Jump to content
Gaffer

За сайта

Оцени тази тема

Препоръчани публикации

Всичко си качваме. Даже по-скоро някой път в бързината, ако преведем нещо за сайта, може да пропуснем да го постнем във форума .. Нямам идея защо си останал с такова впечатление. Ако можеш да посочиш конкретна новина, веднага ще се коригираме. Ако пък е повече от веднъж и си забелязал нещо като тенденция, много ще се изненадам ..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ами последната новина на сайта е за 'Transfer Deadline Day 2014', а това беше на 31 август, а гледам, че от тогава се преведоха бая новини и се постнаха във форума - за Фалкао, Блинд, представянето на националите. Хем отварям сайта с два браузъра, ама няма нови новини от тогава. Може при мен е проблема, не знам..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
И при мен е така, мисля, че това е заради фактът, че сайта и форума бяха "down" за известно време. При мене до днес като се опитвах да влезна в Сайта, не във форума, пишеше "suspended domain". и аз не виждам новините след 1-ви септ.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Има ли и други при които е така? Сега нещата минават през cloudflare, за да не се натоварва много сървъра, и понякога се изисква време да обнови информацията. Може да пробвате като изтриете бисквитите.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Има още един съфорумец, дето питах, при него също е така. Аз си мислех, че щото сайтът се бъгна и нещо не могат да се качват новини..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Има ли и други при които е така? Сега нещата минават през cloudflare, за да не се натоварва много сървъра, и понякога се изисква време да обнови информацията. Може да пробвате като изтриете бисквитите.

Когато влезеш в сайта първата новина,която ти изкача е "Transfer Deadline".

Иначе в секция "Интервюта" ги има тези,за които говорите.Просто те не изкачат на началната страница.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
И при мен тва е последната новина, иначе като се цъкне на секция интервюта и излизат.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
На мене това "suspended domain" ми излезе на 1-ви след полунощ като се пробвах да влезна за да видя какво става с трансфера на Фалкао и от тогава на сайта стои само това с ''Transfer Deadline Day'' без нищо ново. А пък в "Интервюта" има всичко.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аз имам един въпрос: Не може ли да ограничите гостите в някой теми, като примерно в трансферни спекулации, както са сторили във форума на Лузърите, за да няма падения в най-важните моменти?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

При мен няма никакви нови проблеми освен това с темите и рефрешването.

Тестовете продължават. Пробвана е нова версия, но проблемите и там ги има. Ще се търсят грешки в скрипта, след което вероятно ще бъде подновена версията, но засега не мога да ви кажа кога ще стане това.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Проблемът със сайта е, че след Transfer Deadline Day 2014, всички статии, които сте публикували, се виждат само от логнати потребители. Тоест вие, които имате акаунти си ги виждате, но останалите не ги виждат.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Сега се виждат вече, Peter преди малко ми писа, че го е оправил.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Върнете секцията на Форума в Сайта. Че си е К*Р да се навигира из форума. Чак не ми се влиза тук.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Върнете секцията на Форума в Сайта. Че си е К*Р да се навигира из форума. Чак не ми се влиза тук.

Няма начин на този етап. Няма плъгин, който да е съвместим, за да отразява последните мнения в сайта.
Във форума спокойно можеш да използваш - View new posts.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Искам да поздравя екипа на MUBG сайта изглежда страхотно , новини , интерввюта , всеки ден се обновлява вършите страхотна работа продължавайте така .

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Няма начин на този етап. Няма плъгин, който да е съвместим, за да отразява последните мнения в сайта.
Във форума спокойно можеш да използваш - View new posts.

От къде това?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Точно на реда, където е "My Controls · View New Posts · My Assistant · My Friends · 0 New Messages"

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

От къде това?

Тъкмо щях и аз да ти го казвам, ама гледам са ме изпреварили Публикувано изображение понеже най-много мрънкахме аз и ти за онова с форума, дето беше на сайта, откак открих View New Posts въобще не ми трябва вече Публикувано изображениеПубликувано изображение

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Трябва да цукнеш на малкото квадратче пред името на темата за да стане това. Еми значи всичко е ОК. I guess.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Искам да поздравя екипа на MUBG сайта изглежда страхотно , новини , интерввюта , всеки ден се обновлява вършите страхотна работа продължавайте така .

Супер работа са свършили и ф5 вече не бачка. Не, че искам да хваля форума ни, ама тука винаги има хора, които четат чуждестранните сайтове и форума няма да остане празен без новини, интервюта, така че, спокойни да сме.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове