Jump to content
Sign in to follow this  
Gaffer

Головете от мача

Препоръчани публикации

Derby County Vs Manchester United

Sky Sport 1 | Eng | X264 | 640 x 480 | 1400 kbps

Kris Commons 1-0
MediaFire
Cristiano Ronaldo Freekick 77'
MediaFire

ITV Sport | 624 x 352 | XviD | English

Derby County V Manchester United, 1st leg semi-final

MEDIAFIRE /// RAPIDSHARE - Rar Part 1
MEDIAFIRE /// RAPIDSHARE - Rar Part 2

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Някой има ли положението при 2я отменен гол на Роналдо,при което дадоха неква измислена засада.Просто искам отново да го видя тва.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ето го: http://www.youtube.com/watch?v=4tgtvDSwReI

едит: грешно съм те разбрал, това което пуснах е случая при корнера. Странно, но "засадата" на Рони я няма дори в репортажа... (според мен нямаше засада, тънък момент...)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Да,няма я дори в репортажа от ББС,а падна гол дори и бе отменен от абсолютно никаква засада,чудно ми е как такова нещо не влиза в репортажите,но нема значение,факт е че пак ни отмениха редовен гол!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ако може този път да пуснете и целия мач да дръпнем, защото не можах да гледам много, а не го намирам в нета :glare: Благодаря! :occasion14:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Много яко ще е, ако има и откъса, дето Бербо удря някъв, щото му се хвърли в краката на тъч линията :laugh: Мерси много, bambam :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Дайте свестни линкове за головете от мача с УБА,моля. Искам да си ги изтегля,а тези по-горе не вършат работа. :unsure:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Странно... Успяваш ли да ги изтеглиш изобщо? Когато кликна върху някой от линковете ми се появява този сайт http://www.mbovo.fw.hu/09-01-27-01-berbatov-west%20brom.avi и се включва windows media player-a,след което нищо не се случва.
P.S. току що пробвах да махна разширението от линка и да намеря сам линковете за головете ,но отново стана същото - като кликнах на дадените линкове се отвори медиа плейъра и ми даде някаква грешка...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ако имаш други проблеми с голове след мача пиши ми ЛС ;)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
само за протокола - на тоя сайт ми се отваря ей тва, а като цъкна на заграденото в червено започват да се теглят нещата безпроблемно :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Sign in to follow this