Jump to content
Gaffer

Димитър Бербатов

Препоръчани публикации

Да е жив и здрав. Много му се радвах като подписа с нас, за мен си остава успешен трансфер. Изгледах видеото му. Бях забравил, че имаше добър завършващ удар, даже и злоба вкарваше - нещо немислимо и невидимо сега. Има доста красиви голове, но за мен топ са срещу Тотнъм след пас на Карик и срещу Евертън след феноменален пас на рижия магьосник. Тези два гола най-добре описват същността на Бербати.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Баси, мислех, че още преди 4-5 години се е отеглил от футбола... ама днеска явно официално го е направил. Да ни е жив и здрав чичо Митко, огъня на форума. Писал съм му в инстаграм да дойде да ни види, каза ми, че в момента кара после ще ми пише. Да видим.

• Хаха 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Мен не ме кефи Берба, ама никой не може да каже, че не е бил успешен трансфер. А и се оказа наистина голям професионалист, за което заслужава уважение. Друг би псувал САФ във всяко интервю, а Бербатов е показал само уважение. 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Чичо Митко, обичаме те! Жалко, че не успя да накажеш един определен Бг отбор :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
на 19.09.2019 г. в 18:06, cantona7 написа:

Който вкара ХЕТТРИК на орките, той не умира! 

PitifulAngryEft-size_restricted.gif

Що ми крадеш репликите ве :mood(17):

Иначе честита му пенсия, малко закъсняла, ама айде.

Жив и здрав.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Тоя великан трябва да е в раздел легенди, само заради хед трика срещу сганта. 
Жив и здрав Митак и един ден да ни станеш и ти тренер! 

Редактирано на от RedMaster
  • Благодаря 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
преди 15 часа, Lanna написа:

Който каквото иска да мисли и да пише по негов адрес, но аз отлично си спомням емоцията около този трансфер ... поправете ме, ако греша но май за друг трансфер не сме стояли толкова много хора посред нощите да се надяваме и да чакаме обявяването му. На колко от българските фенове на големите европейски клубове ще им се случи това? А и да се окаже успешен трансфер, защото беше такъв, за мен лично беше. То за мен дори и само с хеттрика срещу орките да си беше останал щеше да си е грандиозно изживяване, но помня и други емоционални моменти, в които радостта, че любимият клуб записва успехи е била с една идея по-силна, победите с негово участие една идея по-сладки. И нека да не забравяме, че това /български футболист да играе за Юнайтед, че и в силен за клуба период при най-великият мениджър/ едва ли някога ще се повтори, поне на този етап така изглежда. Някак си сякаш неговото участие във всичко това ме караше да се чувствам с една идея по-близо до клуба, не знам как да го обясня, но бе много приятно чувство. За мен е необяснимо недоволството, че и хейта който отнесе, но все тая - записа се в историята на клуба, записа се и в съзнанието на някои фенове, донесе ни една непозната емоция. Само мога да съм благодарна за това както на Бербатов, така и на сър Алекс, че го взе в Юнайтед!

Помня я цялата вечер, все едно беше вчера. 

Форумна вечер, от компютъра ми в Рио де Кърджалейро, писаници, рефрешове, ъпдейти... 

Успешен беше като цяло и според мен трансфера, просто на моменти имаше много слаби периоди.

Но...лафа за хет трика с орките, който беше постановен още в деня на мача, си важи.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове