Jump to content

Препоръчани публикации

Лошо, може да е бил тайния коз на Старчето, а той сега да издава...Тъпо от негова страна, ако е така.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Tom Cleverley : " I'm back and 100% fit , but the manager wants me to play a reserve match , and then play against City in the FA Cup "

Източник?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
На тия групи не ми се вярва много. Пишат какво ли не за няколко стотин "LIKE"а повече ...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ами ами, нека го пазят поне до края на януари. Искам като се върне да няма повече контузии. А иначе е нормална практика да се играе първо за резервите след контузия.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

tomclevz23 Tom Cleverley
Finally some good news. Plan to b outside running in 2 weeks and training the week after that. Cnt wait to b back!

Евентуално в игра през февруари. Каква е тая контузия, какво е това чудо :(

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
За Коледа а ? Разочароващо ядосан съм. Защо бе мамка му ?!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аз съм потресен как нашият "месия" май ще се окаже харго номер 2.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Е аре стига си кълнал така бе... контузията му е сериозна и има нужда от време... при Харго е съвсем различно и отдавна е хронично. При такива контузии, квито и доктори да са... не могат да определят точна дата на пълно възстановяване, щом не е напълно готов е много по-добре да се отпусне още малко време, отколкото да се рискува, ти трябва да го знаеш по-добре от мен тва, все пак тва учиш... Редактирано на от Enzo

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Еми дано се оправи разбира се, въпросът е, аре примерът с харго не беше точен. Но един Оуен играе няколко мача и се контузва, не искам тва да се случва с него, щото мноооооооого големи надежди му се възлагаха, а и той ги оправда поне в първите няколко мача. Само дано след тая в глезена, да не стане нещо друго в рамките на 2-3 седмици.Тва имам предвид.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Първо бе Андерсон до Февруари, Клев до Коледа. Сега стана обратното.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Абе кви са тея примери с футболисти над 30те... и нито Оуен, нито Харгрийвс имат нещо общо с Клев. Първо той е на 20 години и имаше КЪСМЕТА, оня млаоумник Дейвис да не му счупи крака... срещу Евертън въобще не трябваше да се рискува с него. Още тогава казах, че Фъргюсън е виновен за контузията му, както и за тая на Видич! Нека не дърпаме дявола за опашката и да го оставим да се възстанови напълно!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Клев има някакво уникално качество да кара хората да му вярват, че ще ни помогне. Дано да се върне възможно най-скоро и да го докаже това, като е по-силен от всякога! Имаме УЖАСНА нужда от него...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
В началото на сезона не предполагах колко важен за нас ще се окаже.Дано се върне по-скоро защото с него играта в центъра е съвсем друга.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Кофтито от цялата работа е че колкото по-дълго продължава контузията толкова повече феновете ги превъзнасят и го чакат едва ли не като МЕСИЯ. Като се върне очакванията ще са огромни и не дай си боже един два слаби мача и всичкото това ще се обърне срещу него.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Жертва на собствения си успех, така се получава...искам просто да се върне, за да имаме широчината нужна за титла, пък нека играе както може, талант се вижда че има.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Кофтито от цялата работа е че колкото по-дълго продължава контузията толкова повече феновете ги превъзнасят и го чакат едва ли не като МЕСИЯ. Като се върне очакванията ще са огромни и не дай си боже един два слаби мача и всичкото това ще се обърне срещу него.

Чак е смешно как цари мнението, че Том се връща и почваме да мачкаме наред. За момента Клевърли не е нищо повече от един талантлив младеж, който се представи добре в няколкото мача, изиграни за отбора. Сигурно ще стане голям играч някой ден (пожелавам му го), но до тогава има още много вода да изтече. Дано наистина не се огъне под натиска на огромните очаквания, които има към него.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Жертва на собствения си успех, така се получава...искам просто да се върне, за да имаме широчината нужна за титла, пък нека играе както може, талант се вижда че има.

Дори голям талант бих казал. Оуен беше писал в туитер, че е много впечатлен от него, бъдеща звезда, САФ също се изказа доста силно наскоро. Иначе съм абсолютно съгласен с теб, да няма контузени, за да имаме нужната широчина в състава, както са гражданите!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Фотошопа си е казал думата, хаха.Никва прилика попринцип...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Фотошопа си е казал думата, хаха.Никва прилика попринцип...

Поне за мен това не е и целта на колажа. Ролята, която ще изпълнява Клевърли в бъдеще и надеждата, че ще го замести, а не дали са близнаци...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Едно от големите ми желания е да видя Клевърли до Карик в тази му форма . Ще се получи страхотно партньорство, сигурен съм . Просто е грехота в момента Майкъл да няма адекватен човек до него, моите извинения за Скоулс и Гигс, но те просто не могат да играят на темпото, което може да предложи Том . Просто скороста ни ще се вдигне значително, а от това може само да страдат противниковите отбори в заключителната част от сезона .

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

tomclevz23
Hopefully getting outside running today. Absolutely freezing but buzzing to be back outside.

от twitter Редактирано на от iv0

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Така е по-план. От днес 2 седмици тичане и поне една тренировки с топка и се връща. Месец. За Пуул

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове