Jump to content
Sign in to follow this  
Gaffer

Celtic - Manchester United

Нямате право да гласувате или да виждате резултатите от гласуването. Please sign in or register to vote in this poll.

Препоръчани публикации

Мда its Berbatime Ако не го дават по ТВ-то ще си го гледаме по нета. С тези 4 гола Берба спокойно може да се понапъне и да е малко по-егоист в ШЛ, та да ги докара до 10 и да стане голмайстор ;) ако Роналдо не го изпревари де ахаха

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не знам кво да очаквам от този мач.Хем играем добре пък не сме много убедителни.....Дано успеем да победим и да си вържем гащите в групата.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Мда its Berbatime
Ако не го дават по ТВ-то ще си го гледаме по нета. С тези 4 гола Берба спокойно може да се понапъне и да е малко по-егоист в ШЛ, та да ги докара до 10 и да стане голмайстор ;) ако Роналдо не го изпревари де ахаха

е това е ясно, говоря за хората от София и някое заведение.. аз между другото съм навит да пробвам онова спортскафе или както е там в студентски град, че ми е много близко и удобно, особено за късните мачове.. хаха. мисля, че Sido беше гледал некв мач там, да каже как беше ако прочете :unsure:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Имайте предвид че предстои тежко гостуване на Арсенал, а стареца още преди няколко дена се закани да даде шанс на някои момчета...
Предполагам че ще запази главните действащи лица, очаквам нещо подобно като състав:

Тевез - Манучо
Парк- Посебон - Карик - Флетч
О'Шей - Евънс - Браун - Рафаел
Фостър

:)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тва им е последния мач от групата ако (макар че за мен "ако" не е подходящата дума, но все пак.. :D ) бият... така че мисля, че и този път състава ще си е най-добрия и след това вече ще видим младите момчета (според мен естествено) :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Имайте предвид че предстои тежко гостуване на Арсенал

Тежко не бих казал - Адебайор контузен, ван Перси наказан, Уолкот контузен, формата им е ужасна а пак защитата още повече.
Иначе Селтик ги бием 1-3 и гледаме към осмина-финала.

P.P. Berbatime indeed!!!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Имайте предвид че предстои тежко гостуване на Арсенал, а стареца още преди няколко дена се закани да даде шанс на някои момчета...
Предполагам че ще запази главните действащи лица, очаквам нещо подобно като състав:

Тевез - Манучо
Фостър

Иска ми се отборът да е построен по подобен начин, но се съмнявам. Колкото и да иска да даде почивка на някои от нападателите, в момента и тримата искат да играят, така че Манучо едва ли има шанс. А и сър Алекс много добре знае, че ако загуби в Шотландия, медиите веднага ще тръгнат да подготвят кръста за разпъването му. Единствено ми се струва сигурно Невил да играе, особено ако Браун все още е контузен за мача със Селтик, а и така ще има още почивка до този с Арсенал.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Публикувано изображение vs Публикувано изображение

Селтик - Манчестър Юнайтед

Шампионска Лига | Сряда 05.11.08 | 21:45ч.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Манучо възстановен ли е?Последния мач ,в който го гледах беше за Купата на Лигата и влезе за 20-ина минути.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Победа др. не очаквам хубаво ще е суха мрежа и поне 2 гола :21166f9bdfce03cc757eaf7660c5155

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Този мач не ме притеснява особено.Доста по-важен е сблъсъкът с Арсенал в събота..Най-вероятно ще си пазим силите за него.В Глазгоу не би трябвало да имаме проблеми.В този мач евентуално може да се разчита на Фостър, Рафаел, Евънс, да се правят некои експерименти в атака...Днес Селтик играят с Хартс, да видим как ще излязат и какво ще направят...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Като го знам САФ ще се хвъли и в тоя мач :angry2: Тука по добре да загубим и да играем с резервните футболисти,а на 8ми да пречукаме АРсенал !!!!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Надявам се на изразителна победа с която 6те се класираме и няма да се притесняваме толкова за ШЛ. Дано Тевез и Рафаел да се титуляри а на Фостър пове4е 6ансове за6тото има страхотен талант!!! :21166f9bdfce03cc757eaf7660c5155

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Трябва ни победа!Никакви равенства и никакви резерви!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Трябва ни победа!Никакви равенства и никакви резерви!

Много правилно. И ще видите, че САФ точно това и ще направи!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Много труден мач като се вземе в предвид малкия интервал и многото срещи..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Това е мач, който трябва да си вземем по един и ли друг начин. Вярвам, че САФ ще подходи отговорно към срещата и няма да имаме кой знае какви проблеми.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
САФ ще подходи отговорно към мача, в това няма съмнение, въпросът е дали футболистите, на които гласува доворие, ще оправдаят избора му и ще подходят самите те отговорно. САФ ще направи промени, няма начин, нужни са ротации, и аз съм "ЗА", защото всеки който е в отбора трябва да доказва защо е в клуб като Манчестър Юнайтед, независимо дали се казва Джон О'Шей или Уейн Рууни.

Труден мач, Селтик притежават едно уникално нещо - феновете, те ще направят ад в Глазгоу. Дано се справим, но и Х няма да е лош резултат ! Не искам да се пропукаме в защита, дано този път изиграем на ниво пълни 90 минути, а не само едно полувреме. Биткаджии като Тевес според мен са задължителни в титулярния състав в такива мачове.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Тевез - Манучо
Фостър

САФ ще излезе с/у Селтик с този състав в Шотландия когато вали сняг в Сахара :blink: Ти сред малко ще напишеш че САФ ще пусне децата от академията с/у Селтик :blink: :blink: :blink: И на мене ми се иска титулярите да са свежи с/у Арсенал но ти се оля :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

САФ ще излезе с/у Селтик с този състав в Шотландия когато вали сняг в Сахара :blink: Ти сред малко ще напишеш че САФ ще пусне децата от академията с/у Селтик :blink: :blink: :blink: И на мене ми се иска титулярите да са свежи с/у Арсенал но ти се оля :D

На мен ми се вижда възможно, но без Манучо и Фостър... Мисля, че пак можем да ги бутнем с 3:0 и 1 месец да не мислим много за ШЛ...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена
Sign in to follow this