Jump to content
INGILIZ

Британски футбол

Оцени тази тема

Препоръчани публикации

Отдавна се появи идея за такава тема, а и немалко потребители проявиха интерес напоследък. Ето ви възможност да обсъждате на воля отборите от Висшата лига, всички дивизии в Англия, Шотландия и т.н. Турнирите за ФА Къп, Къмюнити и каквото искате. Единственото условие - БРИТАНСКИ ФУТБОЛ. Никакви жабари, испански миндили, немски капути, френски пеперудки и други подобни.
Можете да коментирате предстоящ или изминал кръг в първенствата на Острова, мачове за ШЛ и УЕФА на британски отбори, конкурентите на Юнайтед ... за националните отбори може да направим отделна тема.

П.П. Можете и да се подигравате открито на съперници на Юнайтед - ще се модерира субективно :laugh:

П.П.2 Уточнение за феновете на Арсенал - писал съм "британски" отбори, но по изключение можете да коментирате любимия си тим

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
25 октомври (събота)
Евертън - Манчестър Юнайтед
Съндърланд - Нюкасъл
У.Б.А. - Хъл Сити
Блекбърн - Мидълзбро

26 октомври (неделя)
Челси - Ливърпул
Манчестър Сити - Стоук
Тотнъм - Болтън
Уигън - Астън Вила
Уест Хям - Арсенал
Портсмут - Фулъм

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

П.П. Можете и да се подигравате открито на съперници на Юнайтед - ще се модерира субективно :laugh:

Ега Арсенал загинат и цялата им история с тях иначе тоя кръг ще бием а Челси ще направи X

E, това не е заяждане - ти откровено си ги кълнеш :laugh: Злорадствайте умерено и с някаква причина

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Днес Хуанде Рамос най-накрая бе уволнен, сега оня хитрец Леви ще се напъва да вземе мениджъра на Портсмут Хари Реднап. Остава въпросът - ще изпадне ли Тотнъм този сезон или да? : )

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Хари Реднап вече е приел офертата на Тотнъм.

ОМГ !? :wacko: викам тъкмо, че ще изпадат :blush:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Явно, човекът се е изкушил от парите и затова отива там. Няма да изпаднат, но тази година ще си мечтая и за интертото...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Представяте ли си Тотнъм да отпаднат с тия футболисти.Лелеее..колко пари хвърлиха и т.н.Сега с Реднап очаквам да направят 2-3 силни мача и пак старата песен на нов глас.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Много съм черни тия от Евертън тази седмица!!! Измъкнаха ни точка, а са супер мишоци, нищо впечатляващо само бегане по топката и яки шутове.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Представяте ли си Тотнъм да отпаднат с тия футболисти.Лелеее..колко пари хвърлиха и т.н.Сега с Реднап очаквам да направят 2-3 силни мача и пак старата песен на нов глас.

ами още 5-8 такива мача и си задават сериозна заявка за отпадане

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
ХА! Това с Рамос и Реднап тотално съм го изпуснал! О не, егати траги-комедията е това. Рамос че беше пътник, беше, но след като са опрели до специалиста 'борба за оцеляване', смятай. Ммм, Портсмут и Тотнъм стават още по интересни за гледане, хех :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
АБЕ АЗ ЛИ СЪМ ЛУД ИЛИ ЛУЗЪРИТЕ СПЕЧЕЛИХА ?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?! гфдсхгукосфдхгкфдух реиоаугбт ерухбфхйгбфйжбуиожбугвуигтсбгдсгфдпоийхкйбжцлбхф

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Лузърите биха Челси и им прекъснаха култовия рекорд... Тея скаузърски селяндури, събрани от кол и въже, сериозно са се наели за титла тая година. Дано пак нещо им се обърка, че иначе... <_<

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Абе тия лузира верно биха бе :wacko: Между другото това че Хари Реднап е поел Тотнъм и аз съм го пропуснала :mellow: Сега коя ще води Портсмут? :unsure: П.П. Следващия кръг Челси играе с Хъл. Дали нема да стане некоя изненада?! :rolleyes:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ами нищо чудно след като играха с изненадата на европа Клуж и направиха нулево равенство Сега ще играят срещу изненадата на Премиър лийг :laugh:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Абе кво се кефите, че Челси са паднали ОМГ! Вие не сте наред наистина.... всеки се моли за Х тоя мач, а вий се кефите на победа на Лузърите (събрани от кол и въже) както каза Илийката. ТОй си и беше нарисуван Х тоя мач даже го пуснах в еврофутбола дейба майка му сумати пари ще изтърва, и ще трябва да гледам лузърите 1-ви !!!!!!!!!!!!!!! :wacko: :wacko: :wacko: :wacko: :wacko: :wacko: :wacko: :wacko:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
ahahahahah тотМЪЪЪЪЪЪЪЪЪН! добре, че е старчето Реднап да им покаже от къде изгрява слънцето ахахах

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Всъщност не виждам нищо лошо в победата на Ливърпул. Взеха 3 точки на Стамфорд Бридж като същевременно показаха на доста отбори как можеш да прецакаш Челси - нещо, което ние не успяхме да направим. Определено по-добрата победа за нас от такава на Челси. Ливърпул ще "спукат гума" до Коледа и важното ще бъде както за колко време "ще я сменят", така и как ще се движим ние. За Челси е ясно, че въпреки колебанията ще бъдат в играта поне до април. Не знам защо роптаете толкова срещу мърсисайдци, но аз отдавна искам да видя борба за титлата Юнайтед - Ливърпул. Въпреки вменяваната от историята омраза това е битката на истинските колоси в Англия. Да спечели титла и КЕШ в сблъсък с Ливърпул за Фърги ще е БЕЗЦЕННО! Пожелавам му го, а на себе си просто да бъда свидетел :tongue:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
да, ако стане със сигурност ще бъде велико, но ако стане обратното?! честно, дори не искам да си помисля да си представя ливерпул да стане шампион на Англия, предпочитам всеки един друг хиляди пъти повече..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Всъщност не виждам нищо лошо в победата на Ливърпул. Взеха 3 точки на Стамфорд Бридж като същевременно показаха на доста отбори как можеш да прецакаш Челси - нещо, което ние не успяхме да направим. Определено по-добрата победа за нас от такава на Челси. Ливърпул ще "спукат гума" до Коледа и важното ще бъде както за колко време "ще я сменят", така и как ще се движим ние. За Челси е ясно, че въпреки колебанията ще бъдат в играта поне до април. Не знам защо роптаете толкова срещу мърсисайдци, но аз отдавна искам да видя борба за титлата Юнайтед - Ливърпул. Въпреки вменяваната от историята омраза това е битката на истинските колоси в Англия. Да спечели титла и КЕШ в сблъсък с Ливърпул за Фърги ще е БЕЗЦЕННО! Пожелавам му го, а на себе си просто да бъда свидетел :tongue:

Най-сетне някой да каже нещо умно за този мач,след като вие не ми позволихте
Все пак Ливърпул не побеждава Челси за първи път.Даже през последните 3-4 години почти станаха ''майстори'' на Челси.
Ние нямахме късмет да се изправим срещу Ливърпул и Челси когато не бяхме в форма но предполагам в следващите мачове (домакинствата) ще им се наложим.
В този случай по-добре Ливърпул да поведе тъй като те не са постоянни и все някъде ще се издънят.Както каза INGILIZ ще "спукат гума".Вижте им предишния мач в Премиър лийг.Едва едва победиха Уигън с обрат.Ливърпул се дънят срещу слабите отбори а срещу силните дават всичко от себе си.
Колкото до Челси-имат слабост срещу Юнайтед и Ливърпул.Мелят други отбори с 4,5-0 а срещу Юн. и Ливърпул се паникьосват.
Направо немога да ви се начудя.Всички викат ''ОМГ Лузърите биха Челси'' все едно да кажеш ''ОМГ Черноморец биха Челси''
Няма нищо изненадващо в този резултат......

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове