Jump to content
Sign in to follow this  
R3D_aNd_M37h

Въпроси към интервюираните

Оцени тази тема

Препоръчани публикации

В тази тема ще обявявам всеки следващ участник в Блиц-интервю. Изборът ще се основава на ролята им във Фенклуба и форума и заслугите за развитието на двете. Участникът в "Блиц-интервю" ще бъде обявен седмица по-рано и след изтичането на този срок ще се проведе интервюто със събраните до тогава въпроси (+ някои мои).

Нека тук всеки напише въпросите, които иска да бъдат зададени на всеки интервюиран. Разрешават се и въпроси, засягащи личността и характера на участника, стига да са зададени коректно (това ще го преценявам аз). Ще помоля всеки да се ограничава до един пост и ако се сети нови въпроси, да ги добавя във вече публикуваното мнение.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Най-после малко раздвижване...! Давай Илийка, смело! :a040:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Нека в тази тема всеки напише въпросите, които иска да бъдат зададени на всеки интервюиран. Разрешават се и въпроси, засягащи личността и характера на участника, стига да са зададени коректно (това ще го преценявам аз). Ще помоля всеки да се ограничава до един пост и ако се сети нови въпроси, да ги добавя във вече публикуваното мнение.

БРАВОС!!! Ей-така ми харесва - сериозно и без много мотане!
Според мен ще е по-удачно въпросите да се задават след като стане ясно кого ще интервюираш. Така всеки ще може да зададе повече и по-конкретни въпроси съобразно представата му (или интереса) за личността на анкетирания.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

чакай сега!

Всеки се чувства по различен начин :laugh: ;)

Независимо от чувствата и възприятието им реалността е еднаква за всички - т.е. щраусът си е щраус дори да се чувства крокодил.

П.П. Имам въпрос към следващия интервюиран: какво би направил за развитието на фен-клуба като негов член, но по собствена инициатива?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Въпрос към интервюирания: Има ли бъдеще фен-клуба с оглед на сраженията между Пловдив и София ?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Сражения ИМА ! Аз , BornToBeHool и Enzo ги водихме до ранни зори в един бар , и се надявам следващия път , когато има отново подобна сбирка , повече хора да се влючат в схватката :a068: Съжелявам , че леко се отклоних от темата...аз искам да попитам кой ще е следващия интервиуиран ? :a014:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Мисля следващия интервюиран да е Пешо (Peter) - има голям принос за сайта и Фенклуба като цяло, а все още не е бил анкетиран. Очаквам въпросите ви към него.

Саше в такъв случай въпроса за "собствения принос и инициатива" май ще трябва да го отложим за следващия (или по-следващия). ;)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Peter е голям. Аз съм ЗА :)

R3D: Добре Митак, и за да не тръгне да казва всеки дали е "За" или "Против", ще ви помоля само да задавате въпроси.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Следващият интервюиран ще е Пешо (Peter) - има голям принос за сайта и Фенклуба като цяло, а все още не е бил анкетиран.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Мисля следващия интервюиран да е Пешо (Peter) - има голям принос за сайта и Фенклуба като цяло, а все още не е бил анкетиран. Очаквам въпросите ви към него.

Саше в такъв случай въпроса за "собствения принос и инициатива" май ще трябва да го отложим за следващия (или по-следващия). ;)

От една страна Пешо е много инициативен и подходящ за такъв въпрос, но правилно си схванал провокативния смисъл и типа фенове към които е насочен. Нека е по-нататък този въпрос. Към Пешо имам друг: за кои трима футболисти не съжалява, че вече не носят фланелката на Юнайтед и защо - да се аргументира изчерпателно за всеки :tongue:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не съм запознат с тази личност , но все пак един въпрос , който много ме вълнува и ми е интересно да видя останалите фенове какво мислят по този въпрос , желая да бъде зададен : Как виждаш United след Сър Алекс ? Въпрос , който според мен може да бъде зададен на всяко интервю но това е мое мнение :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Представи си тесте карти :P Кои ще са четирите туза, четирите попа, четирите валета и четирите дами с футболисти на Манчестър Юнайтед? Защо? :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Представи си тесте карти :P

Кои ще са четирите туза, четирите попа, четирите валета и четирите дами с футболисти на Манчестър Юнайтед? Защо? :)

Ти каква си крава-а :laugh:

П.П. Съгласен съм със Strenght въпросът за Сър Алекс да се задава на всички.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Предлагам , ако има интервю, то да се прави специална тема.Тоест ако има интервю с Peter.Аз например пускам тема "Интервю с Peter".И там всички си задават въпросите и той отговаря, че тей голяма мешеница става ...Въпроса ми е следния.Има ли разлики или прилики Кантона с Бербатов?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аз имам два въпроса към Пепи ... Какви са ти очакванията за настоящия сезон? и Какво очакваш от нападателната мощ на отбора (Бербатов, Тевез, Рууни и Роналдо)?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Предлагам , ако има интервю, то да се прави специална тема.Тоест ако има интервю с Peter.Аз например пускам тема "Интервю с Peter".И там всички си задават въпросите и той отговаря, че тей голяма мешеница става ...Въпроса ми е следния.Има ли разлики или прилики Кантона с Бербатов?

В отделна тема ще се пуска самото интервю, мое задължение е да събера въпросите и да ги задам точно и коректно. Айде давайте още въпроси, че останаха 2 дни до блиц-а с Пешо. :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Фен ли е на някой български отбор?Ако да.. на кой.И каква е за него разликата между този отбор и Манчестър.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
А аз имам друго предложение , айде от тук нататъка да не се бъркате в работите на Илия . 1 година никой нищо не направи по тая инициатива , сега от както момчето се захвана идея след идея ви идва в главата . От тук нататъка мнения различни от примерни въпроси за интервюто ще бъдат трити без предупреждение . Нека Илия да си подбира кои ще задава и кои не , а след време ако има недоволни от воденето на този раздел ще му мислим тогава , до тогава Илия коли и беси тук в този раздел .

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Интервюто с Peter ще бъде проведено и публикувано в Понеделник (20.10) или Вторник (21.10). След това ще бъде обявен и следващият интервюиран, на когото да задавате въпросите си.

Едит: Тъй като ми беше трудно да се свържа с Пешо, публикуването на интервюто с него се отлага за неделя 26.10. Съжалявам за закъснението.

Едит2: Свързах се успешно с Пешо и интервюто с него вече е публикувано. Приятно четене. ;)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Направих малки промени за улеснение на потребителите, четящи този раздел.

Отсега нататък в тази тема ще се обявяват както имената на интервюираните, така и въпросите, зададени към тях, а в другата ще се коментират публикуваните интервюта.

Следващият интервюиран ще бъде обявен на 07.11, Петък. Дотогава темата се заключва.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Новият интервюиран ще е INGILIZ. Очаквам въпросите ви към него в следващите 7 дни.

Едит: Интервюто ще бъде публикувано в близките няколко дни.

Едит2: Интервюто вече е публикувано.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Следващият интервюиран ще е Координаторът на клоновете на Фенклуба Стефан Славов (mefan). Очаквам въпросите ви към него в следващите няколко дни. Редактирано на от R3D_aNd_M37h

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Скоро клон Стара Загора ще навърши една година, как оценяваш това което се случи в клона през този период? Има ли нещо което си искал да направиш за клона, но по една или друга причина не си успял? Има ли нещо с което изключително много се гордееш като представител на клон Стара Загора?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Следващият интервюиран ще е администраторът на форума eNgLaNd. Който има въпроси към него, нека ги зададе тук.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
- Вече не си толкова активен във форума, но следейки развитието му, как го оценяваш?

- Какво се е променило в положителна, респективно - отрицателна посока във форума от времето, в което беше създаден? Говоря и за другия форум, ядрото все пак е тук.

- Усещаш ли т.нар. побългаряване /в отрицателен смисъл, вярвам, че има и положителен/ дори що се отнася до тема като английския футбол - визирам наши вестници и списания по темата, дискусии във форуми, включително този и тн.?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове