Jump to content

Препоръчани публикации

Бе те и Джоунс, Смолинг и Еванс са счупени поне половината сезон ама ги налагат. И това е с години.

Просто ЛВГ иска височина и физика отзад. Той си го е написал.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Любимец ми беше. Мисля, че ако не бяха контузиите, вече щеше да е един от най-добрите на позицията си. Изключително сърцат. Не му се сърдя за нищо, нито за червени картони, нито нищо.
Харесваха го дори феновете на други отбори. Аз лично познавам такива на Ливърпул и на Арсенал.
Пожелавам му здраве за напред, а успехите сами ще дойдат.

+1 Same here.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Rafael was speaking ahead of this weekend’s clash between PSG and Lyon which is live on BT Sport.

Rafael also questioned Van Gaal’s style of play at United and implored the manager to start entertaining supporters.

‘To be honest I didn’t really enjoy to play when Van Gaal was there,’ he added. 

Rafael questioned Louis van Gaal's style of play at Old Trafford and implored him to entertain supporters

‘Everyone is different. Results matter so if they can win the league it will be a different story.

‘I like to enjoy myself, to try things and do stuff. Last year I wasn’t doing that.

‘I watch them play and I’ve heard some things as well... But it’s hard. Football is for the fans. They want to see good football.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Като оставим настрана датата, употребата му на глаголни времена кърти! И това е човек, живял незнамсиколкогодини в Англия!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Но пък е абсолютен полиглот на фона на някои, пристигнали преди него и все още живеещи в Англия, които и се хилят от неудобство като спрягат единствените два глагола които ползват от дебюта си във ВЛ. :D
Испанците в отбора са за пример обаче. Редактирано на от Lanna

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

http://global.espn.com/football/club/manchester-united/360/blog/post/3459151/former-manchester-united-full-back-rafael-da-silva-talks-to-espn-fc

вива да силва!

"In his first season, Van Gaal called me to his office and said: 'You can leave,'" Rafael said. "The meeting lasted one minute. That was it: 'You can leave.' 

умри холандско изчадие, дано се гърчиш до края на дните си

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Щото си скапано бразиле, махай се. Ебати нефелника  :mood (30):  :mood (30):  :mood (30):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Млъкни бе.

Рафа е легенда. 100 пъти го предпочитам пред всеки десен бек след Невил.

Само да не бе чуплив токлоз

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Щом великият Люй фан Хаал е преценил, че не му е толкова важен, значи е било така. Играе в селския Лион, ако беше толкова голяма работа, щеше да е в доста по-голям отбор. Иначе беше харизматичен момък по времето на митичния Фърги- след това не смятам, че е впечатлявал когото и да е.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Много приятни спомени ни е оставил, но тия сцени май никога няма да ги забравя. Много палеше, всъщност той си гореше в дербитата. #loco  :mood (17):

2pyvono.gif

article-1328516-0C01E686000005DC-27_634x

rafael-1418429774.jpg

Редактирано на от Lanna

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Рафата беше любимец. Не знам Вальовци, Ашлита, Дармиани, Люкита и прочие, но тва е последния читав бек, който помня.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Аз ще го запомня с червения картон срещу Байряма, #loco!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Защо ли не се изненадвам?! Вальо-Блекбърна и Рафа-Байряма ... сигурно има и други, ама да се ограничим с тези двамата. За малко да имаме и Смо-Паласа.   :mood (17):

Редактирано на от Lanna

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Guest Benettonss

Много яки бяха братята, особено Рафаел. Голям любимец.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Рафата беше любимец. Не знам Вальовци, Ашлита, Дармиани, Люкита и прочие, но тва е последния читав бек, който помня.

Десни бекове:

1. Гари Невил

2. Валенсия

3. Рафаел

Манчестър Юнайтед 1998-2018 XI

--------Рууни----------Роналдо----------

---Гигс------Скоулс------Бекъм-----------

--------------Кийн----------------------

----Евра------Рио-Видич------Гари--------

---------------Шмайхел--------------------

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Защо ли не се изненадвам?! Вальо-Блекбърна и Рафа-Байряма ... сигурно има и други, ама да се ограничим с тези двамата. За малко да имаме и Смо-Паласа.   :mood (17):

А Нани Реалката брим ли го.

Или Берба Евъртън дузпичката.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

За Нани мислех да го добавя, но там Чаъкрчо насъбра много фенове ... а за дузпата на Берба бях тотално забравила.

Реално така почти всеки може да бъде запомнен с нещо подобно, въпросът е дали е направил достатъчно други неща, с които да бъде запомнен.

Аз, честно казано, като чуя за тези играчи, първата асоциация която ми изниква в съзнанието далеч не е сред изброените. 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

За Нани мислех да го добавя, но там Чаъкрчо насъбра много фенове ... а за дузпата на Берба бях тотално забравила.
Реално така почти всеки може да бъде запомнен с нещо подобно, въпросът е дали е направил достатъчно други неща, с които да бъде запомнен.
Аз, честно казано, като чуя за тези играчи, първата асоциация която ми изниква в съзнанието далеч не е сред изброените.

Въпрос на гледна точка. Според мен нещата не са цветя и рози, за да помним само хубавите неща. Реално погледнато ще кажа следното:
1.Пропуска на Вальо се оказа решаващ за титлата.
2.Прооуснатата дузпа на Берба се оказа решаваща за ФА.
3.Червеният картон на Рафаел ни лиши от 100%-ова титла в ШЛ.

Сори, но тва е положението.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

То и като се види как играе реакцията е същата.

@[member="Wolfram"] как ти беше любимото: СмоУлинг :chalga:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове