Jump to content
Sign in to follow this  
Supercool

Карлос Кейрош официално е новият селекционер на Португалия

Препоръчани публикации

Карлос Кейрош се е съгласил да поеме Португалия, според Дейли Мейл

Помощникът на Алекс Фъргюсън в Манчестър Юнайтед Карлос Кейрош се е съгласил да поеме Португалия срещу 1.5 милиона паунда на година, пише Дейли Мейл. Тази информация е била потвърдена от членове на португалската федерация, като разговорите между двете страни са протекли късно снощи. Самият Алекс Фъргюсън е помолил борда на директорите на „червените дяволи” да направят всичко възможно да задържат неговия асистент, който е безценен за клуба със своите умения. Това би била първата самостоятелна работа за Кейрош от сезон 2003-2004, когато той напусна Реал Мадрид.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
О фааак :glare: До сега не съм прочел една добра новина свързана с Юнайтед. Или някой ни напуска или ше ни изхвърлят от ШЛ заради неплатени дългове, аре поне веднъж да измислят нещо хубаво!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Да бе... айде сички да си тръгнат. САФ да поема Лузър, Кейрош - Португалия, Роналдо да ходи в Реал, Рууини в Анал и всичко е точно.... 6е ги еба в лешовете ние да не сме донори

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Споко ,хора,това са поредните спекулации.Няма нищо интересно за писане,Евро-то свърши и почнаха пак с простотиите...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
На мен не ми се иска Кейрош да напуска пък и той се точи за мястото на Съра така че едва ли ще напусне

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Кейрош е дал доста на Юнайтед, така че не можем да се сърдим ако напусне. Просто помощник в Юнайтед е по-зле от НАЦИОНАЛЕН ТРЕНЬОР на Португалия... Смисъл адски изгодно предложение е, според мен тва. Аз лично имам добро мнение за Кейрош и ако напусне ще го уважавам... Само че не му пожелавам успех де... :laugh: :laugh: :laugh:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Карлос остани!

Европейският клубен шампион, Манчестър Юнайтед са предложили по-висока заплата на Карлош Кейрош, на стойсност 1.5 млн., за да отхвърли предложението на португалската футболна асоциация и да остане помощник на Сър Алекс Фъргюсън.
Преди няколко дни футболната асоциация на Португалия предложи 1.1 млн. на Кейрош, за да поеме националния отбор на Португалия, след напускането на Луиш Фелипе Сколари, от Юнайтед обаче се надяват Кейрош да отхвърли предложението и да продължи работата си като асистент мениджър при Червените Дяволи.

www.manutd.bg

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Това вече е лоша новина... Не мисля, че е подходящ за мениджър на Юнайтед, но като помощник на САФ е изключително полезен.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Кейрош чака Португалия и Юнайтед да се разберат

Манчестър Юнайтед и Португалската Футболна Федерация преговарят за бъдещето на Карлош Кейрош, който по всяка вероятност ще наследи Луиш Фелипе Сколари начело на страната си.

Самият Кейрош не бе многословен по отношение на бъдещето си при пристигането си на родна земя.

"Надали мога да кажа повече отколкото вече знаете. В момента нещата са извън моя контрол", заяви 55-годишния Карлош на летището в Лисабон.

"Няма какво да ви съобщя. В момента предстои всичко да бъде решено между Федерацията и Манчестър Юнайтед."

"Трябва да изчакаме. Аз съм говорил и с двете страни и очаквам раздвижване всеки момент."

Кейрош за втори път е помощник на Сър Алекс. Той се завърна в Юнайтед през 2004 година след един изключително разочароващ сезон на чело на Реал Мадрид.

Специалистът е водил вече националния отбор през 1990 година и постига страхотен успех на ниво младежи.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аз лично не съм запознат много добре с работата на помощника,в смисъл такъв там си имат 54353453 за всяко нещо и ... незнам с какво е по-добър от останалите. Някъде бях чел ,че Крал ЕРИК ... може да се завърне в Юнайтед като помощник на САФ.... Ако това стане , ама въобще няма ми пука за Кейрош :) ... един е краля ... и това е ЕРИК !!!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
ИСПАНЕЦ СТАВА ПОМОЩНИК НА СЪР АЛЕКС В МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД?

Мениджърът на Суонзи Сити Роберто Мартинес може да замени Карлош Кейрош като помощник треньор на сър Фъргюсън в Манчестър Юнайтед. Кейрош почти сигурно ще напусне Олд Трафърд за да поеме националния отбор на родината си Португалия, който доскоро бе воден от бразилеца Луис Фелипе Сколари, оглавил Челси. Мартинес е едва 34-годишен и за малко повече от 12 месеца начело на Суонзи успя да изведе тима до титлата в Лига 1 и да го класира за Чемпиъншип, като бе избран за мениджър на годината в третата по сила английска дивизия.

gong.bg

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Еми нека се възползва от възможността и да поеме националният отбор. В това няма нищо лошо, а щом е помощник на САФ, значи има за какво.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Кейрош направи доста за нашите успехи, няма да му се сърдя ако си тръгне, защото знаем, че почти всеки треньор мечтае да води националния отбор. Това поне е мойта философия относно напускането му, наистина можем да отдадем голяма заслуга на Кейрош за изнамирането на талантите Роналдо,Нани,Андерсон, защото те се адаптираха лесно и един от факторите, които им помогна беше той. Надявам се Сър Алекс да успее час по-скоро да намери адекватен заместник и да се изяснят нещата по-бързо. Достатъчно изстрада нашия клуб от глупостите на медиите, сега подобна сага стил "Роналдо" не ни трябва .... Надявам се час по-скоро да разберем какво става. За мен помощник треньора трябва да е Краля Кантона, но при положение, че не ми се вярва това да стане симпатизирам на Брайън Макклеър и на треньора на Барнзли (забравих му името).

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
ШОКИРАЩ КАНДИДАТ ЗА АСИСТЕНТ НА СЪР АЛЕКС

Бившият асистент на Рафаел Бенитес с Ливърпул Пако Айестеран е новият шокиращ вариант за асистент на мениджъра на Манчестър Юнайтед сър Алекс Фъргюсън. Настоящият помощник на шотландския спец – Карлош Кейрош, най-вероятно ще замени Луиш Фелипе Сколари начело на португалския национален отбор и ще освободи позицията на „Олд Трафорд”. Бившият асистент на Рафа може да прескочи треньорите в Юнайтед – Брайън МакЛеър и Майкъл Фелан. Друг, спряган за поста е наставникът на френския Бордо – Лоран Блан, информира „Sun”. Пако в момента е асистент в Бенфика. Той има репутацията на един от най-добрите в света кондиционни треньори, а Фърги би се радвал много на помощта на такъв специалист. Айестеран дойде в Англия – в Ливърпул през 2004 година, като помощник на Рафа. Испанецът напусна „червените” през септември миналата година със скандал. Според споразумението му с тима от „Анфийлд” обаче, той няма право да се присъединява към друг клуб от Висшата лига до края на контракта си, който изтече в края на юни. Пако бе свързван с доста елитни места за работа, преди в крайна сметка да отиде в Бенфика. От друга страна, Кейрош изрази силното си желание да поеме националния отбор на Португалия, който очаква Манчестър Юнайтед и Футболната федерация на Португалия да се договорят за компенсация на стойност 800 хиляди лири.

gong.bg

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не ми се вярва. Говори се че Рене Моленстийн ще заеме поста на Кейрош, даже като гледах снимки от трнировъчни процес, той беше най-доближен до Сър Алекс.

За тези, които не знаят кой е Рене Моленстийн, прилагам снимков материал:
Публикувано изображение

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Футбол: Карлос Кейрош официално е новият селекционер на Португалия

Лисабон. Карлос Кейрош официално е селекционер на националния отбор на Португалия по футбол, съобщава goal.com. Кейрош напусна поста си на асистент мениджър в Манчестър Юнайтед и ще наследи Луис Фелипе Сколари начело на Португалия. Keйрош е подписал договор за 4 години с футболната федерация на Португалия и ще бъде представен като селекционер на 16-и юли. В кариерата си като треньор Кейрош е водил младежкия отбор на Португалия под 20 годишна възраст, Спортинг (Лисабон), Ню Йорк Метро Старс, Нагоя, ОАЕ, Южна Африка, а през сезон 2003/2004 е начело на испанския гранд Реал (Мадрид).

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Юнайтед се съгласи да освободи Кейрош

Манчестър Юнайтед прие условията на португалската футболна асоциация и прекрати договора на Карлош Кейрош.

Асистент мениджърът на Червените Дяволи ще поеме националния отбор на Португалия, като преди да си тръгне той получи похвала от мениджъра Сър Алекс Фъргюсън и изпълнителният директор Дейвид Гил.

"Карлош е един от добрите треньори в света", заяви Фъргюсън. "Вниманието което обръща на детайлите, способността му да прави нововъведения определено ще му донесат успех. Той изигра важна роля в създаването на този прекрасен отбор, с който разполагаме в момента."

Изпълнителният директор Дейвид Гил добави: "Карлос беше важна част от нашият отбор и аз лично се забавлявах да работя с него през последните години. Неговият опит и професионализъм ще му помогне доста за напред и всички ние от Олд Трафорд му пожелаваме успех в новото начинание - да бъде селекционер на Португалия."

www.manutd.bg

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Лошо мн лошо.Кейрош имаше основна роля в привличането на Роналдо и Нани.Помагаше доста на Съра.Дано да намерим добър заместник.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тежък удар за нас, не виждам достоен заместник, нямаше по-добър от португалеца, няма и да има ! Всичко хубаво на Кейрош, благодаря му за всичко !

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ами мога само да му пожелая успех начело на Португалия и дано изведе иберийците до някой значим международен успех. Благодарим ти за всичко Карлош, ти си истински професионалист и ще ни липсваш!

GLORY

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Карлош Кейрош излезе с официално съобщение, след като от Манчестър Юнайтед го пуснаха да поеме националния отбор на Португалия. „С голяма болка на сърцето напускам най-великия клуб в света, след пет фантастични години. Това бе един наистина специален период в моя живот, както в професионален, така и в личен аспект. Аз съм голям късметлия, заради възможността да работя тук – в тези първокласни съоръжения с този изключително професионален екип. Играчите, както на терена, така и извън него, бяха просто невероятни. И на тях дължа голяма благодарност за усилената им работа, професионализъм и най-вече за представянето им. Чувствам, че успяхме да изградим основата за следващите поколения. Разбира се, нашият успех като едно семейство, се дължи и на отличното лидерство на семейство Глейзър, бордът на директорите, Дейвид Джил, и не на последно място на сър Алекс Фъргюсън. Специално към него искам да отправя благодарности за вярата, която показа в мен, както и за знанията и енергията, която притежава и от която аз ще почерпя сили и увереност за новата ми роля като национален селекционер на Португалия. Завинаги ще остана фен на Манчестър Юнайтед и ще се възхищавам на този клуб, и завинаги оставам благодарен за това, което той направи за мен. В заключение, искам да пожелая на отбора и всички в него, да продължават с успехите в предстоящите години, и да продължават да се радват на атрактивен стил, печеливш, оценяван по целия свят – това е марката Манчестър Юнайтед.”

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ония малкият с изкуствените зъбки да взима пример как се напуска клуб с достойнство и високо вдигната глава!!! Успех на Карлос с Португалия!!! Лошото е, че се разбива успешното отборче от миналия сезон. Ако бяхме запазили структурата нищо чудно да се беше повторил дубъла от тази година. Сега ще е по-сложно за Сър Алекс и компания. Мисля си, че Роналдо е пътник за Реал Мадрид, така че губим две основни фигури. Дано поне вземем 85-90 милиона евро за Кристиано, за да попълним дупките.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Сега ще имам причина да подкрепям Португалия, а не искам... Дано все пак бъде успешен треньор.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Sign in to follow this