Jump to content
Sign in to follow this  
Gaffer

Федерико Македа

Препоръчани публикации

Ние се чудим кой от всичките нападатели да пуснем, ама Македа е 'изклучително' важен. :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Македа и Чичарито са едни от най-обещаващите нападатели.Така че не ги подценявайте, след няколко години ще ни водят атаката.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Според мен Македа не трябваше да го даваме под наем като той е изклучително силен играч.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Според мен Македа не трябваше да го даваме под наем като той е изклучително силен играч.

Предишните потребители ти обясниха, а ти пак продължаваш каквото си знаеш. И да не бяхме да го даваме под наем, да не би да си мислиш, че щеше да бъде в титулярния състав, след като имаме достатъчно нападатели?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Мисля, че не трябваше да го даваме под наем защото е изклучителено важен за отобра ни.

Едно и също каза, БРАВО. Ебаси троленето

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Кретен!пише се изключително !!!
пс шо не го напишеш още 1 път ?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Повторението е майка на знанието явно :D Или това става като нямаш какво да кажеш.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Повторението е майка на знанието явно :D

...и баща на затъпяването

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Сампдория днес изпадна в Серия Б,някой знае ли при това положение дали Македа ще се върне ?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не, ама ако се бяха спасили щеше да се върне.... Има си договор под наем до края на сезона в Самп. Ако ония искат да го купят може и да го продадем, но задължително ще се върне в клуба

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Честит рожден ден на Кико! Да се надяваме за в бъдеще да стане няква свирка от него. Засега за мен си остава просто играча с невероятния дебют!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Честит Рожден Ден на Македа! В Юнайтед само с един дебют не става ... Време му е да спре да се пренавива и да покаже дали има качества за Юнайтед :) Единствено можем да му пожелаем да се опази от контузии и най-добре за него да играе някъде в ПЛ под наем този сезон : )

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Честит рожден ден на Кико! Жив и здрав да е. Потенциала го има и съм убеден , че ще го развие , и че дълго ще ни радва заедно с Чичарито , Дани и компания.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Така и не го продадохме тоя Македа. Все под наем и прочее..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Явно треньорското ръководство продължава да вярва в него. От 4 години го разкарват под наем, след това кара подготовка с отбора и пак отива под наем. При сегашната конкуренция в атака не виждам начин дори да попада в групата за мачовете. Чудя се още колко време ще залъгваме себе си и него, че има бъдеще в Юнайтед.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Според мен просто няма адекватен интерес към него, иначе едва ли щяхме толкова много да го мъчим под наем. Отиде в Сампдория, отиде в Щутгарт, игра вече доста и в Англия. Явно не е впечатлил никого с изявите си. Sad but true. Въпреки това никога няма да забравя головете му срещу Вила и Съндърланд 2009(баси, ще станат 5 години след някой и друв месец) и му пожелавам да си намери добър отбор в някое от силните европейски първенства, където да играе редовно. Редактирано на от Jedi Master

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове