Jump to content
Gaffer

За сайта

Оцени тази тема

Препоръчани публикации

Анто,евала че ти е дошла идеята да пуснеш тоя бот,обаче ...нз поне на мене супер яко ми забиват страниците където го има.В смисъл такъв нека да го има ама..ако искаш сложи тема и там да е само,като инфо...
Всички следим резултати в livescore и знаем за к'во става въпрос.
Ама лично за мен,няма смисъл от това.Но пък от друга страна,ся ако съм някво такова твърдо против - ше ти убия желание,за всякво друго подобно начинание.Затова ако искаш направи тема с "резултати от изминалия кръг" или ... както ти хареса там и да е като инфо.
Просто печката ми е вече на почти десетилетие и ... староста си оказва влияние :)

хаха

И аз съм така .. Иначе лайвскора е хубав !

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Бота е трепач. Плюс това има голямо предимство пред лайвскоровете, щото е супер подробен. Дори можеш да следиш как се развива мача. Както в гонг.бг българските мачове.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Е да ,аз не съм казал,че е лош.Затова идеята ми беше да се запази някаде в отделна тема - защото е полезен,но примерно се пуска и в теми,които е абсолютно ненужен,а и както казах адски много ми забива.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Guest Nasic
Линка за Premier LiveScore , е преместен горе при навигацията на форума.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Guest Nasic
Но пък сега пуснах друга глезотия, дано не ви цепи така на старите кошници :) .

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
на събранието в пловдив се каза че сайта има нов дизайн та въпроса ми е кога ще можем да го видим? мерси предварително

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

на събранието в пловдив се каза че сайта има нов дизайн
та въпроса ми е кога ще можем да го видим?
мерси предварително

В момента се обработват материалите за сайта. Целта е да го пуснем абсолютно завършен и възможно най-изчерпателен. Това обаче изисква време и прецизност. Обещавам, че накрая повечето то вас ще останат доволни от резултата.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
и между другото.. само аз ли имам проглем със търсенето във форума... при незаивсимо какво търсене ми излиза таблицата на мачовете от сайта на ФА ...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Хора в Рекорди не сте сложили най-скъпия играч на Ман.Юн :tongue: :tongue: Все още пише че е Рио Фердинанд

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Колко точно е трансфера на Бербатов? Щото с тия 31.12млн. Рио е най-скъпия май...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Рио беше 28 млн според мен В много от новините за Бербатов все използват израза най-скъпия играч на Манчестър Юн. и т.н ако искате ще ви дам линкове :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Рио си е най-скъпия бе. Бербатов е съвсем малко под него, но все пак Рио води класациите. А това за агенциите, които пишат, че Бербо е най-скъп няма кво да се учудваш - българско пристрастие :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Е добре тогава... значи за пореден път българските медии са ме излъгали :angry: :angry: :angry: :tongue:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Rio Ferdinand - £29.1 million transfer from Leeds to Manchester United.

Dimitar Berbatov - £30.75 Million tranfer from Tottenham to Manchester United.

пп / Да не говорим , че към сделката на Бербатов беше включен и Кембъл за 1 година под наем ...

пп / Бербатов е най-скъпата покупка на Манчестър Юнайтед ...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ее един да ме подкрепи :P сега ще те питат откъде си взел тази информация и ако е от надежден източник може би ще го сложат като най-скъп играч :P

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
ето какво открих аз в уики:

On 22 July 2002, Ferdinand joined another Premier League club, Manchester United, on a five year deal to become the most expensive British footballer in history, the world's most expensive defender again (a title he had lost in 2001 to Lilian Thuram). The fee included a basic element in the high twenty millions, and some conditional elements, which allowed Leeds to tell their fans that they were selling him for over thirty million. Leeds United later took a single payment in place of all the contingent elements when they were desperate for cash during their financial crisis.
The final book value of Ferdinand's contract in Manchester United's accounts was £33 million.
This included agents' fees, with Leeds receiving in the region of £30 million.

After much speculation, Berbatov completed a move to Manchester United on 1 September 2008 for a fee of around £30.75 million, with Fraizer Campbell joining Tottenham on a season-long loan as part of the deal.

Нека не го превръщаме в спор, но подчертаното за Рио ме кара да мисля че той е най-скъпия. Въпреки че три милиона са отишли за процент на агентите, парите са вадени "от нашия джоб", дет се вика...
33>30,75

пп: това 31.12 което е в сайта го копирах отнякъде, не помня откъде...

Друг да коментира? :) Кой е по-по-най?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Значи едва ли всички медии ще пишат глупости само заради българщината ...

Tъй като и на мен ми стана интересно от това и аз се поразрових малко по сайтовете ...

Една статия от уики ..

http://en.wikipedia.org/wiki/Progression_o...sfer_fee_record

July 2002 Ferdinand, Rio Ferdinand Leeds United Manchester United £29,100,000

Визитката на Рио от ФА ..

http://www.thefa.com/England/SeniorTeam/Pl...ster+United.htm

Commanding performances for England in the World Cup three years ago cemented his status as one of the world’s best defenders and led to a massive £29.1 million transfer from Leeds to Manchester United.

Визитка от сайта на Карлинг .. / http://www.carling.com/football/manchester...-ferdinand.html

England international and the world's most expensive defender, Rio Ferdinand has been an integral part of the Manchester United defence since joining the club for £30 million in July 2002.

Класация на най - скъпите трансфери ... Отново от уики .. http://en.wikipedia.org/wiki/Football_transfer

8 Dimitar Berbatov Tottenham Manchester United 30.75£ 46.4? 2008
9 Pavel Nedvěd Lazio Juventus 30.6 £ 46.2? 2001
10 Rio Ferdinand Leeds United Manchester United 29.1£ 43.9 ? 2002

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

8 Dimitar Berbatov Tottenham Manchester United 30.75£

Окей, значи слагаме това? :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Има! Наистина е голяма гордост. Най-скъпия футболист в историята на Юнайтед да е българин - е това вече ако не е яко* :) *макар че обстоятелствата при които беше привлечен доведоха до това той да стане най-скъпият.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Оле спечелихме делото :tongue: :tongue: и естесвено че има значение кой ще е.Бербо :tongue:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове