Jump to content

Препоръчани публикации

Не ни трябват нови попълнения напред, ние си ги имаме !!! Само да не го пускат на левия фланг, че се омазват нещата и се губи магията...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Еми точно него имам предвид. Ако имаше предвид, че е абсурдно щото ни е наказвал не веднъж, то това не прави връзка. Признавам, че винаги съм се възхищавал на играта на французина и наистина виждам нещо подобно при Уелбек. Мисля, че и други бяха споделяли такова мнение. :)

Мм нещо подобно да но това са догадки прекалено е рано.Анри е прекалено разнообразен играч техничен,комбинативен,бърз притежава футболен интелект а на всичкото отгоре и играе добре със глава.Тоест няма слаби места особено говорим за периода му във Арсенал :) .Уелбек засега показва само бързина и техника но тепърва има да изгражда стила си.Пожелвам му и той като Анри да спечели Европейското първенство,Световното,шампионската лига и още 10-15 пъти поне Висшата лига :) но ще видим.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Пожелвам му и той като Анри да спечели Европейското първенство, Световното, Шампионската лига и още 10-15 пъти поне Висшата лига :)

Хехе, доста добри пожелания. Иначе ако Дани спечели всичко това (което е малко прекалено), поне една Златна топка не му мърда. ;)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Супер талант. Няма кво друго да добавя. Найстина по- самото движение и мен ми прилича на Анри, пожелавам му много успехи.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
baker, хубаво му пожелаваш на човека, ама нали знаеш, че точно неговия национален отбор никога нищо не печели така че :D :D :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ако Англия не се паднат със Португалия някъде по пътя може и да имат успех :mood (33): .Иначе все ми се струва че този карък на Англия на големи първенства трябва да бъде счупен някъде ебаси.Защо не това да се случи със Дани в отбора им примерно след 5-6 години.Стига са падали със дузпи секо първенство.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Да си кажа честно, мисля че миналия сезон играеше по - добре. А и днес срещу Лийдс не се представи добре...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Дали едно даване под наем няма да му дойде добре ? Определено му трябва игрови ритъм.В най-важните си години той играе по 20 минути на месец :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Много му тръгна надолу кариерата на това момче.А като се сета къв гол удари на Стоук в дебюта си нереално беше...после вкара не малко пъти във Карлинг Къп и ФА но се вижда че тая година е мега зле..трябва много работа с него защото определено има потенциал..обаче едно е да имаш потенциал друго е да го развиеш и запазиш през годините. Редактирано на от baker

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не е за крило,тва е 87632153718253123 пъти над очевидното,а сър-а продължава да го налага там и само там.Момчето е централен нападател или поне се води такъв и никак нема да е лошо да изиграе най-после един мач на тая позиция.Иначе головете му срещу Стоук и Дарби миналата година показват,че човека има талант,но уви,не става само с тва.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Днес Дани Уелбек вкара 2рия гол за победата на Престън над Ипсуич :) Браво ! Дано продължава така.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Днес Дани Уелбек вкара 2рия гол за победата на Престън над Ипсуич :) Браво ! Дано продължава така.

с удар извън наказателото поле. :mood (35): :mood (36):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Браво на Дани :) Дано вкара още много за Престън и догодина да е по-улегнал нападател, на който надявам се, Сър Алекс ще може да разчита.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Защото едно е да вкараш в Лига 2, друго е да вкараш в Премиършип. :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Защото едно е да вкараш в Лига 2, друго е да вкараш в Премиършип. :)

Коя е тая лига 2 че не я знам ? Ти и във двете ли си вкарвал :mood (16):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Този гол много ми прилича на онзи от 2000 година на Скоулс срещу Панатинайкос. Сещате ли се :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Младежите на Англия ще са без Уелбек срещу Гърция

Нападателят страда от травма в коляното.

Нападателят на Манчестър Юнайтед Даниел Уелбек ще пропусне контролата между младежите на Англия и връстниците им от Гърция, която ще се проведе на 3 март в Донкастър.

Уелбек, който до края на сезона е преотстъпен на Донкастър, страда от лека контузия на коляното, която ще го извади от строя за около седмица.

Възпитаниците на селекционера Стюърт Пиърс направиха тренировки в Донкастър днес, а срещата им с Гърция ще започне от 20.00 часа българско време – два часа по-късно на "Уембли" ще се състои двубоят между мъжкия отбор на Англия и Египет.

donbalon.eu

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове