Jump to content
Sign in to follow this  
INGILIZ

Програма за септември

Оцени тази тема

Препоръчани публикации

5.09, 20:30 - Замунда
7.09 1-ви кръг ФЛ - все още не е ясно дали ще играем официален мач или контрола.
12.09, 20:30 - контрола
14.09 2-ри кръг ФЛ
19.09, 20:30 - контрола
21.09 3-ти кръг ФЛ
26.09, 20:30 - контрола
28.09 4-ти кръг ФЛ

Веднага щом организаторите обявят програмата за сезона ще актуализирам и нашата. Съперниците за контролите предполагам ще са известни до 2-3 дни.
Мачовете от Форумслигата ще с начални часове 9:00, 10:30, 12:00 и 13:30.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Само една дата от тея ми е под въпрос, защото имам рожден ден тогава

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Само една дата от тея ми е под въпрос, защото имам рожден ден тогава

Нямаш проблем - ще ти помогнем да не носиш сам масрафа за софрата на ръка :tongue:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Има разместване в програмата и ще играем официален мач от ФЛ:
7.09 1-ви кръг ФЛ - МК Дружбето (допълнително ще напиша началния час)
14.09 2-ри кръг ФЛ
21.09 3-ти кръг ФЛ
28.09 4-ти кръг ФЛ

Мачовете от Форумслигата ще с начални часове 9:00, 10:30, 12:00 и 13:30.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Хубаво е че има най-после яснота за първият кръг от лигата (като четях коментарите май беше тръгнало към служебна победа срещу Байерн, а не ми се искаше - хубави мачове стават с тях, пък и не заслужават момчетат бенефис на Оливер Кан е все пак) Тези момчета Дружбето влизат от А група нали? Ще трябва да се постараем или трябва да кажа - постараете нали не мога да играя този мач заради проблем с картотеката, но със сигурност ще дойда да ви подкрепя с определено количество бира :z526770: Относно контролата в петък - ще трябва да поправим лошото впечатление за нашят отбор което оставихме със слабата си игра миналият път. Леле как ми се играе - като знам каква отвратителна седмица ме очаква, а ма чак петък :d042:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не виждам някой да е писал, че ще идва утре за контролата със Замунда? Доколкото знам сигурни са Иван, Иво, Краси, Ники и аз. Казвайте, че няма време ...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Предлагам в датите ви определени за контролка, в тази, в която смятате че ще се съберете целия състав да направим контрола с мойте момчета от Красна Поляна...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
7.09, 10:30 - МК Дружбето 1-ви кръг ФЛ
14.09, 12:00 Рено България 2-ри кръг ФЛ
21.09, 12:00 Олимпик Ракия 3-ти кръг ФЛ
28.09, 12:00 Хардуеър 4-ти кръг ФЛ
Четирите мача от лигата ще се играят на дясното игрище (с по-хубавата настилка), а контролите на другото.
Може да има промяна в някои от началните часове на мачовете от Лигата. Ако приемат предложението за промяна на програмата ще ги сменя и тук своевременно

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
за утре още не съм на 100 процента.. ше ти се обадя по някое време Саше да ти кажа!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Казан Красна Поляна е предизвикателство,което ще приемем,но програмата ни беше доста препълнена.Ще има среща и с тоз отбор и то скоро :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аз за довечера няма да мога да дойда, поради НЕ-четенето ми на темата и съответно късното разбиране за тази среща... Както и да е... Моя е грешката и я отчитам! Също така за мачовете 19.09, 20:30 - контрола 21.09, 12:00 Олимпик Ракия 3-ти кръг ФЛ 26.09, 20:30 - контрола също няма да мога да присъствам, защото няма да съм в България. За другите съм на лице, с голям ентусиазъм и огромно желание за игра!!! :d042: :d034:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове