Jump to content

Препоръчани публикации

Had a great week running outside and my foot feeling very good. Shouldn't be long now! twitter

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Когато и да се оправи, все ще е късно.. :/ Много ми се ще вече да е на линия.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
САФ каза още 10 дена тичане иедна седмица тренировки ако всичко е наред. Средата на Февруари. Както казах за Пуул.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Tom Cleverley out for up to three weeks with injury to right foot (his previous injury was to the left foot) #mufc

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

След Оуен Харгрийвс, имаме нов централен полузащитник, горд носител на прякора "Стъкления"...

Недей да избързваш така с тези заключения. Нищо чудно да е фишек тази контузия за да се избегне евентуална повиквателна за национала.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Много жалко.Вдъхва много спокойствие в центъра..като се замисля,не съм видял грешен пас от Клев. :(

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не говоря конкретно за тази контузия/или на Вида, или Флеч/, ама е отвъд каръка това, което ни се случва последните 3 години. Интересен е и случая с Харгрийвс, който изведнъж се закрепи в шити, след като при нас играеше средно по 3 минути на сезон и излизаше с нова контузия. Да, знам, в отбор като Юнайтед, медицинския щаб е на супер-дупер ниво, но просто има нещо гнило. Или са ни направили черна магия. Всеки сам избира в какво вярва. Редактирано на от Jedi Master

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Много избързвате със заключенията си, ми се струва. Аз все още имам съмнения, че това не е реална контузия, а просто се опитваме да си го запазим като не вземе участие за националния отбор. И друг път се е случвало да прибягваме до този номер и в случая /при положение, че наистина е така/ това е правилното решение. Да, контузията на Клевърли е много неприятна и за съжаление имаше последствия, но тези сравнения с Харгрийвс ... недай си Боже, защото неговото беше и все още продължава да е някакъв адски тормоз. Проблемите му не са приключили, за мое огромно съжаление. :(

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
кво запазване бе..за кво трябва да се измисля контузия, като Фърги просто може да не го пусне...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не говорим конкретно за тоя мач на Англия и дали е измислено или не. А за факта, че вече направи 3-4 контузии за няма и 6-7 месеца и е изиграл няма и 10 мача досега през сезона :mood (20):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
точно тва е..лошото е,че всички вярвахме, че той е решението на проблемите ни в средата на терена и то за дълги години напред, а то кво става - контузия след контузия.........

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Дано получи повече време за изява, иначе ще бъде по-добре да бъде пратен под наем, за да трупа игрови опит. :msg-50-1328309945: :msg-50-1328309945:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Дано получи повече време за изява, иначе ще бъде по-добре да бъде пратен под наем, за да трупа игрови опит. :msg-50-1328309945: :msg-50-1328309945:

Объркал си рейса, пич.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Има хляб в него, ама с тея контузии, аман ... и какъв наем бълнува тоя пич Айдаров :mood (17): Той досега вече в три отбора беше под наем, стига му толкова.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Честит Рожден Ден на един от любимците ми - Том Клевърли! Освен здраве, какво да му пожелае човек.. има си всичко! И ако се опази от контузии, може да стане един от най-добрите на поста си в света! Успех Том! :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
ЧРД на набора!Дано успее да изиграем повечко мачове тоя сезон,и да се опази от контузии

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове