съставът не беше чак толкова експериментален, колкото всички предполагахме и момчетата играха на добро ниво. Рафаел ми хареса - доста нахъсан и кретивен в нападение, но в защита шпагатите му бяха просто ужасни и можеше да си изпроси дори червен картон. Както и да е - млад е, ще се научи. Добри думи мога да кажа и за Фостър. Определено му симпатизирам повече, отколкото на Кусчак и се надявам той да замества Ван дер Сар при нужда. Евала на Селтик за невероятната атмосфера на стадиона им и мъжката игра, която показаха. Жалко, че максимумът, който ще вземат в тази група, е трето място. Равният на Олборг и Виляреал ни устройва идеално и при победа в Испания сме първи в групата. Тоя пич от датчаните какъв гол нашиба от пряк свободен, направо ми напълни душата. :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Човек, бъзнах те заради БербатоФ, стига... Идеята ми е, че се съмнявам някой да те ненавижда специално теб заради негативни като цяло мнения относно намбър найн... Още по-малко аз. Та не се връзвай на персонално насочени към теб постове. Байдъуей, мерси за това за Топ 10, но не се съмнявай, че ако нещо ме издразни в някой си казвам... Преди години в този форум яко закачки сме правили с доста от сегашните и предишни посетители, та... В кръвта ми е. Но не си мисли, че се заяждам на дребно, никога не го правя. Надявам се сме се разбрали ;)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Фостър няма вина за гола, липсата на опит в Рафаел е причината, поне според това което аз видях. При върнатата топка, от която се получи гола, защитата беше идеално подредена, Шизи в ляво, Рио и Видич в центъра, но отдясно, където трябваше да е Рафаел, зееше голяма дупка, защото той вече беше в наказателното поле на Селтик :) Не е критика, огромен талант е, просто има още какво да учи. За мача, 30+ изстрела към вратата от нас, срещу 5- за тях. Второто полувреме играхме на едно поле, имаше около 10 минути в които играехме в наказателното им поле, но както казахме и снощи - тия бяха 300 в защита. Добре че беше комбинацията от умения на Роналдо и огромният опит и хитрост на Гигс. Мразя когато играем срещу отбори които паркират два автобуса пред вратата и дотам.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Роналдо: Заслужихме си точката

Кристиано Роналдо трябваше да поеме цялата тежест в атаката на Манчестър Юнайтед при вчерашното гостуване на Селтик в мач от група "Е" на Шампионската лига.

Португалската звезда този път бе без подкрепата на Уейн Рууни и Димитър Бербатов, които бяха оставени на резервната скамейка.

В крайна сметка "червените дяволи" достигнаха до заслужено равенство, но както можеха да загубят, така можеха и да победят, предвид изпуснатите шансове през второто полувреме.

"Имахме много възможности, но равенството ни устройва. Сега имаме осем точки и очакваме следващия кръг."

"Понякога головете просто не идват, но ние бяхме фантастични през втората част и създадохме много шансове. Играхме само в тяхната половина и то много по-добре."

"Вратарят им ги спаси на няколко пъти. Миналата седмица вкарахме четири гола, днес само един. Селтик не ни затрудни изобщо и смята, че си заслужихме точката."

Бербатов: Рано е да празнуваме класиране за следващата фаза

Нападателят на Манчестър Юнайтед - Димитър Бербатов заяви след равенството със Селтик (1:1), че още е рано да се празнува класиране за следващата фаза на Шампионската лига. Манчестър Юнайтед е лидер в група Е с 8 точки, колкото има и Виляреал, но по-лоша голова разлика. "До голяма степен си осигурихме класиране за осминафиналите, но да не забравяме, че имаме още два мача в групата срещу добри отбори. Така че, нека не бързаме с празненствата", коментира Бербатов пред английските медии. Българинът е впечатлен от феновете на Селтик, които създадоха страхотна атмосфера на Паркхед снощи. "За първи път участвам в такъв британски сблъсък между английски и шотландски отбор и съм много впечатлен от атмосферата на стадиона. Беше удоволствие да играя пред тези фенове и пожелавам на Селтик успех в следващите мачове", каза Бербатов. Относно мача, българският нападател заяви: "Изоставахме в резултата, но през второто полувреме играхме по-добре, създадохме положения и бяхме убедени, че ще отбележим поне един гол. В крайна сметка сме доволни от резултата".
Още по темата

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Точка точка,кой ти я дава.Важното е да са съхранили сили за мача с артилеристите.Иначе играч на мача Гигс въпреки че не можах да го гледам целия.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гигс не се сърди на Бербатов, Юнайтед се примирил с хикса

Капитанът на Манчестър Юнайтед Райън Гигс заяви, че отборът върви уверено към фазата на директните елиминации в Шампионската лига, въпреки че вчера не успя да победи като гост Селтик и срещата в Шотландия завърши 1:1.

Точката за „червените дяволи” не дойде лесно, въпреки че изцяло контролираха играта през второто полувреме. Гостите успяха да изравнят едва в 84-та минута, с гол именно на Гигс.

Димитър Бербатов пък имаше златна възможност да се превърне в герой за своя тим, но изпусна да реализира в самия край на двубоя, след като от непосредствена близост стреля в страни от вратата на шотландците. Въпреки това, Гигс не изглежда съкрушен от изпуснатите точки.

„Толкова малко време оставаше до края на срещата, когато падахме с 0:1, че вече се бяхме примирили с равенството”, призна уелският ветеран. „От другата страна – темпото на играта ни, и начинът по който се представихме, ме карат да мисля, че заслужавахме и победата. Дойдохме в Шотландия за трите точки. Ще излезем в последните две срещи знаейки, че можем да се класираме за следващата фаза на турнира”, заяви Гигс за официалния сайт на тима.

„Трябва да призная, че не сме никак доволни от играта ни през първата част. Не успявахме да задържаме топката достатъчно. Знаехме, че можем да се представим и по-добре”, допълни той.

Уелският футболист похвали и играта на стража на Селтик, като обаче коментира, че винаги си заслужава да се дебне след ударите на Кристиано Роналдо, тъй като тупалките на португалеца затрудняват противниковите вратари. Именно след такова положение Манчестър Юнайтед стигна до изравнително попадение в сряда вечерта.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Бербатов: Рано е да празнуваме

Нападателят на Манчестър Юнайтед, Димитър Бербатов заяви след равенството със Селтик (1:1), че още е рано да се празнува класиране за следващата фаза на Шампионската лига. Манчестър Юнайтед е лидер в група Е с 8 точки, колкото има и Виляреал, но по-лоша голова разлика. "До голяма степен си осигурихме класиране за осминафиналите, но да не забравяме, че имаме още два мача в групата срещу добри отбори. Така че, нека не бързаме с празненствата", коментира Бербатов пред английските медии.

Българинът е впечатлен от феновете на Селтик, които създадоха страхотна атмосфера на Паркхед снощи. "За първи път участвам в такъв британски сблъсък между английски и шотландски отбор и съм много впечатлен от атмосферата на стадиона. Беше удоволствие да играя пред тези фенове и пожелавам на Селтик успех в следващите мачове", каза Бербатов.

Относно мача, българският нападател заяви: "Изоставахме в резултата, но през второто полувреме играхме по-добре, създадохме положения и бяхме убедени, че ще отбележим поне един гол. В крайна сметка сме доволни от резултата".

sportni.bg

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

естествено,че сме се разбрали,но...т'ва не променя факта,че отиде в топ 11-20 :D :D

а ти си в ТОП 1 на най-големия олигофрен във форума... К_R_I_S_K_O е единствения, който може да ти съперничи за тва място... ама на него поне му се кефят хората.. А теб копеле те мразим всички! :angry:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Прекално подценихме смешното отборче на Селтик,което след гола игра в стил "Опълченците на Шипка"... Добре че отново Роналдо спаси мача като проби "желязната завеса" от 10 зелено-бели в наказателното (те така си играха последните 20 минути общо взето) с този уникален далечен шут,който беше и въртелив,затрудни максимално вратаря и оттам не беше трудно за Гигси да довкара топката в опразнената врата и да не загубим. Интересно ми е защо Роналдо го няма в анкетата за играч на мача,защото освен него и Рафаел аз за друг адекватен вариант не се сещам... Или може би Бербатов-тов-тов беше футболист на мача след като изпусна на празна врата от 2 метра да реши мача в наша полза и то в последните секунди?! Подобен феноменален пропуск "звездата" направи преди години,когато беше футболист на 1 българско отборче срещу унгарския МТК в евротурнирите... Жалко че изпуснахме възможността да бием Селтик в Шотландия,нещо което никой английски отбор,освен Нотнингам,не е постигал в официален мач... Хубаво е,че не изгубихме и че Виляреал се издъни в Дания... Много е важно да измъкнем поне точка в Испания и да завършим първи в групата,ако не искаме адски тежък осминафинал срещу някой от лидерите в другите групи... Редактирано на от MANCHESTER UNITED

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Guest Nasic
Абе спред мен , Фостър си има вина за гола, вярно е че никой не покри Макдоналд, но и Фостър беше излязал доста, ако не бе излязал мисля че щеше да я хване топката.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Критикуват Фърги за състава

Решението на мениджъра на Манчестър Юн сър Алекс Фъргюсън да пусне няколко резерви срещу Селтик му изигра лоша шега, отбелязаха английските медии. Фърги остави на пейката Бербатов, Руни и Евра. "Накрая Фъргюсън се държеше за главата, защото скъпото му лятно попълнение (Бербатов) направи невероятен пропуск - коментира агенция "Прес асосиейшън". - Можеше да е по-зле, но Гигс вкара късен изравнителен гол. Играчите и мениджърът им мислеха повече за Арсенал. Това показваше съставът, който пусна Фърги." "Фъргюсън плати цената за компромиса - отбеляза бившият ирландски национал Тони Каскарино, който има колонка в "Таймс". - Фъртюсън сигурно е бил бесен на почивката, но той сам си беше виновен с оглед на състава, който избра."

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Сър Алекс: Трудно ми беше да оставя Бербатов на пейката

Мениджърът на Манчестър Юн сър Алекс Фъргюсън призна, че му е трудно да избира стартовия състав предвид многото качествени футболисти в тима. Срещу Селтик (1:1) на пейката останаха Димитър Бербатов и Уейн Руни, а Карлос Тевес бе титуляр. Детелините обаче дръпнаха с фин прехвърлящ удар на Макдоналд и се наложи българинът да влезе в игра на почивката. Натискът на Юнайтед през втората част даде резултат и в края Гигс изравни, довкарвайки с глава отбита след шут на Роналдо топка.

"Заслужавахме точка, но оставаше твърде малко време до края и мислих, че ще загубим", призна Фъргюсън.

"На почивката пуснах Бербатов и това създаде още един проблем на Селтик. Трудно е да бъде опазен заради неговото пласиране. Честно казано, очаквах да вкара положението накрая, жалко че пропусна. Но резултатът е добър за нас, имахме късмет. Готови сме за големия мач (с Арсенал) в събота:, заяви Сър Алекс. "Трудно е да избирам стартовия състав заради многото добри играчи, които имаме. Успях да дам почивка на Евра срещу Селтик, но беше по-трудно да го направя с Димитър и Уейн Руни", допълни Фъргюсън.

Самият Бербатов подчерта, че Юнайтед още не се е класирал със сигурност за следващата фаза.

"Да не забравяме, че имаме още два мача срещу силни тимове", каза българинът.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Сър Алекс: Трудно ми беше да оставя Бербатов на пейката

Мениджърът на Манчестър Юн Сър Алекс Фъргюсън призна, че му е трудно да избира стартовия състав предвид многото качествени футболисти в тима. Срещу Селтик (1:1) на пейката останаха Димитър Бербатов и Уейн Руни, а Карлос Тевес бе титуляр. "Детелините" обаче дръпнаха с фин прехвърлящ удар на Макдоналд и се наложи българинът да влезе в игра на почивката. Натискът на Юнайтед през втората част даде резултат и в края Гигс изравни, довкарвайки с глава отбита след шут на Роналдо топка.

"Заслужавахме точка, но оставаше твърде малко време до края и мислих, че ще загубим", призна Фъргюсън. "На почивката пуснах Бербатов и това създаде още един проблем на Селтик. Трудно е да бъде опазен заради неговото пласиране. Честно казано, очаквах да вкара положението накрая, жалко че пропусна. Но резултатът е добър за нас, имахме късмет. Готови сме за големия мач (с Арсенал) в събота, заяви Сър Алекс. "Трудно е да избирам стартовия състав заради многото добри играчи, които имаме. Успях да дам почивка на Евра срещу Селтик, но беше по-трудно да го направя с Димитър и Уейн Руни", допълни Фъргюсън.

Самият Бербатов подчерта, че Юнайтед още не се е класирал със сигурност за следващата фаза. "Да не забравяме, че имаме още два мача срещу силни тимове", каза българинът.

sportal.bg

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
УЕФА разследва фен на Селтик, нахлул на терена

УЕФА започна разследване за самоличността на фен, който нахлу на терена по време на мача от груповата фаза на Шампионската лига между Селтик и Манчестър Юнайтед, завършил наравно 1:1. Привърженикът на шотландския шампион навлезе на игрището в 35-ата минута на двубоя. От УЕФА съобщиха, че инспекторите вече са подготвили доклад, който ще бъде разгледан от Дисциплинарната комисия на централата на 13 ноември. Миналата година Селтик беше глобен с общо 40 хиляди евро. Тогава запалянко на "зелено-белите" нахлу на терена на "Паркхед" по време на мач срещу Милан и докосна вратаря на италианския отбор Дида.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Sign in to follow this