Jump to content
Sign in to follow this  
Gaffer

Manchester United - Middlesbrough

Нямате право да гласувате или да виждате резултатите от гласуването. Please sign in or register to vote in this poll.

Препоръчани публикации

Е тва да се чува, крайно време беше повече хора да разберат най - сетне колко сериозна е ситуацията. При провал утре, оставката на Фъргюсън е ПРОСТО ЗАДЪЛЖТЕЛНА !!! Надявам се борда вече да се оглеждат за нов треньор.

Хахахахаах нещастници сте вие !!!!!

ФЪРГЮСЪН спечелва десет титли, пет купи на страната и две купи на лигата. Награден е от кралицата на Англия с титлата сър.

Изключително глупави хора сте ама няма да никога да го разберете. Повръща ми се от българската фенщина! :gen3-toe-down: :gen3-toe-down: :gen3-toe-down:

Спирам да пиша в този форум претъпкан със смешковци и "ФЕНОВЕ"!!!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Винаги се притеснявам когато излизаме с резерви или младежи.Въпреки това очаквам победа.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не се ли научихте да различавате кое е ирония, често срещан похват тук? :laugh: И все пак - 22 години мъка стигат!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Все съм си мислела, че хах един ден достоен заместник на САФ би станал сина му ... :laugh: Нямам търпение вече ... тая вечер ще се види кой какви качества има! Според мен и Бербатов ще играе за да почне да свиква с отбора може да не играе цял мач, но поне малко ... не знам, не знам .... САФ още ни е треньор той решава :a068:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
За мене мача ще е много интересен.Искам за видя в игра футболисти като Манучо, Уелбек, братята Да Силва.Ясно е че за нас този турнир не е приоритет, но това не пречи да спелим мача с Боро.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
КК е най-убитата купа :) Това е перфектният шанс за резервите да се докажат. Боро като нищо може да ни тупнат ако излязат с повечето от титулярите си, но знам ли. Мачът е на ОТ, но и това не е голямо успокоение, щом и има още билети за стадиона правете си сметка :) Миналата година Ковънтри много неприятно ни изненадаха. Спомням си, че тогава играхме пак със резервите, а от титулярите Андерсон и Нани отново играха. Виждам, че и сега са в групата, дано не стане едно повторение на онази среща.. Най-много искам да видя Манучо какво ще направи в дебютния си мач с червената фланелка :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
За КК Фъргюсън обичайно пуска отбор, почти изцяло състоящ се от млади играчи, които взимат по-малко участие в останалите мачове. Довечера ще бъде леко различно откакто сър Алекс е загатнал, че много опитни играчи ще бъдат въвлечени в стартовите единайсет или оставени на пейката. Тези включват Харго, Парк, Андерсон, Нани и Роналдо. Фъргюсън е казвал, че Rafael и Welbeck ще започнат като титуляри. Аз се надявам Алекс да даде също така възможността на Possebon да играе цели 90 минути, който е обграден от играчи като Андерсон и Нани. Стартови XI: Kuszczak, Rafael, Evans, Brown, O’Shea, Ronaldo, Anderson, Possebon, Nani, Welbeck, Berbatov.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Майк Фелън – Мачът с Мидълзбро може да се окаже решаващ за Роналдо

Помощник-треньорът на Манчестър Юнайтед Майк Фелън заяви пред медиите, че мачът на тима срещу Мидълзбро за Карлинг Къп може да се окаже решаващ за Кристиано Роналдо. Това съобщава официалният сайт на клуба. „Роналдо е голяма звезда, но имаше проблеми с контузия, както знаете и в момента не може да преоткрие формата си. Той има нужда от повече игрово време, за да покаже себе си и аз смятам, че мачът срещу Мидълзбро може да се окаже решаващ за него и за неговата форма”, заяви Фелън.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
незнам честно казано какво да напиша след всичко което прочетох - тук едва ли не се говори за апокалипсис....падане на доверие, смяна на САФ, отказваме от отбора. Не ме интересува колко мача ще загубят Юнайтед, винаги ВИНАГИ ще бъда зад отбора каквото и да се случи. За Мен Юнайтед е нещо свещенно и нищо не може да ме накара да спра да бъда абсолютно отдаден само и единствено на Ман Ютд. Много хора май забравиха успехите и при 3-4 неуспешни мача вдигнаха бялото знаме. То си е за тях. Юнайтед и преди са имали тежки моменти. Не може , не е редно да се говорят и половината от нещата които са изписани тук. Вярвайте в САФ, Вярвайте в отбора. Ще видите че скоро всичко ще се оправи и тогава ще трябва да се извините за това че се усъмнихте.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
евала на такива хора като теб,истинските фенове поддържат отбора си дори когато губи.колкото до са САФ не виждам на този етап кои може да го замени.максимата гласи че сменяш едно нешто когато намериш по-добро

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Все съм си мислела, че хах един ден достоен заместник на САФ би станал сина му ... :laugh:

Шегуваш се,нали?Дарън Фъргюсън е много далече от класата на треньорите в Премиърлийг...това че направи силни сезони с Питърбро, все още не означава нищо.За мен най-удачния заместник на Фърги би бил Мартин О'Нийл,просто последните години стилът на Вила започна да забавлява,а и се превърнаха от средняка с най-много равенства на сезон в лигата,в един от най-резултатните и ефективни отбори,най-сериозен кандидат за четворката...
За мача - добре ще е Джони Еванс да е титуляр,заедно с Каткарт например в защитата,в средата на терена - Андерсон ,Флеч ,Гибсън и някой от близнаците Да Силва и в атаката Тевез с Рууни или Бербо.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Вижте, всеки си има разбиране за думата фен. И всеки трябва да се съобразява с мнението на другите. Аз съм фен на Аякс и на Челси, въпреки че последните 10 години Аякс едвам бие в Холяндия и много преди в Челси да дойде Роман Абрамович. Виждал съм любимите си отбори да губят мач след мач десетки пъти, но никога не съм губил вярата си в тях и винаги съм си спомнял най-добрите им години. За мен Манчестър е един невероятен отбор и винаги ми е било приятно да наблюдавам тяхната игра, това че в момента изпитват леки затруднения е напълно нормално при голямата конкуренция в днешния футбол. В Англия има 4, а скоро със Манчестър Сити ще станат и 5 много силни гранда, но това не означава, че другите отбори в Англия са слаби и са за подценяване. Истинския фен трябва да си държи на своя отбор и в трудни ситуации. Феновете са 12-ия играч на всеки един отбор. Замислете се например за феновете на Сток сити или Тотнъм. Въпреки слабата игра и постоянните загуби, винаги се играе на пълни терени. Не може винаги да си фен на най-силните и когато някой ги измести от върха и да си променя6 мнението. Това значи, че не си истински фен !!!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

За мене мача ще е много интересен.Искам за видя в игра футболисти като Манучо, Уелбек, братята Да Силва.Ясно е че за нас този турнир не е приоритет, но това не пречи да спелим мача с Боро.

М/у другото Манучо няма да играе,както и Фабио. (поради контузии!)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Каткарт е под наем, Фабио Да Силва е контузен, Рууни съм убедена че няма да играе тази вечер. ------------Кушчак----------- --Рафаел---Еванс---Уес---Евра-- --Харго---Гибсън--Андерсон--Роналдо-- --------Уелбек----Тевез----

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
ИСКАМЕ БЕРБА!!! ИСКАМЕ БЕРБА!!! ИСКАМЕ БЕРБА!!! ИСКАМЕ БЕРБА!!! ИСКАМЕ БЕРБА!!! ИСКАМЕ БЕРБА!!! ИСКАМЕ БЕРБА!!! ИСКАМЕ БЕРБА!!! ИСКАМЕ БЕРБА!!! ИСКАМЕ БЕРБА!!! ИСКАМЕ БЕРБА!!! ИСКАМЕ БЕРБА!!! ИСКАМЕ БЕРБА!!! ИСКАМЕ БЕРБА!!! ИСКАМЕ БЕРБА!!! ИСКАМЕ БЕРБА!!! ИСКАМЕ БЕРБА!!! ИСКАМЕ БЕРБА!!! ИСКАМЕ БЕРБА!!! ИСКАМЕ БЕРБА!!! ИСКАМЕ БЕРБА!!! ИСКАМЕ БЕРБА!!! ИСКАМЕ БЕРБА!!! ИСКАМЕ БЕРБА!!! ИСКАМЕ БЕРБА!!! ИСКАМЕ БЕРБА!!! ИСКАМЕ БЕРБА!!! ИСКАМЕ БЕРБА!!! ИСКАМЕ БЕРБА!!! ИСКАМЕ БЕРБА!!! ИСКАМЕ БЕРБА!!! ИСКАМЕ БЕРБА!!! ИСКАМЕ БЕРБА!!! ИСКАМЕ БЕРБА!!! ИСКАМЕ БЕРБА!!! ИСКАМЕ БЕРБА!!! ИСКАМЕ БЕРБА!!! ИСКАМЕ БЕРБА!!! ИСКАМЕ БЕРБА!!! ИСКАМЕ БЕРБА!!! ИСКАМЕ БЕРБА!!! ИСКАМЕ БЕРБА!!! ИСКАМЕ БЕРБА!!! ИСКАМЕ БЕРБА!!! ИСКАМЕ БЕРБА!!! ИСКАМЕ БЕРБА!!! ИСКАМЕ БЕРБА!!! ИСКАМЕ БЕРБА!!! ИСКАМЕ БЕРБА!!! ИСКАМЕ БЕРБА!!! ИСКАМЕ БЕРБА!!! ИСКАМЕ БЕРБА!!! ИСКАМЕ БЕРБА!!! ИСКАМЕ БЕРБА!!! ИСКАМЕ БЕРБА!!! ИСКАМЕ БЕРБА!!! ИСКАМЕ БЕРБА!!! ИСКАМЕ БЕРБА!!! ИСКАМЕ БЕРБА!!! ИСКАМЕ БЕРБА!!! ИСКАМЕ БЕРБА!!! ИСКАМЕ БЕРБА!!! ИСКАМЕ БЕРБА!!! ИСКАМЕ БЕРБА!!! ИСКАМЕ БЕРБА!!! ИСКАМЕ БЕРБА!!! ИСКАМЕ БЕРБА!!! ИСКАМЕ БЕРБА!!! ИСКАМЕ БЕРБА!!! ИСКАМЕ БЕРБА!!! ИСКАМЕ БЕРБА!!! ИСКАМЕ БЕРБА!!! ИСКАМЕ БЕРБА!!! ИСКАМЕ БЕРБА!!! ИСКАМЕ БЕРБА!!! ИСКАМЕ БЕРБА!!! ИСКАМЕ БЕРБА!!! ИСКАМЕ БЕРБА!!! ИСКАМЕ БЕРБА!!! ИСКАМЕ БЕРБА!!! ИСКАМЕ БЕРБА!!! ИСКАМЕ БЕРБА!!! ИСКАМЕ БЕРБА!!! ИСКАМЕ БЕРБА!!! ИСКАМЕ БЕРБА!!! ИСКАМЕ БЕРБА!!! ИСКАМЕ БЕРБА!!! ИСКАМЕ БЕРБА!!! ИСКАМЕ БЕРБА!!! ИСКАМЕ БЕРБА!!! ИСКАМЕ БЕРБА!!! ИСКАМЕ БЕРБА!!! ИСКАМЕ БЕРБА!!! ИСКАМЕ БЕРБА!!! ИСКАМЕ БЕРБА!!! ИСКАМЕ БЕРБА!!! ИСКАМЕ БЕРБА!!! ИСКАМЕ БЕРБА!!! ИСКАМЕ БЕРБА!!! ИСКАМЕ БЕРБА!!! ИСКАМЕ БЕРБА!!! ИСКАМЕ БЕРБА!!! ИСКАМЕ БЕРБА!!! ИСКАМЕ БЕРБА!!! ИСКАМЕ БЕРБА!!! Айде Димчо на те трябва да вкараш бативото

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Очаквам интересен и октрит футбол, понеже САФ най-вероятно ще играе с резерви, а Саутгейт с повечето си титуляри (които играха в Събота). Умората им може да си каже думата, а нашите момчета ще искат да се докажат. Мача според мен е 1X

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Прогноза за този мач не мога да дам.. имам вече 2 обеци от последните 2 сезона в КК... но така си е САФ пуска всички таланти а те докъдето я докарат.. това им е шанса за изява и ако си го пропилеят пак ще си играят за резервите цял сезон.. От мача очаквам само Роналдо,Нани,Андерсон и Харго да се разиграят хубаво че не са в добра форма...В нападение искам Манучо и Уелбек :]

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
СЪР АЛЕКС: СРЕЩУ БОРО ЩЕ СМЕСЯ МЛАДА КРЪВ С ОПИТ

Мениджърът на Манчестър Юнайтед сър Алекс Фъргюсън ще използва мача от третия кръг в турнира за Карлинг Къп срещу Мидълсбро във вторник, за да пробва някои от звездите му, които нямат много игрова практика. Шотландският спец разкри, че ще пусне в игра и някои от младите надежди на отбора. Плановете на тактика обаче не са чисто експериментални, който ще иска победата на всяка цена.
„Със сигурност ще има промени в състава ми. Ще има микс на млада кръв с опит”, заяви сър Алекс за клубния сайт на тима.
„Важно за мен е да дам възможност на играчите, които се завръщат от контузии да наберат скорост. Става дума за футболисти като Харгрийвс, Парк, Нани, Андерсон и Кристиано. Всички те ще вземат участие срещу Боро, не знам дали като титуляри или резерви”, добави Фърги, като не даде подробности около Димитър Бербатов.
Сър Алекс разкри, че ще даде шанс и на някои млади играчи като Еванс, Гибсън, Уелбек и Рафаел.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Рууни, Тевез и Бербо за извън групата, както и Гигс и Уес Браун.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена
Sign in to follow this