Jump to content
Sign in to follow this  
Gaffer

Федерико Македа

Препоръчани публикации

Е тва е таланта - влезна и им забучи ебаси гола.Дано не го пусне под наем само.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
И аз съм на мнение, че Кико заслужава да играе повече. Най-малкото всеки път като влезне изровя терена. С огромен хъс играе тва момче. Вчера при гола на Видич даже не го пусна да се зарадва ами го дърпаше като диво прасе :Д. :) Мен лично много ми харесва и имам може би най-големи надежди за него от всичките ни млади футболисти(заедно с Чичарито).

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Македа, колкото и да не сте съгласни, трябва да натрупа мноого опит, че да играе цели 90 мин в Юнайтед. Иначе става да влиза резерва стил Солскяер и квото стане.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Е тва е таланта - влезна и им забучи ебаси гола. Дано не го пусне под наем само.

Аз пък на точно тва се надявам. Вместо Дани Уелбек да ходи под наем, няма да е зле Македа да влезе в тая роля

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Македа е безобразно слаб напоследък. Изолиран, губи много топки, не помага в защита и само псува съдиите. След време ще е голям играч, все пак е само на 19 години, но засега не става за титуляр.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Internationals - Friendly (Under 21)

Italy 2 - 1 Turkey

41' [1 - 0] F. Macheda
57' [2 - 0] F. Macheda
89' [2 - 1]
Ismai
:mood (6): :mood (31): Редактирано на от Almeida

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Е нека го дават под наем нали сме бъкани със резултатни нападатели и нямаме проблеми отпред..то не са безобразно слабия Рууни,рядко избухващия Бербатов,вечно контузения Оуен и т.н..Не ми е ясно какво искате от 19 годишно дете с малко опит на такова ниво.Бързо и забравихте головете му срещу Вила и Съндърланд преди 2 сезона,които ни донесоха последната ни титла в Англия...дайте време малко тепърва има да се развива,ако остане при нас. Редактирано на от -rusnaka

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Искат Уелбек 'щото е британец ..... Нали знаеш , латиноси , германци , резаци (пък било то и добри..) , а и изобщо всякакви различаващи се по националност от британците , не са на почит във форума ... :) Евала Кико!!!!! :champs (14):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Дани Уелбек както и да го погледнеш не е по-добър от Македа.Просто само с движенията по терена си личи.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
За него би било по-добре да прекара един сезон под наем, но Юнайтед в момента не може да си го позволи. За момента нито може да се развива в друг отбор, нито да играе достатъчно за нас. И все пак наистина е само на 19 години, тепърва ще става по-добър.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Дани Уелбек както и да го погледнеш не е по-добър от Македа.Просто само с движенията по терена си личи.

"ок." Редактирано на от Wolfram

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Македа е по-голям талант от Уелбек и Диуф, според мен. Аз лично много го харесвам като футболист, обаче му трябва още много стаж. И все пак правилно решение на съра да не го дава под наем. Виждам го като един приемлив вариант за резерва, за момента по-добър от чупливият Оуен :/

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

http://www.youtube.com/v/uZCHTfOi8So

Много добър гол на Кико!!!! :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ще стане нападател от най-висока класа.Вижте го само... просто е страхотен! Честит първи гол с екипа на Сампдория!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тва момче ако го продадем простоооо ще си прережа вените :D Сериозно един от най-големите таланти в момента, много искам да го видя като титуляр в Юнайтед със Уелбек и Чича вбъдеще

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Абе по случайност мярнах сега , че Сампдориа играят. Гледам наш Кико е резерва. Някой следи ли му изявите , играе ли изобщо ... ?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аз (в лайвскора) хаха. Играе, играе редуват го ту като резерва ту като титуляр. Ама почти няма мач, в който да не го пуснат.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ако някой иска да види гола на Македа , от снощи.

http://www.youtube.com/v/v5udZHEzxwc

Редактирано на от RoNaLDoBG

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Абе по случайност мярнах сега , че Сампдориа играят. Гледам наш Кико е резерва. Някой следи ли му изявите , играе ли изобщо ... ?

В последните 3 май не игра.Може да е бил контузен нещо.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Мисля, че не трябваше да го даваме под наем защото е изклучителено важен за отобра ни.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове