Jump to content
Sign in to follow this  
Wolfram

Посещение на Олд Трафорд

Оцени тази тема

Препоръчани публикации

Значи в тази тема искам първо да кажа, че не може да се опише това място с думи! И ако може някой да ми каже някакъв сървър където да ъплоуд-на 130 мегабайтов winRAR файл ще съм му много благодарен. Има над 100 снимки от стадиона музея и т.н. , които искам да ви покажа (а и съм ви обещал)! Така че ако сте заинтересовани давайте предложения :tongue:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Според мен е най-добре да ги качим в нашата галерия - Gallery.ManUtd.Bg, затова ми пиши на Лично, skype - pepinka_united или icq - 394196754 , за да се разберем и да ми ги пратиш :)

п.п знам, че ти имаше някакъв проблем с отварянето й, свържи се с Насик да му обясниш проблема си.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Според мен освен в галерията който иска да ги изтегли снимките ще е добре да ги качиш и в www.filefront.com там се задържат дълго ако продължават да се теглят и няма проблем със 100 и няколко мегабайта файлове.А като ги качиш там теглиш един файл,а не 100...Но и в галерията ако можеш ги качи.:Лек ден

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Учудващо слаб интерес, но все пак ето ви двата линка. РАР-овете са два защото е повече от 100 мб целия РАР, и затова го разделих. Така ето линковете :

http://www.4shared.com/file/28129301/99e58...nchester_1.html
http://www.4shared.com/file/28130805/d2b5c...nchester_2.html

Вижте, няма да съжалявате :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Теглим.. Само дето 15 минути чаках да ми даде разрешение за теглене на първия файл...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Извинявам се за което, ама всички други сайтове качвах супер бавно, този беше най-добрия.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Изгледах ги, браво. Поздрави за това че си посетил стадиона, предполагам слизайки в тунела краката ти са се подкосили.. :) п.с.: Подбрах по-добрите снимки и ги пообработих малко че бяха големи като размери и обем, и ги пратих на пепинка да ги качи в галерията.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ами общо взето си прав :D Даже пускат от едно копче атмосферата- в смисъл скандиранията Юнайтед, Юнайтед все едно има публика отвън и ти можеш да излезеш точно както играчите го правят под атмосферата на публиката :) Вълнуващо е много ^_^

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Евала, аз няма как да ги сваля, но ще ги видя в глаерията! ама и на мен ми се ходи...хаха... я разкажи... как отиде, с кой, колко... къде спа, би било интересно! благородна завист, нали знаеш ... дано да го няма това обяснено в някоя тема вече ...ако съм го пропуснала, сори

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
:z526774: :a023: :z526790: :z526790: :z526790: Наистина си заслужава да се видят снимкител.Поздравявам те вълчо :) Да те питам пък аз само кога ходи,колко струваше цялата история,ти можеш ли да хофиш ей така свободно където си искаш из стадиона или плащаш и те те развеждат?Още въпроси имам само последния - Можеш ли да облечеш набързо тениската на Роналдо от съблекалнята,има ли време и после ще те бият ли много?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Много се радвам, че са ви харесали снимките :closedeyes:. Антоне - не мисля, че има някакъв проблем да облечеш фанелката на който и да е от играчите, защото това не бяха истинските фанелки, но бяха поставени на истинските места където стоят играчите, Гигс стои на онова място от 1992 година и не е мърдал от там :) . Относно отиването и т.н. Ами значи по принцип беше екскурзия до Лондон но беше предварително уговорена поне месец преди това се знаеше ,че на 18 октомври ще се ходи в Лондон. И аз си казах : "Да ида в Англия и да не видя "Папата" (Олд Трафорд) -> по-добре да умра." :laugh: Така че взех разпитах Рой (viper_venom), който е бил вече там (благодаря ти Рой :) ) и той ме упъти да се обадя в стадиона и да проуча за какво става въпрос. Стана много яко, защото първа братовчедка на моето гадже работи в Лондон от 4-5 години и аз й заръчах да се обади и да ми запази билети за "Stadium Tour", които са учудващо евтини (10 паунда) а предлагат всичко това което е в снимките - Музей, Стадионът отвътре ->коридори, лоби, съблекалня, кафета и стадионът отвън - там просто онемяваш. И така тя ми запази билети за British Railways влаковете, които са на много високо ниво. Но има една особеност - ако запазваш билети за влак или за Stadium Tour трябва да го направиш минимум 20 дена по-рано за да си сигурен, че всичко ще е ОК и че ще има място за теб във влака и на стадиона. Та на мен ми резервираха тези билети за смешната цена от 50 паунда за 2ма човека - аз и баща ми, отидохме до Манчестър и се върнахме. В смисъл билетите бяха двупосочни. Първо слезнахме в Бирмингам и се качихме на друг влак, който е директен за Манчестър. А после си тръгнахме дирекно за Лондон. И така трябва да ви кажа, че гарата в Манчестър е невероятна - имах нещастието да пътувам с фенове на Рединг, които гостуваха на Блекбърн същия този ден, а ние гостувахме на Астън Вила, та тези от Рединг ми надуха главата. И отидохме на стадиона с такси казахме си "ticket reservation code" и ни дадоха билетите и после влизаш разглеждаш музея а след това той те води в една зала като чакалня и там чакаш човека, който ти води беседата. При нас дойде един много голям пич - човек който е работил 47 години в Олд Трафорд и е наясно с абсолютно всичко при това беседата му беше перфектна. Първо излизаш на "North Stand" и то на по-горните редове - гледката е неописуема. После се излиза в "Еast Stand" където са местата за инвалиди и гостуващия сектор. А едно отклонение само - въпросният пич, който ни развеждаше из стадиона беше Алън Брадшоу и чуйте какво каза за гостуващия сектор: "This is the place where away fans come, but they do not come here because of their own wish - we invite them because we are pleased to beat them" -> това ме изкефи . И после след "East Stand" влезнахме в стадиона отново и този път излезнахме от официалния тунел, и атмосферата както обясних по-горе. След това продължихме към "скамейките" а между тях този интересен тунел, който е е най-старото нещо в Олд Трафорд от 1908 година стои там и преди от там са излизали играчите. "Stretford End" не отидохме на нея но я видяхме много от близо. После влезнахме отново вътре в самия стадион и отидохме в съблекалните, конферентната зала, лобито, кафетата. И след това Tour-a свършва и излизаш право в Megastore магазина от който можеш да си купиш каквото си искаш. Общо целия Stadium Tour трае 2 часа и просто е невероятно всичко, хората така са го направили, че цял живот да го помниш. (Даже баща ми се възхити, дето никога не се е интересувал от футбол :laugh: ). По-късно ще ви снимам билетите от Stadium Tour и тези за влака. Ами надявам се не съм ви доскучал и досадил, това беше цялата история. В тема "Артикули на отбора" ще сложа нещата, които си купих, но вече по-късно днес. За съжаление не можах да посетя Уембли поради натоварената програма в Лондон, но пък му направих 2 мизерни снимки от влака за Манчестър :D, но нека да има и за другия път :) Благодаря ви за търпението :z526815: :z526788: :z526844:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Wolfram, взе ми буквите от клавиатурата :D тамън щях да пиша един пост да ни поразкажеш малко за Манчестър, и разбира се "Олд Трафорд". Страхотни снимки, к'вото имаш още, давай да гледаме. Дано всеки фен на Юнайтед някога изпита тази наслада, която си изпитал ти. :z526771: :z526860: :z526790:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Снимките са страхотни :). Благородно ти завиждам. А по въпроса за тениската на Роналдо - и аз бих я отмъкнала поне за малко :D , колкото да се снимам с нея, хихи, жалко, че не е истинската.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Wolfram, обобщено - колко ви струваше удоволствието? На човек? Без разходите за такси и храна...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Crash, ако говориш само за ходенето Лондон- Манчестър и посещението на стадиона -> ако си един човек 25 паунда (75 лева) билет за влак - отиване-връщане (предварително поръчан) и 10 (30 лева) паунда за Stadium Tour на Олд Трафорд. И от там вече каквото си купиш от Мегастора. Струваше си всяка стотинка всеки "pence" и всеки "pound". Евтино е за такова удоволствие - повтарям 2 часа обикаляш по стадиона с беседа за 30 лева. Но вече за средствата относно самолетния билет не знам колко струват. Хора за какво да ги обличам тез тениски нали не са истинските просто са там да покажат мястото където седят играчите, яд ме е, че бяхме голяма група и на много от снимките има гадни хора, които загрозяват гледката ама иначе няма как трябва да снимаш щото няма специално време за снимане :) П.С. Дано наистина всички вие - истинските фенове отидете там и се насладите на това неописуемо явление Олд Трафорд!!!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тва казвам ще, не е толкова недостижимо, особено когато отиваш с точно определена цел :) Предвид тва че аз бях там по съвсем друга причина, но все пак упоритостта ми взе връх и изпълних една от мечтите си и то на Театъра на Мечтите :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Това казвам, че не знам. Беше общо всичко цялата екскурзия включваше двупосочен билет, нощувки в хотел, посещение на забележителности и т.н. Само това е, което знам като цена относно храната -> по добре карайте на бургери, или на кроасани от България. Всичко там е мн скъпо.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Добре, а ти там как отиде, в смисъл с роднини, с приятели, екскурзия ? Кой я организира, в смисъл всичко това, тези разходки, обиколки ... туристическа агенция ? Питам, защото не съм запознат как си осъществил тази си мечта ... :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Отидох с баща ми, имаме една позната счетоводителка, чийто семинар беше организиран да се проведе в Лондон + екскурзия, и всъщност взехме нейното място и още едно, а агенцията беше Marbro Tours.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове