Jump to content
Sign in to follow this  
Konteto

Manchester United 0 - 0 Villarreal

Препоръчани публикации

Имахме своите възможности и не ги използвахме.Равенството беше заслужено.Очаквах по-добро представяне.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Публикувано изображение

Статистиката от мача -->
Публикувано изображение
Оценките на Скай за нашите момчета -->

Edwin van der Sar --> 7
Gary Neville --> 7
Rio Ferdinand --> 6
Jonny Evans --> 6
Patrice Evra --> 7
Park Ji-Sung --> 7
Owen Hargreaves --> 6
Darren Fletcher --> 7
Nani --> 7
Carlos Tevez --> 7
Wayne Rooney --> 6
Anderson (Sub) --> 7
Cristiano Ronaldo (Sub) --> 7
Ryan Giggs (Sub) --> 6

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
................... бахти шанса и ебахти ужаса и ебахти късмета...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Хубавото лично за мен е, че за пръв път от доста време видях работещи крила и си пролича защо трябва да сме 4-4-2. Иначе имахме своите шансове, изкарахме и страшен късмет - те също. От към положения мача си беше за равен, но не и от към игра. Хубаво е, че мача не е толкова фатален, заради о*ирането на Селтик. За мен най-добрия на терена беше Нани, Гари също направи хубав стотен мач. С влизането на Роналдо играта се раздвижи още повече, но времето не ни стигна. Ако Бербатов и Роналдо са титуляри с Челси имаме реален шанс да ги победим..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
САФ е виновен за абсолютно всичко :angry2: Сега след тоя резил и 4елси ще ни напълнят кошницата и титла няма да видим тоя сезон :2censored: :2offtopic: Просто нямам думи аз - трагедия :smile3513:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Барби е виновен , дано за напред все имаме отсъстващи футболисти , за да мога , ей така , да си седна и да си гледам един мач на Юнайтед с кеф , а не Фърги да комерсиализира отбора .

БЕРБАТОВ Е ВИНОВЕН !!!!!

ИСКАМЕ НАПАДАТЕЛ !!!!

ТРЯБВА НИ НАПАДАТЕЛ , ТИП ТАРАН , ВЕДНАГА !!!!!

НЕЩАСТНИЦИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИ !!!!!!!!!!!!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Без Бербатов Юнайтед се издъни срещу Виляреал

Манчестър Юнайтед се издъни на старта на Шампионската лига. В отсъствието на Димитър Бербатов червените дяволи не успяха да отбележат гол на осакатения испански тим, завършвайки 0-0 у дома на стадион "Олд Трафорд".

Футболистите на Алекс Фъргюсън започнаха срещата без контузените Бербатов, Карик и Скоулс, които останаха извън групата за мача. Добрата новина за червените дяволи бе завръщането на Кристиано Роналдо, макар и сред резервите.

Видич и Гигс пък бяха оставени на пейката след разочароващото представяне в дербито с Ливърпул в събота. За сметка на това Гари Невил записа своя стотен мач в Шампионската лига.

Отсъствието на ключовите халфове оказа влияние. Играта на Юнайтед очевидно куцаше, що се отнася до сносно организиране на атаки, а това доведе и до липса на голове.

Гостуващият тим пък излезе с доста осакатен състав. Липсваха основните реализатори Нихат и Роси, а резерви останаха твърдите иначе титуляри Виера, Касорла, Ибагаса, Йоренте, Вента и Сена. Така, за жълтата подводница трябваше предимно да се брани, а напред да разчита на импровизаторските умения на Пирес.

Червените дяволи не съумяха да преодолеят защитата на Виляреал през първото полувреме и в началото на втората част и това наложи влизането в игра на Андерсон и Роналдо.

Това определено освежи и разнообрази нападателната игра на Юнайтед и положенията пред вратата на госта се редуваха през минута. С пропуски се отличиха Роналдо и Тевес. Двата отбора си размениха и по един удар в гредата, но определено Манчестър Юнайтед трябва да съжалява повече за изпуснатата победа.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Хубавото лично за мен е, че за пръв път от доста време видях работещи крила и си пролича защо трябва да сме 4-4-2. Иначе имахме своите шансове, изкарахме и страшен късмет - те също. От към положения мача си беше за равен, но не и от към игра. Хубаво е, че мача не е толкова фатален, заради о*ирането на Селтик. За мен най-добрия на терена беше Нани, Гари също направи хубав стотен мач. С влизането на Роналдо играта се раздвижи още повече, но времето не ни стигна. Ако Бербатов и Роналдо са титуляри с Челси имаме реален шанс да ги победим..

Как ще бием 4елси е ?! Те за разлика от нас играят :angry2:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

САФ е виновен за абсолютно всичко :angry2: Сега след тоя резил и 4елси ще ни напълнят кошницата и титла няма да видим тоя сезон :2censored: :2offtopic: Просто нямам думи аз - трагедия :smile3513:

Личи си какъв фен си на Юнайтед...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Гари също направи хубав стотен мач.

Личи си,че трябва да загрее.Въпреки че участваше и в атаките и в защитата правеше много грешки особено при пасове и центрирания.Дано скоро влезе във форма.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

А каква е грешката на САФ драги ми приятелю? Че е контузил Бербо ли :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тук треньора няма никаква вина.И двата отбора търсеха победата,бяха равностойни и резултата го показва.Треньорите си свършиха работата,както и играчите.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
С включването на Роналдо.. играта се подобри неимуверно.Като тактическо отношение ги разбихме.. не бяха достатъчно головите положения... Харесаха ми Нани .. Евънс и Роналдо.. Не ми харесаха Гари,който нямаше 1 точно центриране...Тевез който не беше от най-активните..изненадващо и Оуен изгуби се през целият мач.. Всички останали с посредствено представяне... Редактирано на от BreathOfFrost

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
е,сега вече съм сигурен,че ще бием Челси! Това беше мача за Митака-на Олд трафорд,срещу европейски отбор...нищо в Неделя е деня!:)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
САФ подцени мача, още със вида на състава ми влезна тази мисъл в главата...

Играта бе разочароваща, не знам защо Рууни играе, въобще много въпросителни относно моментната форма на играчите, тактиката, построиката на терена. От две неща останах доволен, първото - Джонатън Евънс, чудесно и стабилно представяне на младока, заслужава поздравления. Второто - появата на Роналдо, просто като влезна, и всичко в нашата игра се раздвижи, това ни липсваше. Той се върна, готов е, това ме радва !

Виляреал заслужиха едната точка, продължението ще е на "Ел Мадригал" !

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
За 5-ти път ти казвам да пишеш на български!!! Ще изтривам всяко твое следващо мнение написано на шльокавица

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Личи си какъв фен си на Юнайтед...

И какво да се радвам че за 90 мин не могат да вкарат гол ли ??? Или че САФ излезе с тоя състав ? Това че казвам какво мисля не ме прави по-малък фен на отбора ! На теб щом са ти харесали - евала !

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

А каква е грешката на САФ драги ми приятелю? Че е контузил Бербо ли :D

Драги ми приятелю от кога Бербо стана водеща фигура в отбора че да се надяваме на него ??

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

И какво да се радвам че за 90 мин не могат да вкарат гол ли ??? Или че САФ излезе с тоя състав ? Това че казвам какво мисля не ме прави по-малък фен на отбора ! На теб щом са ти харесали - евала !

Коя беше грешката в състава? Евънс? Парк? Харго?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Андерсон и Гигс не се включиха особенно добре,Тевез трябваше да остане до края,тъкмо влезна в час,след като през първото полувреме сгреши сумати топки.РОНАЛДО СЕ ЗАВЪРНА,НАЙ-СЕТНЕ!!!Дори и за майка ми е видна разликата,когато той е на терена.Играта стана два пъти по-бърза,положенията започнаха едно след друго,въобще да му мислят Челси!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Sign in to follow this