Jump to content
Sign in to follow this  
eNgLaNd

Manchester United 0-0 Juventus

Препоръчани публикации

Манчестър Юнайтед и Ювентус правят 0:0

Публикувано изображение

Английският шампион и носител на купата в Шампионската лига Манчестър Юнайтед и италианският Ювентус завършиха наравно 0:0 в контролна среща.
Преди началото на мача играчите и треньорите на Юнайтед празнуваха със своите привърженици с шампионската купа и тази на Шампионската лига, тъй като по времето когато ги спечелиха полицията забрани всякакви празненства, заради инцидентите след финала за купата на УЕФА между Рейнджърс и Зенит.
Срещата премина наистина приятелски с редки единоборства, като доста неопитния състав на "Червените Дяволи" имаше предимство през целия мач.
През първата част двата отбора имаха по една реална опасност за гол, като първо Флетчър остана сам срещу Буфон, но шотландския национал не успя да улучи вратата с прехвърлящия си удар.
След това Каморанези намери Дел Пиеро на границата на вратарското поле, но той се засуети и Евра успя да предотврати гол във вратата на Ван дер Сар.
През втората част имаше едно единствено чисто голово положение, когато в 50 минута включилия се великолепно в игра Рафаел Да Силва центрира отдясно и Скоулс с глава от границата на вратарското поле стреля в аут.
На почивката сър Алекс Фъргюсън пусна двама от младите таланти на Юнайтед Дарън Гибсън и Рафаел Да Силва. Бразилският тийнейджър Да Силва впечатли в дясната зона на защитата и даде да се разбере, че сър Алекс има отлична алтернатива на капитана Гари Невил.
В 50-ата минута Пол Скоулс беше близо до гола, но ударът му с глава облиза гредата и излезе в аут. Юве отговори с коварен шут на Момо Сисоко, но Ван дер Сар прояви добър рефлекс и спаси.
В последните двадесет минути играта беше равностойна, като не се стигна до опасности пред двете врати.
Двубоят беше изгледан и от националния селекционер на Англия Фабио Капело, който е бивш наставник на Ювентус.

Манчестър Юнайтед - Ювентус 0:0

Състава на Юнайтед: Ван дер Сар; Браун (Р да Силва, 46), Фърдинанд, Видич (Евънс, 78), Евра; Флетчър (Гибсън, 46), Скоулс, О'Шей (Посебон, 69), Мартин (Силвестре, 65); Райън Гигс (кап), Карлос Тевез (Кемпбъл, 69).
Неизползвани резерви: Кушчак (вр), Ф. да Силва.
Стадион: Олд Трафорд, 69,872 зрители.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Нема такъв мач просто.Великите финали в ШЛ бледнеят пред това,което сътвориха днес Червените дяволи и дъртата кранта.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не се изкефих максимално, обаче младоците се раздадоха, също така Гигс, Видич и Рио ми направиха страхотно впечатление в мача.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Да *** пе**расите му,от тея на терена май никой не е чувал каква е целта във футбола и как се вкарва гол.Изгорях с 20лв.Що ли ги и пуснах като предполагах кои ще играят.Гигс колко гола има като втори нападател?Не помня нито един.Тевез пък е най-големия смешник в отбора за мен

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
тцтцтцтцтцтцтцтцттццтцтцццццццццццццццццццццццццц

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Как парите развалят хората, а...? После що Роналдо бил алчен, там става дума за милиони, а тука за 20 лева човек е готов да разпъне на кръст любимия си отбор... Антоне добре че не беше отишъл на мача, тогава сигурно щеше да развееш белия байряк....

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
изобщо не знам как успя да съчиниш някакво изречение, след това лайно което е изсрало детето. с извинение пред родителите му за мръсните думички. всичко се изясни просто.. хаха

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Е кво толкова е казало момчето. Аз съм съгласен. Чакаме оставките!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Виж Роналдо ако беше играл щеше да е друга работа.. абсолютно те подкрепям.. в тоя умрял отбор има само един-единствен футболист, който става за нещо.. Роналдо.. като ни напусне другия сезон аз лично ше сменям отбора!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Всички си мислите,че играта не върви защото липсват Рууни и Роналдо,НО има още една главна фигура в отбора,заради чиято липса ,поради участие на Олимпиадата,нападението ни изглежда толкова ялово. Донг,липсваш ни!!!! :wacko:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

.Тевез пък е най-големия смешник в отбора за мен

хахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахаахахахахахахахахахахахахахаха

А ве чудя се да поспоря ли с теб или да продължа да се смея.Сещаш ли се за няколко решителни гола и то все в края на именно този смешник Тевес?(сещаш ли се,че тия решителни голове малко или много ни донесоха шибаната титла?)Виждаш ли и в контролите дори колко е надъхан,сякаш това са му първите мачове за отбора.
Бъди сигурен,че сега с всички контузии и заминали за олимпийските игри,Тевес ще ни носи!
Даже се надявам докато Рууни е аут,Манучо и Тевес да ебат путки майни в атаката!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Що не се направи фейс-контрол в тоя форум... като се види името и първите няколко поста на потребителя... и примерно потребителя е като този овъд, направо Бан по ЕГН и готово, така ще се спестят още излишни постове и отделяне на енергия от другите потребители

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Просто се бях изнервил е.Ама друго си е да обиждаш футболист номер 1 в отбора за последните 2 години. А и нали сте много запознати,защо не знаете че освен Роналдо половината отбор отсъства...Тевез снощи колкото успях да го гледам мача все гъза даваше,няма какво да се лъжем.И една тайна-точки се дават за всяка една победа,не само спечелените в последните минути и срещу отборите от топ 4 до топ2(топ 1 вече е фиксирано).Гигс беше голям,но времето си казва думата от миналия сезон.Айде моля за прошка,слагам ей сега на Боби Чарлтън един аватар,с чиито мачове съм израстнал,пиша в подписа Скоулс е гений ама го осъзнах чак след гола му срещу Барселона и ще чакам Невил да вкара 5-я си гол за отбора,дано във важен мач да пиша колко го уважавам и почитам.Роналдо пък е алчен,нищо не е направил за любимия отбор,само дърпа пари и ще звъня на Фъргюсън да го маха,писна ми от циганските/ромските/п*дераските му панаири.Ще го подкрепям аз,ще пея Viva Ronaldo,той ще ме прецаква...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Anton92 явно ти си повече фен на Роналдо отколкото на Юнайтед.Защото за да го защитиш обиждаш клуба,феновете му и някой легенди.Не си струва за тоя колкот и да е добър.НЕСТАВА САМО С ГОЛОВЕ ТРЯБВА И АКЪЛ

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Nigazz,уважавам всички легенди на отбора,но явно сте повече слепи от колкото виждате.Аз обаче казвам мнението си ,потвърдено с факти и не се правя на някакъв легендарен фен като слагам снимки на Кантона,Бест,Чарлтън,момчетата от школата взели КЕШ и т.н. да били са големи футболисти,някой от тях още са,но не са недостижими и за мен и за половин футболен свят сигурно белият "циганин" от Португалия ги задминава един по един.Това че вие не го оценяте си е ваш проблем.Може би трябва да си остави една вежда,за да не му вика никой манекен и да го наричат краля.Давам си почивка за форума.Ако някога отново ви дам факти относно Роналдо,ако на мен ми стане смешно,че не искате да видите истината,модераторите да започват с предупрежденията за бан! Нига ако имаш подписа си в голям размер ще те помоля да го даваш насам по ЛС,разсмива ме всеки път като го видя все едно Гигс казва : Ей,ще ме слушаш какво ти приказвам !

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не можах да гледам мача, ама Антон е доста убедителен... Sell Tevez, sell Giggs, sell Scholes, sell Gary! Sack Fergie! Юнайтед не е пансион! :h018:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Мачът беше много приятен за гледане - високо темпо, красиви и скоростни атаки, въобще нивото беше доста високо като за приятелски мач. Защитите и на двата отбора доминираха, макар че дяволите през цялото време водеха играта и натискаха здраво. Личеше си липсата на най-добрите ни играчи в нападение и не успяхме да създадем кой знае колко опасности пред Буфон. Младоците Посебон и Лий Мартин ми направиха много добро впечатление - играха доста надъхано и се бореха много срещу далеч по-опитни съперници (като Каморанези). Флечър също се стара много и ореше здраво по десния фланг, та се налагаше да го спират по 2-ма в бяло-черни фланелки. От Ювентус Дел Пиеро изнесе силен мач и показа, че дори на 30 и няколко класата си е класа, шапка му свалям за желанието и уменията му. Като видят крайния резултат 0-0 повечето хора ще си кажат, че е било безличен и безинтересен мач, но на мен лично ми хареса, пък и трудно се намират интересни занимания през делничните вечери в началото на август. ;)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Еми аз заспах на полувремето и не можах да го догледам... :laugh: Яд ме е само, че не можах да видя бразилчето кво прави, гледам че Фърги го хвали нещо...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Sign in to follow this