Jump to content
Gaffer

За сайта

Оцени тази тема

Препоръчани публикации

Тези, които ще питат защо е спрян чата - по настояване на Superhosting.bg. Докога? - за постоянно :(

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Форума има чат отново, но се показва само на скин-а "Manutd Dream".

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Много хубаво! Айде да го сложите и на другите скинове и ще е перфектно :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Абе то хубаво пак има чат, но няма ли някакъв начин да се скрива прозореца (както беше преди), че ми е малко тегаво докато си скролвам из форума. ;)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Guest Nasic
Като ми остане малко време, ще го направя да се скрива.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Няма да е зле да направите един раздел специално за титлата, както миналата година :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Имаме ли наистина нужда от тоя чат?
От известно време масово се злоупотребява с никнейми, всеки пише от чуждо име и се бълват куп простотии.
Това което забелязвам е че го правят хора които са редовни посетители и регистрирани във форума.

Моля всички които злоупотребяват да престанат. Иначе следващата стъпка ще бъде спиране на чата.
На мен лично изобщо не ми пука дали ще го има или не, от вас зависи. Пуснахме го заради Вас, можем да го спрем пак заради Вас.

пп: Версията на тоя чат е "Free" и не позволява регистрации. За пълните функции трябва да се плащат по 5-6 Евро месечно. Едва ли е вариант който би станал реалност...
Друг вид чат (подобен на стария) на този етап не можем да сложим, защото от хостинга се оплакват че им товари сървъра, както вече знаете...

Така че, пак Ви моля... спрете да се джавкате един друг......

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Подкрепям... Вчера пак някой си праеше ташак с моя ник, което ме издразни много. Писна ми от антиподи. Хубаво е чата да го има, обаче без такива идиоти.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Иво ако може махайте чата, час по-скоро, щото съм склонен да утрепя това копеленце което се ебава с подписа ми.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ще помоля само модераторите,ако имат IP-та на всички регистрирани във форума,да ги сравнят с IP-то на индивида,който изписа тези глупости в чата и дано има съвпадение. Дори аз съм за-МОМЕНТАЛНОТО спиране на този чат!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Имат се, и е сравнено. Както казах, изчакайте, лесно ще го спрем чата...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Извинявам се на всички... извинявайте избухнах много

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Още един глас за спиране на чата или поне рестрикването му до регистрирани само, стига да е възможно.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Анто,евала че ти е дошла идеята да пуснеш тоя бот,обаче ...нз поне на мене супер яко ми забиват страниците където го има.В смисъл такъв нека да го има ама..ако искаш сложи тема и там да е само,като инфо... Всички следим резултати в livescore и знаем за к'во става въпрос. Ама лично за мен,няма смисъл от това.Но пък от друга страна,ся ако съм някво такова твърдо против - ше ти убия желание,за всякво друго подобно начинание.Затова ако искаш направи тема с "резултати от изминалия кръг" или ... както ти хареса там и да е като инфо. Просто печката ми е вече на почти десетилетие и ... староста си оказва влияние :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове