Jump to content
Sign in to follow this  
Gaffer

Кой да замени Сър Алекс след напускането му?

111 потребители са гласували

Нямате право да гласувате или да виждате резултатите от гласуването. Please sign in or register to vote in this poll.

Препоръчани публикации

Кой според вас трябва да наследи трона на Сър Алекс Фъргюсън?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Това е един от най-сложните въпроси на тоя свят и сигурно най-тревожния за всеки фен на Юнайтед. Все още е малко рано да се каже, защото САФ ще води дяволите поне още 2 години. Иначе доколкото съм чувал и чел по въпроса се сблъскват две основни мнения - едното е, наследникът му да бъде някоя от легендите на клуба (като Стракън, Кийн, Робсън, Брус, Хюз, та дори и Крал Ерик), а другото - доказан чуждестранен специалист (като Марчело Липи и Фабио Капело например). Колебая се кой вариант ще е по-добър, ще размишлявам по въпроса в близките дни и затова все още няма да гласувам в тази анкета.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Незнам защо си мъчим главите с този въпрос така и така Фъргюсън ще избере своя наследник и според мен няма да сбърка. Но иначе е интересно феновете какво мислят. Според мен, ако са легенди, ще да са Крал Ерик или Кийн щото само те могат да надъхат някой да играе до последно, а и са играли при САФ и все пак са научили нещо от него ;)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аз съм за Кийн или Кейрош. А за Капело по-добре да не говорим, защото ... никога не ми е харесвал

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
За да си тренер на Юнайтед трябва да има нещо специално в теб.Според мен е почти невъзможно да се намери заместник на Алекс,но Рой Кийн ми се вижда най-подходя.Хем е луд,работил е с дъртия а и познава отлично обстановката на Олд Трафорд + това сега със Съндърланд постига сравнително добри резултати.Има и манталитет да командва звездоманите.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Да не забравяме и Солскяер който в момента трупа опит,Гигс изкара треньорски курсове.А и нали се сещате че на Бог заместник трудно се намира.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Оле Гунар Солскяер ... мисля, че един ден ще стане като САФ ... или поне малко ще прилича на него :a068:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Следващ треньор след Сър Алекс според мен трябва да е Гигс или Солскяер.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

гласувах за Робо, но реално погледнато - ReDDevilMU, разбира се.

Както винаги, силен в иронията, слаб в тезата.

Като САФ си замине, ще се кандидатирам, очаквам твоята подкрепа. ;)

Ако трябва сериозно да се замисля, не бих искал това да е Кийн или Оле, камо ли Кантона.

Замислям се за един друг вариант, за който се говореше в миналото, когато вървяха слухове за напускането на САФ, а именно - стария Отмар, сегашен наставник на швейцарския национален тим.

За мен той е отличен избор, но и той е на възраст, в която няма да му позволи да се занимава с футбол още дълго, а и самия той бе казал, че в близко бъдеще смята да прекрати треньорската си професия. Но като качества, той е моя избор...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аз, като славист, настоявам за Кано Коцев. :) Иначе Гигс не може да стане мениджър две седмици, след като изиграе бенефиса си, а Солскяер е прекалено разумен. Той много правилно първо беше помощник, после на резервите, след това най-вероятно ще стане асистент на заместника на сър Алекс. След години може да се окаже начело на отбора и да бъде много успешен, но няма да е сега.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Много бих се радвал бивш "дявол" да наследи Сър Алекс и визирам най-вече Рой Кийн. Работата на ирландеца в Съндърланд досега определно впечатлява, а и си личи, че е изградил добър нюх на трансферния пазар. Сигурен съм, че би управлявал с твърда ръка и не би се страхувал да "строява" големите "звезди" в отбора. За Оле е много рано да се говори,просто моментната му роля е все още далечна от мениджърската...съгласен съм с идеята да изкара няколко години като асистент преди да поеме кормилото... Имам обаче и друго менине по въпроса с наследяването... Не искам да се получи някакъв грандиозен спад в представянето на отбора след напускането на Сър Алекс и ми се струва, че в този ред на мисли един евентуален такъв би бил предотвратен при привличането на доказан специалист. Като Мауриньо например.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аз мисля ,че Рой Кийн ще е най-подходящ поради следните причини: -беше един от най-сърцатите футболисти,което гарантира свръхжеланието му за победа във всеки мач: -научил е страшно много за треньорската професия именно от "НЕЗАМЕНИМИЯТ" : -той е един от младите и амбициозни мениджъри в момента.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Трудно е да направиш избор сред толкова велики футболисти и треньори. Кантона, Оле, Кийм ... всчики те биха могли да заместят САФ, всички те са го заслужили по един или друг начин. Друг е въпроса на колко от тях би им потръгнало с треньорската дейност, но нищо не се знае, нали :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
За мен има три кандидати: 1.Кейрош 2. Мауриньо 3. Оле ... И все пак си мисля,че най-добре ще отива на Солскяер,човека отказа първия пост в родината си,за да остане в отбора..струва ми се че е готов да се отдаде на Юнайтед, завинаги..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Кейрош беше доста дълго със СЪРА и знае за какво иде реч. Моуриньо също може да свърши работа. Ама втори САФ още не се е родил.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове