Jump to content
Sign in to follow this  
Gaffer

Manchester United - Middlesbrough

Нямате право да гласувате или да виждате резултатите от гласуването. Please sign in or register to vote in this poll.

Препоръчани публикации

Може би нещо като миналата година на Олд Трафорд (4:1), с изригване на Тевез и Бербо

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Надявам се да мога да гледам мача по интернет, а на терена да играят много млади момчета, като Посебон, Машеда, Джони Евънс, да не ги изреждам всичките. Искам да видя в игра и анголската пантера- Манучо.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Бербатов задължително, иначе кур за мачо + некви млади, ама не САМО млади, шото видехме две години вече, че не става..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Мача 100% ще го гледам!

Добре е че уточни, бях се разтревожил доста... :unsure:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Като цяло и Руни, Тевез, Бербатов и Роналдо трябва да се отпушат. Нещата ще си дойдат на мястото и това е един добър мач, от който може да се започне.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Като цяло и Руни, Тевез, Бербатов и Роналдо трябва да се отпушат. Нещата ще си дойдат на мястото и това е един добър мач, от който може да се започне.

Дано найстина това да е мача че от мача с Виляреал все се отпушваме :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Да, наистина... сега е мигът на Манчестър ! Ох, леле как се дразня когато чета фензоната в официалния сайт на Ман.... Някви пълни футболни инвалиди говорят само за тоя Манучо..... че било по-добре той да играе вместо Бербо, който бил мързелив ХАХАХАХА !!!!!! Или пък, че през зимата трябвало да купят Хънталар... О, ГОСПОДИ !!! Сравняват БЕРБАТОВ с Манучо и Хънталар.... не само че ги сравняват, но и ги изкарват по-добри от него.... такива хора ми развалят дните... Истинските фенове трябва да стойм твърдо зад играчите си и да ги подкрепяме... и да помогнем на новите да се приспособят.... а не да ги плюем !!! :angry:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Според мен е лудост да се казва, че тоя мач ше е лесен. Кога сме играли лесно срещу Боро в последно време.... Две добри новини - на вратата вече не е Марк Шварцер, а и небезизвестният рязан имащ апартамент в Момчилград Кърджалийско кюрд Тунчай е контузен. Но пък за сметка на това е пълно с дървари там и изобщо тоя отбор е супер противен някакъв. От няколко години се моля да изпадне и все се спасява по някакъв начин, както и да е. Купата е супер скапана, но наистина само с младежи не става в тая купа. Надявам се САФ да пусне повечко от титулярите и по-специално ударната група - Тевез, Рууни, Роналдо, Бербатов да вземат да вкарат няколко гола, че отдавна наистина не съм гледал подобно чудо - Юнайтед да не е вкарал повече от 1 гол в продължение на 4-5 мача.... Жребия не беше благосклонен, чудя се кога ще изтеглим някой третодивизионен отбор стил Лийдс ( :laugh: ), за да го пометеме. Както и да е, важна е победата, пък дори и с 1 гол пак е победа. Оптимист съм за този мач, мисля че ще вкараме 2-3 гола но пък да видиме...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
просто,просто някак си ще е странно да ни отстранят още 1-вия ни мач. Но разбира се ,всичко е възможно! (айде бе ние сме Юнайтед,ше ги чупим както си искаме, ае Юнайтед)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Бе едва ли САФ ше пусне Роналдо, Тевес, Руунката и Бербо да играт тоя мач... но пък Берба тряа задължително да играе, за да може да навлезе, колкото се може по-бързо в супер форма... пък кой знае може да ги пусне и 4-мата по някое време заедно е така за кеф на публиката и критиците. По традиция ще бъдат даден шанс на младоците.... ебаси дали накрая на сезона ше се утешаваме с Карлинг къп и Интерконтиненталаната купа ? :D ако ги вземем и двете няма да е никак зле... ПС: Мразя ги тея келеши.... 100% пак ще ни правят номера на техния стадион като играем :rolleyes: все още помня как онзи пед*рунгел Алфонсо Алвеш ни наказа с дебютните си 2 гола в Англия.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Да, наистина... сега е мигът на Манчестър ! Ох, леле как се дразня когато чета фензоната в официалния сайт на Ман.... Някви пълни футболни инвалиди говорят само за тоя Манучо..... че било по-добре той да играе вместо Бербо, който бил мързелив ХАХАХАХА !!!!!! Или пък, че през зимата трябвало да купят Хънталар...
О, ГОСПОДИ !!! Сравняват БЕРБАТОВ с Манучо и Хънталар.... не само че ги сравняват, но и ги изкарват по-добри от него.... такива хора ми развалят дните... Истинските фенове трябва да стойм твърдо зад играчите си и да ги подкрепяме... и да помогнем на новите да се приспособят.... а не да ги плюем !!! :angry:

Виж приятелю, мисля че е достатъчно това че никнеймът ти е "Бербатов", което доказва обичта и уважението ти към този човек. Няма нужда във всеки пост да го "натякваш, натъртваш и подчертаваш". Всички сме го гледали и виждали, и знаем на какво е способен. Just calm down...

пп: Добре дошъл във форума.

пп2: Хунтелар...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Благодаря за приятната забележка... имало и културни хора из България :) Мда, прав си... и за името и за вс... просто ми е идол и... така ще си е завинаги... А и между другото... Страхотен сайт, не знаех за него до скоро... редовно си джиткам из официалния сайт на "Червените дяволи" и винаги съм искал и сайт, в който мога да чета мненията на българите... (Знам, че не е тук мястото за комплименти) А пак казвам за мача... според мен лично, Бербатов и Роналдо трябва да играят... Роналдо за да си върне формата, а Бербатов за сработване с него и с останалите естествено... не знам, ще видим... но имам чувството, че ако нашето момче играе ще бъде заменен ако не ще влезе по-късно... ще видим :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Аз тоя мач ако не бием ставам фен на Челси!

Ставай още от сега :angry: !

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Дано да биеме с 2-3 гола разлика да си върнат самочувстието играчите :glare: То и миналия сезон така почнахме едвам вкарвахме но после се отпушихме :tongue: :rolleyes:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тевез и Манучо отпред, в центъра Посебон и Андерсон, по крилата Нани и Гигс. Отзад Браун и ОШей, на бековете бразилчетата. Тряа да бием . Не искам пак да подценяваме тоя турнир, все пак силите в Англия са толкова изравнени, а ние имаме мн равностойни играчи, които могат да издеянат до 1 / 4 финал, а защо не и повече.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Трябва да спечелим.Играта ни бавно,но сигурно се подобрява.Мидълсбро не би трябвало да са проблем.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Мача е наш 100 % и то с много голове разлика. Не съм треньор нито пък си мисля че знам повече от САФ така че тактиката я оставям на него . Вярвам в неговата преценка и съм сигурен че знае как да ги преминем като бърз влак малка гара. 4:0 мин хахаххаха.
ВЯРА БЕ ХОРА ВЯРА МУ Е МАЙКАТА!!!!!!!!!!!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена
Sign in to follow this