Jump to content
Sign in to follow this  
eNgLaNd

Manchester United - Hull City

Нямате право да гласувате или да виждате резултатите от гласуването. Please sign in or register to vote in this poll.

Препоръчани публикации

ама все пак не трябва да има подценяване Да им гледат предишните мачове и да видят къде им е силата Трябва да си стегнат здраво д******* за този мач.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
колкото повече голове им вкараме толкова по-добре. за предпочитане 2-3 на Бербо

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Публикувано изображение vsПубликувано изображение

Манчестър Юнайтед - Хъл Сити

Премиършип | Събота 01.11.08 | 17:00ч.

Пряко по Диема

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Време е да запишат няколко загуби и това, че Челси "ги оправи" този кръг ще ни улесни ми се струва ;)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тези са много коварни. Нужна ни е победа, няма значение с колко гола / колкото повече толкова по-добре :D / и се надявам на суха мрежа.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Срещу подобни отбори играем много трудно, нищо че другите ги чешат с 0:3! Най -вероятно ще излезем с по-резервна формация с оглед на мачовете после срущу Селтик и Арсенал, така че не очаквайте нещо по различно от 1:0 и много нерви!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тия нещо много са се надъхали.Време е да ги свалим на земята и да осъзнаят кои са всъщност.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Новакът Хъл Сити-изненадата този сезон, но това няма да е пре4ка на Ман4естер да си земат 3 то4ки. :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тук въпросът без съмнение е с колко гола ще победим тези "котенца", а не "тигри". Единственото преимущество е физическата им сила - физически са здрави, не са нещо особено - в този смисъл не Тевес трябва да е титуляр, а Руни, защото ми се вижда, че той и Рио са с физически най-здравите телосложения. Тук ще има здрава борба, но смятам, че резултат от 4:0 или 5:0 е напълно реалистичен, а и ще сме домакини!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Както казах и преди мача с Уест Хям поредната безпроблемна победа ще е ... дано Бербатов има шанса накой да му подаде да вкара някой гол...а не само той да ги изработва... :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Имам кофти предчувствие за тоя мач...Дано сър Алекс не го подцени и Рууни,Бербо и Роналдо да вземат участие.Хъл показаха, че могат да изненадват големите във Висшата лига или по-скоро, че няма толкова големи, които да не могат да бъдат победени дори на собствения си стадион,така че нямаме право и на най-малката липса на концентрация през мача. Моят състав: ---------------------Ван дер Саар----------------- Невил---------Рио--------------Еванс--------Евра Роналдо-------Флечър-------Карик----------Гигс ------------------Рууни--------Берба--------------- ПС: Не е ли време и Андерсон да вкара....Нагледах се на изстрели към вратата, хвърчащи на 3-4 метра над горната греда. :mad:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Не е ли време и Андерсон да вкара

е, този въпрос е почти от ранга на "да бъдеш, или да не бъдеш?" :unsure:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Тук ще има здрава борба, но смятам, че резултат от 4:0 или 5:0 е напълно реалистичен,
а и ще сме домакини!

Дано си прав, но обикновено след такива прогнози яко се оакваме. А и феновете на Арсенал сигурно също са давали такива прогнози за тяхното домакинство на Хъл.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Срещу подобни отбори играем много трудно, нищо че другите ги чешат с 0:3! Най -вероятно ще излезем с по-резервна формация с оглед на мачовете после срущу Селтик и Арсенал, така че не очаквайте нещо по различно от 1:0 и много нерви!

Този мач въобще не е за подценяване.... Излизаме за победа.. каква резервна формация.. може на 1-2 места да се даде почивка на някой.. но и ти си прав.. та ние имаме 2 почти равностойни отбора така че... Важното е да победим..... Нямам търпение за мача с Арсенал ! :manutdd2: :manutdd2: :manutdd2:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
И аз мисля, че тези хич не са за подценяване. Но с оглед това, че сме домакини, очаквам победа, макар и не лесна. :manutdd2:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Предчуствам тежък мач с победа 2-1 / 3-1. Дано да не ги подценим и да не сме като с уест хам и евертън второто полувреме. Най-добрия състав : ------------------------вдс---------------------- ----невил------рио----------видич----евра-- ---флечър----карик---------гигс----роналдо ----------------рууни------бербатов---------- еванс парк рафаел кузчак нани харгрийвс тевез П.П. И Бербо най-малко 1 да вкара.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
брато, сериозно ли си 96ти набор?! ако си - поклон, сигурно си най-грамотният човек на твоята възраст (и изобщо в близкия интервал от 3-4 години) който съм срещал последните 5 години, хаха..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гледала съм мачове на Хъл Сити и те наистина не са за подценяване. Мача няма да е лесен, но трябва да ги бием.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Задължителна победа, съставът няма значение, според мен дори ще излезем с най-доброто. Важното е, че и Карик вече е готов да се включи, Тевес титуляр ! :manutdd2:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Хъл са изненадата на сезона досега според мен.Въобще не бива да се излиза с резервите.Трябва да се търси победата не по-малко от когато играем с някой гранд.Точно защото всички подценяват Хъл,в момента тигрите са на 5 място!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена
Sign in to follow this