Jump to content
Gaffer

За сайта

Оцени тази тема

Препоръчани публикации

Нема баце ,повече няма да ми четеш простотиите :( .Дано след време го върнат.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Guest Nasic
Ще направим един чат, който ще е в отделна страница.Там може да си ръсиш простотиите :) .

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Имам една молба.Обновете малко класирането в сайта и голмайсторите,и резултатите-как може да пропуснете най-якото 4-0 за ФА Къп срещу знаете кой.Написали сте резултата ни с Лион,пък сте забравили за 4-0 :closedeyes: Мерси.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
По молба на СуперХостинг чата е спрян, тъй като създавал проблеми.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
тва го прочетох братле, пише го три поста нагоре все пак. ама пък два нагоре насик е писал нещо друго.. затва питах :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
здр аз съм Владимир Василев и редовно посещавам вашия сайт, защото съм голям фен на отбора.Наскоро забелязах, че преди всеки пак пускате рубрика и афиш за мача но не се обиждаите афишите са доста елементарни аз от давна се занимавам да правя такива и мога да ви предложа мн по-атрактивни неща за всеки един мач, ако имате желание отговорете ми или се свържете с мен на jeffv@abv.bg . :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Имам една молба.Обновете малко класирането в сайта и голмайсторите и мачовете за ШЛ и ФА Къп.
Мерси.

Twice.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Готово Снуупи.

Пуснат е новия дизайн на сайта.
Има липсващи неща, но ще се добавят тия дни - секции, статии, отбор, инфо и т.н..

Има и чат.

Към новинарите и модераторите в сайта които имаха достъп- засега ще изчакате докато се оправят някои подробности.
Само obekTa е добавен.

Ако имате проблеми с отварянето, пробвайте тоя линк: http://manutd.bg/home/ или http://www.manutd.bg

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Добре изглежда, поздравления, когато се допълнят и останалите неща, сайтът ще придобие хубав завършен вид, и надявам се най-вече полезен за феновете/членовете на отбора/фенклуба. Дано този път често и да се актуализира :glare: И най-накрая новините придобиха някакъв видим, забележителен вид, придобиват водещ характер на сайта, грабват очото, а не както преди, ужас...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Много добре изглежда... ще е хубаво ако в бъдеще добавите раздел с купите на клуба и може би екипите... тая година са им уникални.. особено черните

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Наистина много добра работа. Дано само, както казаха и преди мен, се обновява по-често. ;)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
И на мен много ми допадна новия дизайн. Доста по-подреден и приятен на вид е. Като се попълни всичко и се ъпдейтва по-често, ще стане още по-добър. ;)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Поздрави Пепи! Сайтът е супер! А вече независими ли сме от инвестор.бг , гледам си сложил чат и т.н. :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

екипите... тая година са им уникални.. особено черните

Черните къртят мивки.Много ме е яд обаче,че мачовете,в които играха с тези екипи ги броя на пръстите на едната си ръка <_< Ако ни беха домакински,екстра щеше да е.Ама нали сме "червените дяволи",нема как.
Набързо разгледах сайта и ме радва.Мен само ме дразни,че трудно свиквам с новите дизайни и тъкмо,когато свикна със стария-бам нов :D .Радва обаче.Значи за рег ще почакаме,нема проблем.
пп:Най-ме радва факта,че мойта стара любов е отново на линия-чатОООООООООО ^_^ Ако и у форума го върнете,цена нема да имате ^_^

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Едно със сигурност може да се обещае (вече) - резултатите и класирането ще се актуализира редовно, понеже новия дизайн на сайта го позволява (на стария имаше технически спънки и подробности).

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
имам въпрос на мен ли не ми работят или по принцип не са оправени линковете горе в дясно Клуб.... Форум и т.н

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Оправете анкетата. Пише изберете играч на мача срещу Арсенал ;)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Лека грешка видях в класирането,но е готина.Написали сте,че Арсенал имат 10 загуби и 2 равенства,което го предпочитам де,но е точно обратното-10 равенства и 2 загуби. пп:Тази особеност се забелязва само в кратката таблица,в пълната всичко е точно. едит:Не,просто сте разменили местата на Р и З и оттам става разминаването като гледам.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
oops... Всъщност горе в колонките са разменени местата на З(загуби) и Р(равни). fixed. :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове