Jump to content
Gaffer

Conquiztador

Оцени тази тема

Препоръчани публикации

Прав си. Много интересна игричка. Ако някой искам може си цъкнем една игричка ---> PepinkaU

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Евала, яка е игричката...засега играя само кратки игри ама то и така интернета ми е супер зле и пак цикли много...ако току виж се оправи, може да изиграя и една цяла...plexa съм :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Яко... и аз играя само кратки, не мога да вляза в другото... цъкам и нищо не става...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Enzzo съм там.. и аз играя.. зарибено е наистина :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
И аз се включих преди около 2 седмици. Argentinian се пиша и съм изиграл малко над 60 игри. Изиграх и 2-3 дълги с 2-ма приятели, които смачках без проблеми. ;) Въпросите са много интересни и се научават много неща от всякакви области. Зарибителна игричка е. :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
А според мене въпросите не са хич добре подбирани, прекалено далече са от секва обща култура и има прекалено много история. И от там като се почне едно тото... За 40-тина игри съм отговорил точно на 2 въпроса, които нямат възможни отговори, а се имам за що-годе знаещ по принцип...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
еййй луда игричкааа играя я вече от 6 часа ама реших да се поспра малко аз съм ronaldi7o :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
и на мен ми се случва да се повтарят въпросите ,но не е свързано чак толкова с историята просто са избегнали писането на думи заради правописа.. според мен .. иначе играта е страхотна :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Кво да кажа аз съм с една коронка само и 81 игри. Преди я играх , повече сега от време на време я плей :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не ми се ясно как се печелят корони и рангове,или там каквото се печели.Побеждавам в 2-3 кратки игри,пише че съм повишил ранга си,а на другия ден всичко пак е сиво. Играта като цяло е хубава и образователна.Единствения проблем са неточностите.Можеш да не уцлиш повече от 3 въпроса и пак да спечелиш.Залага се на бързината пред точността.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Не ми се ясно как се печелят корони и рангове,или там каквото се печели.Побеждавам в 2-3 кратки игри,пише че съм повишил ранга си,а на другия ден всичко пак е сиво.
Играта като цяло е хубава и образователна.Единствения проблем са неточностите.Можеш да не уцлиш повече от 3 въпроса и пак да спечелиш.Залага се на бързината пред точността.

Ранговете като "звезди" и "черепи" се отчитат за всеки ден по отделно , ако един ден има 4 звезди на другия почваш пка от нулата ! А короните се печелят на 50игри - 1 корона , 100 - 2 корони , после 200 май 3 корони и 4 корони към 500 игра и натам незнам :D !

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Цъкам я от време на време, но и там много набедени работи. Разни пичове, дето така са наизустили въпросите, все едно живеят в играта. Ташак работа.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
аз вече рядко я играя тая игричка, ама последно играх с едни дечица 8-9 годишни ... ами завърших втора ... ужас ... едното нямаше въпрос на, който да не е отговорило правилно ... и въпреки, че играя рядко 70% от въпросите ги срещам най - малко за втори път .. <_<

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Цъкам я от време на време, но и там много набедени работи. Разни пичове, дето така са наизустили въпросите, все едно живеят в играта. Ташак работа.

Да случва се.Или пък си подсказват нещастниците...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Играта като идея е много добра,но както повечето сте казали,това повтаряне на въпросите... и все пак бива ако нямаш какво да правиш през късните часове на денонищието ;)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
В началото много играех, но ми омръзна. Играя, когато няма какво да правя и ми е скучно. Пък и всеки път само ме запушват, немога да пиша. Иначе е зарибено такова.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Веднъж играем аз, жената и някъв пич "bloodseeker". Пада се въпрос "Какво действие ще извърши компютъра ви, ако натиснете Alt+F4?" И гледам... bloodseeker НАПУСНА ИГРАТА :D Иначе играта като цяло е зарибена :) Редактирано на от qwerty

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ехеееей, онзи ден си направих рег, вече не мога да спра да играя. Ако някой от форума влиза да каже тук, да поиграем малко. :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
е аз съм играл преди... ама то там има някви дето знаят всички въпроси. най-яко е с някой приятел да цъкаш, иначе е тъпо

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове