Jump to content
Sign in to follow this  
Gaffer

Федерико Македа

Препоръчани публикации

Договорът му изтича в края на сезона и едва ли ще бъде подновен.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Очаквано ... Жалко, че не успя да се наложи. Навремето го смятах за по-талантлив от Уелбек и с по-голям потенциал, но все тая. Никога няма да забравя онзи гол с/у Вила и последвалия с/у Съндърланд. Благорадско за тия моменти и успех по-нататък!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Имаше голям потенциал момчето, ама нещо май май е бил все на контра на отбора... нито си е давал зор на тренировки, нито е спазвал режими... според мен имаше огромен потенциал, но нещата не се развиха добре.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Изигра 2-3 късметлийски мача и тва беше. Винаги е бил играч дори под средното ниво. Благодарим му за донесената титла!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Винаги ще съм му благодарен за ОНЯ гол срещу Вила, едно от най-мощните ми изригвания на мач на Юнайтед ever :mood (17): Тоя гол на практика ни даде огромно предимство в битката за титлата, без него можеше орките и да станат шампиони в оня сезон.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Очаквано ... Жалко, че не успя да се наложи. Навремето го смятах за по-талантлив от Уелбек и с по-голям потенциал, но все тая. Никога няма да забравя онзи гол с/у Вила и последвалия с/у Съндърланд.

Благорадско за тия моменти и успех по-нататък!

Изигра 2-3 късметлийски мача и тва беше. Винаги е бил играч дори под средното ниво. Благодарим му за донесената титла!

Няма кво повече да добавя. Слаб футболист за мен, но и аз благодаря за ОНЗИ гол срещу Вила, след ОНЗИ пас, в ОНАЗИ минута Публикувано изображение

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Federico Macheda has joined Cardiff City on a permanent basis of a 3 year deal. He will join Cardiff City in July.
Good luck, Kiko :)

Публикувано изображение
Успех му пожелавам и дано бъде от полза на Оле :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Перфектен момент да качим темата! Шампионски гол на Кико :) Голямо избухване беше.

https://twitter.com/ManUtd/status/899904847314657280

Редактирано на от cantona7

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

“Regrets? I have only one. When I made the step up to the Manchester United first team, I had to give three times as much as what I had already. I didn’t, which is the only regret I have. I’ve learned a lot from that mistake.”

Важното е, че вкара ОНЯ гол. Иначе е ясно, че беше менте. Но с тоя гол завинаги остава в историята.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Мачът в който Роналдо не можа да вкара хеттрик?  :mood (17):  Даде път на новака тогава. Ей, Агбонлахор по онова време много долно се разписваше срещу нас, с Йънги бяха партийка. Но сега къде играе ония, къде играе Йънги ...  :mood (26):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Македа спечели титлата с един гол срещу Астън Вила. В момента съм в Рим и го търся да му благодаря, но го няма, завинаги един от нас. Ред ледженд и този гол ще го разправям на децата си как Кико закла орките и техните амбиции!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не само Астън Вила, мисля че малко по-нататък имаше един крив мач със Стоук на Тони Пюлис, в който нещата се бяха закучили при 1-1 и Кико ни спаси. Абсолютен ред леджънд.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове