Jump to content
Gaffer

Димитър Бербатов

Препоръчани публикации

От осанна до разпни го.

Че как иначе?Няма да е Бербатов просто.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
С контузията на Чичарито му се дава шанс отново, дано започне сезона прекрасно и да се надяваме да го видим още срещу Сити в неделя (м/у другото Тевес най-вероятно няма да играе).

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Guest Red-devil9
Берба да му мисли, ако не направи летящ старт в началото е ясно, че ще трябва да го прави в по-късен етап на кампанията като резерва! :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Квото и да прави, няма как да се пренебрегне таланта на Чича...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
А как "има" да се пренебрегне таланта на Берба? Чичарито е по-талантлив?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Ама мен не ме интересува, че е българин. Това ми е любимото отборче и аз съм решил, че Барби не заслужава да играи' в негу'! Не вкарва във "важни мачове" и не иска да гони топка, която отлита до последния ред в публикътЪ'. И и иии... ДАДОХМЕ 30 мил. за негу!

Само тряяши дъ напишиш накрая чи съ ебавъш.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Защо трябва да се намесва Ернандес в темата на Бербатов ?! Единственото гарантирано място в нападението е това на Рууни, а останалите са на опашката. Мексиканецът не е с гарантирано титулярно място и ако не се справя, то Бербатов, Оуен и Уелбек ще го заменят. Всеки ще получи своя шанс за изява. Сезонът е дълъг и ще играем на четири фронта, в които има достатъчно мачове. Няма място за сравнение между Берба и Хави, защото всеки има различен стил на игра и притежава различни качества. Талантът на който и да е футболист не е от толкова голямо значение, а и е глупаво да се спори за това кой го има в повече и кой в по-малко. Важното за всеки е да го развие правилно и непрестанно да се труди.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Я вземете малко да мислите с това, което имате над раменете... не вкарвал във важни мачове...ми мачовете с отбори като блекбърн, блекпул, нюкясъл нека тогава да не ги играем като не са важни и да взимаме по 1 или 0 точки, вместо 3...а пък нека бием сити, челси, арсенал, ливърпул и тотнъм по 2 пъти щото са много важни мачове и там СИГУРНО ДАВАТ ПО ПОВЕЧЕ ТОЧКИ!!!!!! Днес пак поредните глупости в пресата: трябвало да се напъне ако иска нов договор и бил противоречив играч. Ако Рууни или друг англичанин беше голмайстор на лигата и отбора щеше със сигурност "в очите" на английската преса да е кандидат за Златна Топка, нов максимален договор и по-висока заплата, ама не, вместо това там е един играч от малка България, който освен това и не носи приходи (от реклами и аксесоари) като някой мексиканец, кореец или англичанин. И накрая мога да кажа това - всички, които не харесват Бербатов, могат да дугат супата! ;)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Съгласен съм с теб и искам да добавя, че това за головете срещу силните и по-слабите отбори е толкова абсурдно, че няма накъде.
За турнирите съм съгласен - ШЛ, ФА...., но за първенство да се говори... това е смешно. Когато в дадено първенство не се гледат точките, а победите над "силните" отбори, то ще се съглася с това.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Миналата година е бил титуляр в 8 от 14 мача с/у топ 8 и има 5 гола в тея 8 мача, накрая май си остана един от играчите с най-много победни гола в лигата, хеттрика срещу Ливърпул няма да обяснявам какво значи, няколко загубени мача ни ги изкара с голове в 90-та мин, така че това че не вкарва във важни моменти си е абсолютен мит. Торес, Тевез, Дрогба и т.н. да не би повече важни гола да са вкарали миналия сезон. Проблемът е, че поне според мен Фъргюсън с поведението си от финала на ШЛ насам показва, че предпочита да го продаде. Не е ясно каква е причината. Може Бербатов и Данчев да са направили някоя изцепка при преговори за нов договор, може и Фърги просто да е решил да даде сериозен шанс на младите ни нападатели и да използва може би последната възможност да вземе пари за 30-годишен играч, но е факт, че в момента Бербо изглежда доста далече от титулярно място. Редактирано на от RI0

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Бербатов е част от състава на Юнайтед. Обаче гледайки мача ни срещу Сити и по-специално скоростта в играта ни, смятам, че Бербатов трудно би се вписал. Мисля си, че ще бъде използван в срещи, в които опонентът ни ще бъде силно прибран. Във всеки случай той ще получи необходимото време за игра. Както твърденията, че Нани е егоист и неподавал, както и тези, че Берба не бележи, са крайно неуместни тъй като говорим респективно за лидера при асистенциите и голмайсторите. Редактирано на от Roger Federer

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не мисля, че възрастта е ключова, когато говорим за нашия отбор. Пример затова е миналия сезон с Невил, Гигс, ван дер Саар и Скоулс. Т.е. това, че е на 30 едва ли притеснява Фъргюсън, а по-скоро конкуренцията в атака е наистина жестока. Все пак този сезон опитните футболистите намаляха с 3-ма, а догодина може би вече и Гигс ще се откаже. Това ще направи Бербатов един от най-опитните в отбора, а всички знаем, че футболисти близо до 30 години не купуваме. Мисля си дори, че спокойно ще му бъде продължен договора за още... просто защото ще останем предимно с млади играчи, което мисля е недопустимо. :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
пак се почна :D тука всеки опит за потушаване на споровете е обречен...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Що бе, тия 30 млн. си ги е избил миналия сезон, вкара хеттрик на Пуул, 5 на Блекбърн, колко точки ни спечели? Головете срещу Бирмингам и Блекпул? Ще изкара тоя сезон евентуално и айде, все пак си е на години вече.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

За мен Бербатов е голяма издънка !

Може ли да се обосновиш защо точно?А не,недей,ти си поредното пъпчиво лапе,дето ще изрепчи "Ми не вкарва във важните мачове".Аре няма смисъл да споря,че то направо вашето е .......... и аз не знам какво е

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Бербатов е ценен футболист,защото излъчва професионализъм,магнетизъм и невероятна техника.Може да не бележи толкова често колкото ни се иска,но откакто Зидан спря с футбола,той е един от малкото,които правят така,че футбола да изглежда като детска игра.В подкрепа на това,че не бележи толкова си спомнете,кой биеше дуспи,та понякога и пряк свободни в Тотнъм.Да не говорим,че почти целия отбор тогава разчитаха на него и само той се търсеше в атака.Помнете,че някой ден всички,които го критикуват сега и то най-вече българи ще съжаляват,че са го правели,защото едва ли някой ден футболист от нашата малка държава ще играе в нашия отбор. Съжалявам много,че не мога да го виждаме повече в игра,но това е МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД-НАЙ-ГОЛЕМИЯ ФУТБОЛЕН КЛУБ В СВЕТА и тук играят НАЙ-ДОБРИТЕ ФУТБОЛИСТИ. Редактирано на от belerefon

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Сър Алекс: Тепърва ще играя с Димитър Бербатов

Мениджърът на Манчестър Юнайтед сър Алекс Фъргюсън засипа с похвали българският нападател Димитър Бербатов и коментира, че тепърва ще разчита на него в мачовете на "червените дяволи".

"След паузата за международни мачове Димитър Бербатов ще получи шанс за изява", гарантира мениджърът на Манчестър Юнайтед сър Алекс Фъргюсън.

Шотландецът засипа с похвали българския нападател, който все още не може да си върне загубеното титулярно място в атаката на отбора. Голмайсторът на Висшата лига за миналия сезон бе обект на интерес от няколко отбора, но в крайна сметка Фърги увери, че той ще остане на "Олд Трафорд".

Независимо от възхода на Дани Уелбек и завръщането след контузия на Хавиер Ернандес, Бербатов остава доволен от статута си и досега не е критикувал Фъргюсън. Майкъл Оуен също тренира на пълни обороти след травмата си и конкуренцията за титулярно място в атаката съвсем се засилва.

"Бербатов бе брилянтен. Той реагира брилянтно на ситуацията. Не се е оплакал нито веднъж", сподели Фъргюсън, цитиран от официалния сайт на Юнайтед. "Той е наистина добър професионалист и ще има своята роля, както всички останали в тима. Няма да бъде в този момент, защото има много разстояние между мачовете. Когато играчите се завърнат от паузата за международни мачове, започват тези в европейските турнири, и той ще играе, тъй като има опита и класата да бъде много важна част от тима", продължи шотландският спец.

"Предвид ситуацията, имаше кандидати за подписа на Бербатов през лятото, тъй като той дори не бе в групата за загубения финал на Шампионската лига от Барселона. "Получихме няколко обаждания, но аз няма да продам Бербатов. Няма начин. Той е от висша класа, трябва да кажа, че бе страхотен и никога не се оплака. Никой не бе по-разочарован от него в онази вечер на "Уембли", но той никога не ми е създавал проблеми", каза още сър Алекс.

http://www.sportni.bg/index.phtml?tid=40&oid=2718063

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове