Jump to content
Gaffer

Димитър Бербатов

Препоръчани публикации

Така е. :mood (33): Едно приятелче вчера не беше съгласно с мнението на DAVIDKO и ще се появи след един месец,като му изтече наказанието. Не си съгласен с мнението: Пейка :mood (36): Не си съгласен с пейката:Извън групата :mood (36): Не си съгласен с извън групата:Вкъщи пред телевизора :mood (36): Не си съгласен и с това:Марш от отбора(форума) :mood (33):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Според мен тези са му най-красивите голове за нас:
http://www.youtube.com/watch?v=lLt19R4yxqM
http://www.youtube.com/watch?v=8BI2jzq_p1s
http://www.youtube.com/watch?v=Tk495J14u78 (гледали сте го много пъти ,но това е от друг ъгъл ;) )
Иначе 50 гола въобще не са малко и дори критиците на Митко не могат да ги отрекат.Лично аз мисля ,че Уелбек си струва да бъде налаган и има потенциал за светло бъдеще в отбора,но в Чичарито се съмнявам много.Не мисля ,че има и половината от техниката и погледа към играта ,който притежава Бербатов.
http://www.youtube.com/watch?v=wKFrznzGsus - малка компилация по случай 50-я му гол за Юнайтед.Но като цяло си мисля ,че най-красивите му отигравания и голове са от престоя му в Тотнъм.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Така е. :mood (33):
Едно приятелче вчера не беше съгласно с мнението на DAVIDKO и ще се появи след един месец,като му изтече наказанието.

Не си съгласен с мнението: Пейка :mood (36):
Не си съгласен с пейката:Извън групата :mood (36):
Не си съгласен с извън групата:Вкъщи пред телевизора :mood (36):
Не си съгласен и с това:Марш от отбора(форума) :mood (33):

Твойто приятелче обижда тук в темата и на лично , а тва че не е на моето мнение слабо ме интересува , спазвам правилата на форума .

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
"Докато Манчестър Юнайтед допускаше първата си загуба от Уигън в последните 15 мача, липсата на един човек ставаше все по-необяснима..." Така започва анализът на популярния сайт Goal.com за Юнайтед и тяхното поражение като гост на борещия се да не изпадне Уигън с 0:1. Загубата доведе до намаляване на аванса на "червените дяволи" пред втория Манчестър Сити до 5 точки, 5 кръга преди края на сезона. "Минаха 10 седмици откакто за последно видяхме Димитър Бербатов по екип в мач от Висшата лига - анализира сайтът. - Тогава той вкара втория гол в рутинна победа с 2:0 над Стоук (б.р. - 31 януари). След това Бербатов е зрител, а неговите съотборници направиха серия от 8 поредни победи. За всички наблюдатели - достатъчно за 20-ата титла на Юнайтед. Но всичко се промени в сряда, защото първото място вече не е толкова сигурно. 25 минути преди края на мача Фъргюсън извади Руни и пусна Нани. Юнайтед нямаше идея как да пречупи коравия съперник. Можеше да е различно, ако поне на пейката бе брилянтният българин Бербатов. Той никога не е подвеждал, когато му е гласувано доверие. Има око за голове, а и съзидателен потенциал, който липсва на някои от съотборниците му. При постоянните контузии на Майкъл Оуен, непостоянната форма на Ашли Йънг и Дани Уелбек, както и очевидната неспособност на Хавиер Ернандес да повтори представянето си от миналия сезон, може би сцената е готова за последния гастрол на Бербатов с екипа на Юнайтед. През лятото той със сигурност си тръгва, но това е един отличен последен шанс да покаже какво умее. Въпросът е дали Фъргюсън мисли така." Анализът е подсилен със статистика, защото числата рядко лъжат. Бербатов е започнал като титуляр 11 мача през сезона, а в още 8 е влязъл като резерва. Но е отвърнал с 9 гола. Ернандес е играл в 34 мача (21 титуляр и 13 резерва) и има 12 попадения. А другият конкурент за партньор на Руни в атаката - Уелбек, е с 10 гола от 36 двубоя (25 титулярни и 11 като резерва). Човекът, който въведе Димитър Бербатов в английския футбол, напусна Висшата лига." Дамиен Комоли и Ливърпул се разделиха, официално "по взаимно съгласие". Директорът по футбол бе в Тотнъм през 2006 г. и изигра главна роля при привличането на Бербатов от Байер.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Твойто приятелче обижда тук в темата и на лично , а тва че не е на моето мнение слабо ме интересува , спазвам правилата на форума .

Виж сега,тук много хора обиждат,но малко са наказаните.
И с какво точно те е обидил ако не е тайна.Защо не постнеш обидите да ги видиме и ние.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Той много добре вижда, по-добре от тебе. Почваш да дразниш, точно като 'приятелчето' ти и ако продължаваш така, ше го последваш скоро. Ако ше пишеш нещо по темата пиши, стига само си се заяждал и си пълнил темата с глупости!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Въобще за какво са тия статистики, когато е ОЧЕИЗВАДНО, че Ернандез е в безобразно слаба форма цял сезон и му е нужда бая дълга почивка на пейката! Уелбек я кара на проблясъци, ама така не става! Всички ги виждате тия неща, но прекалено голямото ви самочувствие просто не ви разрешава да се съгласите, че Бербатов е необходим на отбора поне до края на сезона! Като децата сте бе. "Искам топка, ама мама ме разплака и каза, че няма да му купи и чак после се съгласи. Ама напук, не й ща топката!" ..... Може и да станем шампиони и без него, но може и да не станем. Ше видим тогава изказванията на Фъргюсън от сорта на "Трябва да бъдем поздравени, че обърнахме развоя на сезона" каква стойност ще имат! И никой не може да ме убеди, че за поредна година, ние сме направили кой знае какво, за да спечелим ПЛ. Просто Сити сдадоха багажа! Плюя на скапания им отбор, но е така!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Той много добре вижда, по-добре от тебе. Почваш да дразниш, точно като 'приятелчето' ти и ако продължаваш така, ше го последваш скоро. Ако ше пишеш нещо по темата пиши, стига само си се заяждал и си пълнил темата с глупости!

Извинявайте мадам,ако с нещо съм Ви засегнал.

По темата:
За някои хора тук,а и не само тук,каквото и да направи Бербатов няма да е достаъчно.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Въобще за какво са тия статистики, когато е ОЧЕИЗВАДНО, че Ернандез е в безобразно слаба форма цял сезон и му е нужда бая дълга почивка на пейката! Уелбек я кара на проблясъци, ама така не става!

Всички ги виждате тия неща, но прекалено голямото ви самочувствие просто не ви разрешава да се съгласите, че Бербатов е необходим на отбора поне до края на сезона! Като децата сте бе. "Искам топка, ама мама ме разплака и каза, че няма да му купи и чак после се съгласи. Ама напук, не й ща топката!" .....
Може и да станем шампиони и без него, но може и да не станем. Ше видим тогава изказванията на Фъргюсън от сорта на "Трябва да бъдем поздравени, че обърнахме развоя на сезона" каква стойност ще имат!

И никой не може да ме убеди, че за поредна година, ние сме направили кой знае какво, за да спечелим ПЛ. Просто Сити сдадоха багажа! Плюя на скапания им отбор, но е така!

Ей тва е едно от малкото кадърни мнения тука и е редно хейтърите и защитаващите малко да се поспрат...тая тема безкрайна стана.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Въобще за какво са тия статистики, когато е ОЧЕИЗВАДНО, че Ернандез е в безобразно слаба форма цял сезон и му е нужда бая дълга почивка на пейката! Уелбек я кара на проблясъци, ама така не става!

Всички ги виждате тия неща, но прекалено голямото ви самочувствие просто не ви разрешава да се съгласите, че Бербатов е необходим на отбора поне до края на сезона! Като децата сте бе. "Искам топка, ама мама ме разплака и каза, че няма да му купи и чак после се съгласи. Ама напук, не й ща топката!" .....
Може и да станем шампиони и без него, но може и да не станем. Ше видим тогава изказванията на Фъргюсън от сорта на "Трябва да бъдем поздравени, че обърнахме развоя на сезона" каква стойност ще имат!

И никой не може да ме убеди, че за поредна година, ние сме направили кой знае какво, за да спечелим ПЛ. Просто Сити сдадоха багажа! Плюя на скапания им отбор, но е така!

Ей тва е едно от малкото кадърни мнения тука и е редно хейтърите и защитаващите малко да се поспрат...тая тема безкрайна стана.

+1!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

За мене тия глупости за Бербатов са резултат на ограниченото мислене, което ни е насадено на нас българите нямам представа от къде... За тва като дойде някой чужденец тука и се избиваме да го питаме кво мисли за България и мед ни капе от сърцето като говори хубави неща. И обратното, като стане нещо не в наш интерес и вече ни се подиграват, серат ни, ебат ни майките а ние ги гледаме...

Случвало се е и пак ще се случва, разликата е, че Бербатов е българин, а отношението към него е просто болест на обществото...

ето го най-кадърното мнение!
+1000 !

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Да бе, ние имаме 200 играча като Бербатов и сме няква голяма страна, дето ражда постоянно такива играчи... болест е само пренебрежителното, неебателното и подигравателното ви отношение към тва дето се случва и целуването ви на чужди задници, също характерно за българина. + пет хиляди Редактирано на от Enzo

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Анализът е подсилен със статистика, защото числата рядко лъжат. Бербатов е започнал като титуляр 11 мача през сезона, а в още 8 е влязъл като резерва. Но е отвърнал с 9 гола. Ернандес е играл в 34 мача (21 титуляр и 13 резерва) и има 12 попадения. А другият конкурент за партньор на Руни в атаката - Уелбек, е с 10 гола от 36 двубоя (25 титулярни и 11 като резерва). Хайде да видя ръцете горе ! Редактирано на от Onesadfan

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Да бе, ние имаме 200 играча като Бербатов и сме няква голяма страна, дето ражда постоянно такива играчи... болест е само пренебрежителното, неебателното и подигравателното ви отношение към тва дето се случва и целуването ви на чужди задници, също характерно за българина.

+ пет хиляди

:mood (28):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Хайде да видя ръцете горе !

:mood (22): Редактирано на от Pronto

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Пише се едно и също в тая тема..ако се 'локне' темата ще е идеално.Не че не бихме се пренесли в някоя друга,ама поне няма да гледам 240 страници за Бербо и по 20 и нещо за Гигс,Скоулс и т.н..Не че ми пречи ама от тея 240 страници сигурно 5 са качествени(и аз доста съм срал в темата ама поне си признавам).Особено некви дето са се регнали само в нея да пишат като оня Светев 'журналиста' или оня 'КуйОцера' ли къв беше дето само сереше и той в нея...смешното е че се караме,а сме фенове на един отбор и подкрепяме една кауза.. Енцо е прав и го е написал идеално за Българското мислене...нас Българите по Света ни третират като боклуци,а ние тука чужденците ги третираме като богове,което е жалко и срамно. Кофтито е че нито едните нито другите приемаме мненията на другите относно Бербатов и оттам идва всичко..ама понякога и двете страни прекаляват..както и да е.. Продължаваме с глупостите оО

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Един голям, черен, мазен К*Р за Данчев, ако е вярно и е ял ла*на!

http://www.novsport.com/news187240_1003.html

--------------

То вече не знаеш коя информация е вярна...
Добре, явно не е така специално за това, но може и да има пръст в положението на Бербатов спрямо мястото му в Юнайтед.
Както и да е, ала му нямам вяра на този. Редактирано на от TILIOS

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Бербо бате, къде си сега ? Бог ли те отне от нас :D Само да можеше да ги видиш твоите съотборници, щеше да си вкараш 2-3 автогола от яд.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аре пък и стига сте се филмирали, че Бербо щеше да направи нещо тоя мач. Не е играл от 2001 година официален мач. С тая безидейна и боязлива игра и Меси и Роналдо да са отпред няма вкарване.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Хахаххахахахаха, а Парк да не е играл случайно :D Rofl !!! Бербо е "безполезен, слаб и бавен играч. Не може да направи нищо изобщо." Направо понякога сте ми много интересни, но и същото време ми е тъжно за вас. Редактирано на от Onesadfan

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Излишни и безполезни коментари. Не почвайте пак баналния спор.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове