Jump to content
Sign in to follow this  
eNgLaNd

Aalborg BK - Manchester United

Нямате право да гласувате или да виждате резултатите от гласуването. Please sign in or register to vote in this poll.

Препоръчани публикации

Тва пак ще е върха на историята на тоя отбор да играе срещу нас и ще се хвърлят като за последно.Може да се допусне и някво равенство.Няма да се изненадам.Все пак се надявам да победим.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Абе дано да бием да си оправим нещата в ШЛ от рано, че да се мисли и за другите купи

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Публикувано изображение vs Публикувано изображение

Олборг - Манчестър Юнайтед

Шампионска Лига | Вторник 30.09.08 | 21:45ч.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Олборг са аутсайдера в нашата група, въпреки равенството си със Селтик в първия си мач.Не би трябвало да затруднят настоящия носител на трофея. Но старта на този сезон намали оптимизма ми значително и не очаквам разгром.Не трябва да подценяваме съперника.Хикса с Виляреал на ОТ не беше фатален, но не искам повече издънки и загуба на точки в групата. :manucheer:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Очаквам победа за нас на 0 с поне 2-3 гола.Почти съм сигурен ,че Бербо ще играе 90 минути ,а другите не са ясни.Трябва да се отнесем сериозно към този мач ,защото имаме да наваксваме точки.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
В Дания, а по принцип в Скандинавските страни се играе много трудно. Не очаквам победа. По-скоро минимална загуба или 0:0.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
:) и тея ли да не бием... ? всичко е възможно във футбола... не изключвам варианта 0:0

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Хм тук трябва да ги разгромим :manutdd: Рууни и Бербо ще са в атака!!Този отбор изобщо не трябва да ни затрудни!!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
3-те точки не трябва да подлежат на коментар, просто трябва да спечелим.

Не подценявам Олборг, даже искам да напомня, че измъкнаха Х на Селтик в Шотландия, това само говори. Но каквото и да си говорим, ние сме с класи над тях, и ако пробуждането ни вече е факт, то трябва да измъкнем победата от скандинавците.

Чудесен мач Бербо да се отпуши...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Бием, просто всичко друго ми се струва ОГРОМНА изненада.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Почти съм сигурен в първия гол на Бербо за Юнайтед. Очаквам мач подобен на този с Динамо Киев миналата година..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
като гледам тези 3 телевизии ще го предават ( The Sports Network - TSN/ESPN 2 /ITV 4) и незнам дали в някое заведение в София ги имат. Ако ги има в Харпа там ще да сме .

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тука трябва не само победа , но и хубава голова разлика ;) А лошото е че няма да ги дават по ТВ-то :(

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тук трябва да бием, за да сме що-годе спокойни за следващия кръг в ШЛ. Олборг не са за подценяване, това се видя срещу Селтик, но мисля, че с един подчертано нападателен състав бихме ги победили без проблеми.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Едва ли някой се съмнява в победата :manutdd23: Дори няма да е лошо да се даде шанс на Да Силва, Еванс, Манучо/Уелбек или на някой резервен вратар :manutdd2: П.П. Но не и на Нани :D [attachment=123:images_3_.jpg] Редактирано на от man_utd_1999

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ня трябва да се подценява този мач.Да Силва,Манучо и Уелбек да се упражняват за Карлинг къп.Това е ШЛ и трябва да се подходи максимално отговорно.С Виляреал равенството беше приемливо,но срещу Олборг всичко освен победа е провал.Не казвам,че са слаб тим,просто както каза Контето,ние сме с класи над тях.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Победа,но не лесна.Все още не сме отборът,който громеше противниците миналия сезон,но постепенно се приближаваме към него.Дано нашите не подценят отбора на Олборг.Трябва да защитим честта си на европейски шампиони. :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Олборг са корави датчани,а като прибавим и факта че САФ ще изкара състав който да се обиграва ,тоя път чудеса не очаквам!Прогнозата ми е за скучен мач 0:1 или 0:0

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена
Sign in to follow this