Jump to content

Препоръчани публикации

На мен ми се струва, че проблемът не е толкова в броя на грешките, които допуска, а в техния вид. Аз също съм на мнение, че се представя добре и за мен /и преди съм го твърдяла/ това е човекът, на който ще разчитаме за този пост. Но при него сякаш грешките са все едни и същи или по-точно причината за тях е една и съща. И точно това се набива на очи и създава впечатлението, че не се справя добре и т.н. А той просто гори в играта, подхожда твърде емоционално и това много често му носи негативи. И все пак, според мен, има промяна при него и в това отношение. Явно с възраста и трупането на опит нещата си идват по местата. Дано е така. Относно проблемът с оголването на зоната и излизането напред ... това при нас по принцип си е проблем, но се вижда, че взаимодействието между Рафаел и Валенсия в това отношение е в пъти по-добро от това между Нани/Йънг и Евра. Има какво да се желае и при едните и при другите двойки. Нищо, че за някои почти съм се отказала да се надявам, че ще се усетят, че имало и такова нещо като "покриване". :mood (20):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Длъжен съм да се включа , защото аз "вдигнах" темата от прахта :mood (17): Държа да подчертая , че съм голям фен на бразилеца , ама голям - та ГОЛЯМ , а именно от есента на 2008 когато дебютира за нас . За съжеление спорът се превърна в това дали Рафаел е добър играч или не , а аз нямах въобще това в предвид в което писах по-горе , аз го казвам пак : уникален потенциал , но за последните 4 години никакво , ама никакво развитие , дали е причината в контузиите , дали в слабата психика , но ако някой има време и издърпа мачове на Юнайтед от 2008 , и след това гледате мачове от тази година , ще видите че играта на бразилеца е една и съща , ама за това си залагам главата :mood (17): Добър атакуващ играч , но в защита прави грешки , които и един посредствен защитник не би направил , а на първо място той е защитник , а не нападател .

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Ама при положение, че мненията ни се различават, няма как да има консенсус :) За теб е добре, за мен не е. Не мисля, че има проблем :greets:

А, никъв проблем, нали тва е идеята на форума - да има различни мнения. Просто нещо напоследък се уморявам от спорове, влизащи в задънена улица- нещо иначе нетрадиционно за мен доскоро. Иначе :greets:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не сме на по 15, че да си ги мерим... Иначе не мисля, че спора премина в това дали Рафата е добър или не. Щом Съра го налага толко години, е ясно че има нещо в него. Проблема (поне както казах вече) е че оставя прекалено много свободни пространства отзад...как да е.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Доколкото прочетох някъде договорът на Рафаел изтича след една година.Нещо не съм чул да го подновяват. На Уелбек също изтича догодина.Казаха по-рано,че са се разбрали за нов договор,ама до момента няма черно на бяло. На доста от другите ни играчи договорите са до 2014. ;)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Е ай ся глупости. Тоя сезон има точно 1-2 слаби мача, в другите беше на отлично ниво. Ся че направил 1-2 грешки с Евертън дай да го убиеме и зачеркнеме.

Както DAVIDKO е казал абсолютно никво развитие няма в играта му. Да, добро партньорство може да направи с Валенсия, но само и единствено в атака. А на него мястото НЕ МУ е там. Ако ще се включва, си носи отговорността, а и мача с Евертън го прецака достатъчно накрая, за да станем за смях и да завършим 4-4. Същото и с ония мач с Байерн на Олд Трафорд преди години. Изобщо не ми го хвалете, млад бил, неопитен бил, горял в играта.... като ще е така, да не бяхме продавали Джони О'Шей! На никого не пречеше, стоеше си отзад и си вършеше работата, ама не ние трябва да налагаме млади бразицли дето ще тръгнат да преследват детски мечти един ден в Испания и така.

Не искам млади и неоптини играчи, които по ирония на съдбата я ни изхвърлят от ШЛ на четвъртфиналче, я ни стопят 5 точки преднина в борба за титлата.

Млад бил и неопитен... за 5 години щом не се е научил да си пази зоната кога? Редактирано на от Wolfram

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Публикувано изображение
не прилича на себе си така :mood (17): Редактирано на от RoNaLDoBG

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение
не прилича на себе си така :mood (17):

Тази прическа е малко ала Парк Джи Сунг. :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Честит Рожден Ден на двамата братя! Дано нямат контузии и напук на някои да завършат кариерата си в любимия клуб! :greets (3):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Никъде не виждам каквото и да било обвинение към Рафаел. На мен това изявление ми звучи по-скоро като обяснение на грешката и на поведението му и опит да бъде защитен по някакъв начин. Един вид проявяват разбиране към него и вярват, че ще си вземе поука. Пак са тръгнали със "силните заглавия и изводи" българските медии. :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Вероятно Рафаел им е виновен, че талантчетата струващи 50 милиона не могат да си вкарат положенията.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Стига сте го защитавали, направи грешка, която младшата в ДЮШ-овете не правят и то на финал на Олимпиадата. Като е виновен някой е виновен.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Поне тоя номер познах. Да се опази от контузии другото е лесно.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Добър старт на сезона за Рафа.Дано е жив и здрав и да изкара един пълен сезон.Вече го виждам като един стабилен десен бек :devil3:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Вчера бая се изнерви от смяната.. Да му се удари едно отрезвително шамарче..Чак САФ да му подава ръка а той да се прави и да гледа лошо..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове