Jump to content

Препоръчани публикации

хахах тоя Уолкът евала му правя за изказването, ма ги няма годинките за да каже дали е точно на Беркамп. Това може да го каже Анри, Пирес, но не и Уолкът. Сравнението е много добро. Мое лично мнение е че Дани се доближава повече до Анди Коул.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Преговорите за нов договор между Юнайтед и Уелбек зациклиха

http://gong.bg/view_article.php?article_id=282781

Смеем се на Арсенал ама... Редактирано на от Manchester7

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Абе тея много взеха да искат всичките и да имат претенции,бил искал то концерт пожелание,я да се стягат и без да поставят условия и ултиматуми

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Твърд титуляр бе тази година. 40хилки са си малко. Ей го Бербо цял сезон резерва ама зема по 90-100. 60 не е чак толкова много.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ще алчнеят, като на един дават 200-250 000, той що да играе за 30 000. Веднъж като изпуснеш духа от бутилката... На Бербатов договора що го удължиха, пък не го пускат да играе, от инат да му покажат , че могат да го съсипят. Да бяха го пуснали да си ходи и да вдигнат заплатата на Дани, и без това вече е основен нападател.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Еми Уелбек па не ме впечатли чак толкова, че да иска толкова много от отбора. Иначе, ако иска сто процента и Сити и Челси ще го прилапат и ще му плащат 3х60к паунда на седмица. Но очаквам, че Дани се е усетил, че при нас ще е основен играч, а в друг отбор от топ-нивото, дето може му плаща тия пари ще е резерва. А и по дяволите тоя интернет и сензации. Това са преговори. Мноо ясно, че едната страна иска повече, а другата се чуди как да намали, извиват се ръце, цакат се, пускат се фалшиви новини в нета и т.н и т.н., докато не се стигне до компромис. За това се наричат преговори, а не кафенце. Както казах по-горе, очаквам, че Дани знае, че рано или късно ще вземе големите пари ако се развива при нас. Ама към момента, противно на очаквания на много фенове за месия, а май и неговите собствени, че е звезда, Уелбек е момче с един силен полусезон в елита. Редактирано на от Jedi Master

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ще се разберат, няма къде да ходят. Дани си е роден в Манчестър и за разлика от другите млади дето напуснаха наскоро, знае че САФ ще разчита на него и ще му дава достатъчно време да се развива, нещо което се случи още миналия сезон. Медиите сега в този "сух" период си търсят всекидневно изкуствени сензацийки, че да не им пукнат читателите от скука.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Да си стискат ръцете на 50 хилки на седмица и това е :mood (17): Заслужава ги Уелбек, не са чак толкова много. Той оня псевдофутболист Божинов взимаше миналия сезон 25 хиляди евро на седмица в Спортинг, така че кво да говорим :mood (15):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Подписал е нов договор с клуба, според информацията ще взима £75k на седмица.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Danny Welbeck has scored four goals from just four shots on target in his England career.

Изкочи някъде в мрежата...не знам дали е вярно, но се надявам да е :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Айде да честитим Рожденния ден на Уелбек,който днеска става на 22.Жив и здрав,да вкарва повече голове,и да навлиза във форма,че за момента поне е трагичен

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
If you had to choose two other United players - one past and one present - to be stranded on a desert island with, who would it be and why?

DW: Roy Keane. If anything tries anything he'll take care of it!

:mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Дани за турнето

Младият нападател Дани Уелбек няма търпение Тур 2013 да започне, турне, което ще отведе Юнайтед в Тайланд, Австралия, Япония, Хонг Конг и Швеция. Пред ManUtd.com той отговори на няколко бързи въпроса относно преживяванията му на предишни предсезонни пътувания с отбора…

Най-запомнящ се тур?
Америка през 2010г.

Любим град, който си посетил?
Ню Йорк.

Любим двубой от турнето?
Насладих се на всеки един двубой от турнето през 2010 - не мога да избера конкретен мач.

Най-запомнящо се посрещане от феновете?
Когато бяхме в Йокохама за Световното клубно първенство през 2008 - реакцията на феновете беше изумителна.

Любима обиколка на забележителности?
Определено посещението ни в Белия дом.

Най-добри условия?
Тези, които ни бяха предоставени във Филаделфия.

Най-трудното нещо, когато си на предсезонно турне с клуба?
Аклиматизацията и да навлезеш в режим, който ти позволява да спиш добре.

Най-приятното нещо по време на турнето?
Времето прекарано с момчетата.

С кого би избрал да бъдеш в една стая, ако имаше тази възможност?
С Клевз (Том Клевърли) винаги сме били в една стая, когато бяхме малки, така че бих избрал него.

www.manutd-bulgaria.com

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Уелбек с контузия в коляното. Няма информация кога ще се завърне.Таман вкара няколко гола и пак малшанс.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Уелбек с контузия в коляното. Няма информация кога ще се завърне.Таман вкара няколко гола и пак малшанс.

Sore knee пише в сайта. Не ми изглежда като серизна контузия. Тука има про спортисти да кажат. Но не очаквам повече от 10-на дни според мен.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Честит имен ден на Данчо! :mood (19):

:mood (22):

Данчо Добреназад поне в последните мачове играе добре. Не може да му се отрече. Редактирано на от H17MAN

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Уелбек: Сърце и душа за Юнайтед!

Роден в Лонгсайт, растейки с мечтата да играе пред Стретфорд Енд, това, което прави Дани Уелбек изключително нервен и нетърпелив преди мач не е само това, че той е „на работа” в Манчестър Юнайтед. „Чувствам страстта вътре в мен”, казва той за Юнайтед Ревю. „Ще давам най-доброто от себе си винаги защото Манчестър Юнайтед е толкова важен за мен...”

Какви са целите на Юнайтед в Премиършип и изобщо до края на сезона?
Като отбор ние искаме да подобрим своята игра, но всичко, към което трябва да гледаш всъщност е твоят следващ мач и как ще се представиш в него. Трябва да навлезнем във форма и да се изкачим в класирането. Не сме на позицията, на която трябва да бъдем, бидейки Манчестър Юнайтед. Наистина искаме да сме по-напред, и ще се опитаме на всяка цена да го постигнем. Но пък не можем и постоянно да се „разкайваме” за негативните резултати, защото така си отклоняваме вниманието към истинската работа, а именно да гледаме напред и нагоре, без да се обръщаме назад.

Този сезон отборът игра добре в някои части от мачовете, но като цяло как намираш постоянството ви?
Този сезон беше „стоп-старт” досега, знаем това. Най-трудното нещо в лигата във футбола е да поддържаш постоянство през целия сезон. Но това е нещото, което Манчестър Юнайтед е правил през цялото време, откак се помня. Трябва да се постараем да достигнем стабилно постоянство в нашите резултати и игра. Трябва да си направим една базова стратегия, над която да градим.

Ти си от града Манчестър и си фен на Юнайтед, чувстваш ли го лично, когато отборът преживява тежки времена?
Да, аз съм местен, а и голям фен, не само играч в отбора. Боли. Боли много да виждаш, че Юнайтед не се справя по начина, по който всички знаем ,че можем. Чувствам това допълнително напрежение и болка в себе си и искам да направя всичко за Манчестър Юнайтед, клуба, който поддържам както и моите съотборници означават изключително много за мен.

Ти си във впечатляваща форма в момента, вкара доста голове. Доволен ли си от нея?
Винаги съм знаел, че ако имам възможността да играя напред и да играя на тази нападателна позиция – ще вкарвам голове. Това съм правел винаги, още от дете. Но преди това играех на крилото и там нямаш тези позиции, за да вкарваш. Видях хората да казват „О, той е работил много здраво, за да подобри ударите си през последните няколко седмици”, но това всъщност не е точно така. Правих това, което винаги съм правил, но всичко опира до това дали имаш добри възможности. Трудно е да получиш такива шансове от крилото. Но честно казано по-добре да не бях вкарал нито един гол този сезон, но за сметка на това да бяхме на първо място
в Лигата. Просто се опитвам да помогна на отбора си, да дам всичко от себе си.

И така, правиш ли нещо по-различно на тренировка?
Тренирам здраво всеки ден. Още от Академията съм тук и винаги е било едно и също – работиш здраво на тренировки. Разбира се съм се вгледал в някои аспекти от играта си и се опитвам да ги подобря, но както казах, откриват ми се добри позиции, когато играя като нападател и за щастие успях да вкарам някои от тях. Да се надяваме, че ще продължа така.

От такова значение ли е постът, на който играеш?
Да, вършиш различна работа. На крилото имаш повече работа в защита, това е част от този пост, особено ако играеш срещу някой ляв или десен бек от атакуващ тип. Може да изгубиш много от енергията си, връщайки се в защита. Като нападател, играейки на върха, имаш повече енергия, защото се концентрираш върху това да я изразходващ при атакуващите действия – да захождаш зад защитата, да се откриваш, за да поемеш топката. Правиш по малко от всичко и се чувствам много по-полезен когато съм с топката на върха на атаката.

Този сезон, с твоите голове, самочувствието ти може би е високо. Когато получиш шанс, може би си мислиш: Ще го вкарам...

Когато съм на позицията да вкарам – както и на тренировки – привикваш към това. Когато си там някакси знаеш какво трябва да направиш в тази конкретна ситуация и чрез практиката през годините това се превръща в инстинкт, втора природа.

Отбелязал си 9 гола досега, а Дейвид Мойс спомена, че целта е 20 гола – към това ли се стремиш?
Мисля, че 20 гола е добра цел за всеки нападател на това ниво, но не съм седнал да си мисля как точно ще постигна тази бройка голове. Искам да вкарвам, всеки път когато съм на терена. Наслаждавам се да играя напред и да имам шансове за гол. Когато съм на лявото крило също искам да вкарам, но знам че ще имам и други задължения. Независимо от ситуацията винаги искам да давам най-доброто от себе си, защото Манчестър Юнайтед е много важен за мен.

Твоята игра не се върти само около головете – мислиш ли, че отбелязвайки по-често помага на феновете да видят и другите ти качества: скорост, техника?
Когато се иска мнението на феновете обикновено нападателите се съдят по головете си. Знам това. Има нападатели, които само отблеязват головете – „консуматори”. Има нападатели, които са отборни играчи, опитват се да бъдат комбинативни с другите. Хубаво е да имаш от всичко по малко, за да се адаптираш към всяка ситуация. Мисля, че мога да играя зад нападателя или на върха. Но в крайна сметка го виждам така: Наслаждавам се да играя футбол за Манчестър Юнайтед.

Има странни туийтове от страна на Рейвъл Морисън за теб. Той туийтна: „Welbz is dat guy”. Знаеше ли това? И наистина ли си „dat guy”? – Том Коуст
Рейвъл вече ми идва прекалено хаха. В Манчестър, където и двамата израстнахме, това е жаргонна дума „Той просто е тоя” (He’s just that guy). „Тоя” (that guy) може да бъде всичко, между другото. Но е забавно, че Рейв го е казал. Нямам регистрация в Туитър, така че нямах идея за това, нито пък съм го виждал някъде другаде. Рейв е тоя, де. (Rav is dat guy though).

Как поддържаш косата си в такава страхотна форма? - @OleOleUnited
Ходя при фризьор, който се казва Крис Рок. Но не американския комедиен актьор, не той ми подстригва косата. Крис Рок, добър е.

Кой е любимият ти гол този сезон? – Джо Каулинг
Може би копването срещу Суонзи, много ми хареса. Или той или онзи срещу Норич по Коледа, просто защото беше много важен за трите точки.

Какво мислиш за Оле Солскяер и неговото завръщане в Премиър Лийг като треньор на Кардиф? И беше ли той твое вдъхновение, имаше ли влияние върху теб и твоята кариера?
Ема Ашби

Сто процента беше мое вдъхновение, когато бях малък и подрастващ нападател. Дори бях такъв късметлия, че да тренирам заедно с него и да бъда трениран от него. Подраствайки като фен на Юнайтед, видях Оле да играе за Юнайтед и да отбележи много голове и да допринесе много за нас – беше страхотен! Мисля, че той ще се справи като треньор във Висшата Лига и му желая всичко най-добро!

www.manutd.com
www.manutd-bulgaria.com
Редактирано на от Wolfram

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Направих си труда да преведа тва интервю на Дани от официалния сайт, мисля, че си заслужава.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Страхотно интервю и чудесна работа от Митака! :) въпроса за прическата ме уби ... честно ли ще го пита тва, тоя .. :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове