Jump to content

Препоръчани публикации

Честито и на брат му - Рафаел! Живи и здрави, по-малко контузии от сега нататък! Между другото и Ашли Йънг е рожденик днес.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Честит Рожден Ден на Рафаелчо.Да е жив и здрав и дано стане най-добрия десен бек след Гари.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Рафа е аут за 10 седмици, зараи рамото. Кофти работа. :mood (7):

Сър Алекс потвърди, че ще претърпи операция... :(

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
"Manchester United defender Rafael da Silva could be set to return to first-team action against Sunderland this weekend. The full back is yet to feature in the Premier League this season having had shoulder surgery in August. The Brazilian's return could prove timely, as Chris Smalling will miss the next month with a fractured foot. Sir Alex Ferguson will consider playing the 21-year-old in the reserves against Everton on Thursday. Ferguson said: "Rafael has been training for over a week. It was a big operation on his shoulder and we hope we can maybe fit a game in for him maybe the next reserve game. "He's coming along fine, there has been no setback and he has been training every day." ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Чудесна новина !

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Играч с огромен потенциал , но за жалост не го е развил грам за последните 4 години , и това е главно защото няма късмет с контузиите . Ако се справи с този проблем ще бъде ако не най-добрия , поне в топ 3 на десните бекове в света.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Guest 1101
Харгрийвс и той на времето имаше потенциал, но контузиите го съсипаха!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Харгрийвс и той на времето имаше потенциал, но контузиите го съсипаха!

В Байерн си беше машина, но откакто го взехме при нас нямаше късмет.
Беше ми един от симпатичните играчи преди години и според мен беше един от най-добрите на неговия пост.

Колкото до Рафаел ще ми е интересно какво ще стане с него.

Дано бъде здрав и направи силен сезон през новата футболна година.
Има потенциал, но емоциите му влияят зле.
Иначе е мъжко момче и да се надяваме, че САФ ще успее да извлече най-доброто от него, защото тепърва има да показва на какво е способен.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Играч с огромен потенциал , но за жалост не го е развил грам за последните 4 години , и това е главно защото няма късмет с контузиите . Ако се справи с този проблем ще бъде ако не най-добрия , поне в топ 3 на десните бекове в света.

Е кое не е развил грам..даже Фърги наскоро каза нещо от сорта, че Рафаел се развива по-добре и по-бързо от Фабио и за тва го праща да играе под наем другия сезон

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ами Рафата тоя сезон, като се има предвид нивото, на което трябва да е, в защита е ужасяващо слаб...напред може и да си взаимодейства много добре с Тонката, ама отзад като е разграден двор, това което се случва напред няма особено значение...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Е ай ся глупости. Тоя сезон има точно 1-2 слаби мача, в другите беше на отлично ниво. Ся че направил 1-2 грешки с Евертън дай да го убиеме и зачеркнеме.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Еми за теб може да са глупости, но за мен не са. Цял сезон бековете ни тичат напред, пък назад друг да му мисли...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Е ай ся глупости. Тоя сезон има точно 1-2 слаби мача, в другите беше на отлично ниво. Ся че направил 1-2 грешки с Евертън дай да го убиеме и зачеркнеме.

Точно.
Ако тръгнем да гледаме грешките и на другите играчи,за всеки един от тях можем да кажем същото.Просто като се набележи някой като Рафаел,Евра и Евънс му се гледат само негативите в играта,а позитивното представяне остава на заден план.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Еми за теб може да са глупости, но за мен не са. Цял сезон бековете ни тичат напред, пък назад друг да му мисли...

За Евра мога да се съглася с тебе, но за Рафаел не си прав. 1-2 слаби мача има и поне едно 10 много силни мача. Даже и повече. Играе си много добре момчето, за мен е един от най-добрите десни бекове в ПЛ. Специално в защита ни е един от най-константните играчи тоя сезон. След Евънс го слагам него. 3ти- Рио, който също на фона на многото контузии предни години и факта, че е на 34 почти вече, също прави добър сезон. Примерно един Джоунс тръгна силно, но след януари беше пълна дупка. Смолинг -много контузии тоя сезон, нямаше късмет, а и доброто партньорство Рио-Джони го поотлъчи леко от титулярния състав тая година. Не виждам що си емнал Рафаел. Други играчи имаха в пъти повече слаби мачове от него. Включае Нани, Ашли Йънг и т.н. Уелбек също беше много непостоянен тоя сезон. Рафаел ни е в топ 6, топ 7 на играчите през 2011-12.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
ШШШшшшш, само спокойно. Както казах, за мен Рафаел се представя не толкова добре в защита тоя сезон и нз защо намесваш Нани, Ашли и Уелбек и другите.Аз говоря за него. Тва е.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ама при положение, че мненията ни се различават, няма как да има консенсус :) За теб е добре, за мен не е. Не мисля, че има проблем :greets:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Все пак е Бразилец в кръвта му е да атакува по-често и има моменти в който му отнемат топката и после става трудно за другите в защита. Аз също съм на мнение че в защита не е много стабилен, но пък пробивите му в атака са изключително полезни, трябва повече да работи в защитен план и ще стане машина. В момента ми наподобява на Давид Луиз който играеше твърде много напред и правеше много грешки в защита, но сега (преди да се конузи) е доста стабилен в изявите си като ЗАЩИТНИК :mood (17): . Двамата много си приличат като цяло. Смоулинг за мене ни е най-слабия защитник тоя сезон мачовете които изигра беше посредствен.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
На мен пък ми прилича на Алвеш. Всеки мач играе халф бек като него. Дано не се учи от него. То половината голове срешу Барса дойдоха от неговата половина..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Определено има развитие, но не е чак толкова класен ( все още ), колкото го изкарвате. Има време, дано се превърне в бек от световна класа, но в момента не е. Като добавим и лабилната му психика ( и на брат му ). Няколко пъти сме си патили от тях.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове