Jump to content

Препоръчани публикации

Огромно израстване тоя сезон, има още кво да се желае естествено, но най-фрапантните изяви ги поизчисти почти на макс. Дано продължи в тоя дух и дано следващия сезон имаме поне едно свястно работещо дясно и ляво крило, та да не им се налага на Рафаел и Евра да вършат работа за двама.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тоя сезон беше добър за него.Има какво да се иска още от него в защита, но пък компенсира в нападение.Малко да си поохлади нервите, защото тия картони дето му раздават може да нямат значение в някои мачове, но при едно евентуално изпускане на нервите я в ШЛ, я в някое дерби, могат да костват много.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
В него виждам бъдещ капитан на Юнайтед :mood (36): Такъв хъс,такава любов към отбора...Защо ли така ми напомня на един друг близнак играл в Юнайтед :mood (36):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Смело изказване..чак капитан едва ли ,но кой знае(не вярвам понеже е Бразилец най-малкото).Иначе вярно голямо израстване тоя сезон.С Евра доста голове и асистенции направиха като се оказаха по продуктивни от крилата ни тоя сезон ,което е абсурдно попринцип. Да натрупа още опит и да не се връзва на провокации тип Рибери и Давид Луис и да не прави глупави фалове и спокойно ще стане един от най-добрите бекове в Света според мен. Иначе да Гари и Фил вярно си приличат ама чак пък близнаци :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аз по-скоро го виждам в Реал отколкото капитан, ама айде :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Рафата вече има 3 медала от ВЛ.За 22 годишен не е зле.+ 1 Карлинг, 2 КШ и едно клубно световно.Само ФА и ШЛ му липсват. :mood (17): Има много хляб в него.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Дано завърши кариерата си при нас! Много е нахъсан и съм сигурен, че знае, че ако прекара цялата си кариера в Юнайтед, ще се нареди до Гигс, Скоулс, Гари и т.н.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Смело изказване..чак капитан едва ли ,но кой знае(не вярвам понеже е Бразилец най-малкото).Иначе вярно голямо израстване тоя сезон.С Евра доста голове и асистенции направиха като се оказаха по продуктивни от крилата ни тоя сезон ,което е абсурдно попринцип.

Да натрупа още опит и да не се връзва на провокации тип Рибери и Давид Луис и да не прави глупави фалове и спокойно ще стане един от най-добрите бекове в Света според мен.

Иначе да Гари и Фил вярно си приличат ама чак пък близнаци :mood (17):

Той вече е един от най-добрите бекове в света!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Смело изказване..чак капитан едва ли ,но кой знае(не вярвам понеже е Бразилец най-малкото).Иначе вярно голямо израстване тоя сезон.С Евра доста голове и асистенции направиха като се оказаха по продуктивни от крилата ни тоя сезон ,което е абсурдно попринцип.

Да натрупа още опит и да не се връзва на провокации тип Рибери и Давид Луис и да не прави глупави фалове и спокойно ще стане един от най-добрите бекове в Света според мен.

Иначе да Гари и Фил вярно си приличат ама чак пък близнаци :mood (17):

Щото нямаме сърбин и французин за капитани :mood (36): Аз не виждам къде би заминал,той е най сърцатия играч,много ме накефи с тази тениска на награждаването...просто има хъса и любовта към отбора за да бъде един ден капитан,а да не говорим,че има качествата да бъде един от топ бекове в света..

Абе снощи във всичките ми коментари ръся глупости,как пък реших че са близнаци не знам :mood (22): Редактирано на от Forza

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
И за Рууни се говореше така до преди 2-3 години. Има шанса ама тва да е тук още 10 години. ТРУДНО.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
прогресът му е очевиден този сезон,но ме притеснява,че бива много лесно провокиран.Надявам се да успее някак си да преодолее и този си недостатък

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Според мен звездите на отбора винаги трудно успяват и стават капитани.Иначе много лесно се пали,но все пак е латино,така че какво се учудваме :mood (36):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Rafael denied the rumours he is going to leave United by responding to fans who asked him if the rumours were true on his official Instagram account...

Публикувано изображение

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

United Report ‏@UtdReport 8h
Rafael has confirmed he is 'Very close' to a return to full fitness. [Via Instagram]

Публикувано изображение

хм, ван Гаал викаше още миналата ли, по-миналата ли седмица, че бил готов .. да не се е объркал нещо .. надавям се все пак да остане и да не са верни слуховете за него

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Рафа откакто се върна от контузия е направо машина, дано се задържи здрав по-дълго време и да запази формата.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
КЛАСА както казваш ще призная, че е ако задържи това си представяне до края на сезона. Той винаги прави по 2-3 силни мача, контузва се за 2 месеца и след това се връща неузнаваем. Дано и този път не е така. Ако се запази здрав и ван Гаал го научи на малко тактическа дисциплина наистина може да се превърне в класен бек. За момента просто има отделни проблясъци :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове