Jump to content
Sign in to follow this  
nanestev

Signatures and avatars

Оцени тази тема

Препоръчани публикации

Здравейте. Мисля, че ще ви е интересно да видите малко снимки от Old Trafford от мача с Уигън миналия уикенд. Правил ги е мой роднина, който, за ирония, дори не е фен на отбора, но му се отдало да отиде. Не са с много добро качество, но е интересно да се видят.

Поглед отвън...
Бентлито в средата било на Роналдо
Паметника на Sir Matt Busby долу не се вижда много добре
Преди мача...
Сбор на фенове преди мача в пъб до стадиона
Разгрявка. Може би по това време се е контузил Саха.
Местата на Стретфорд Енд все още незаети
Секунди преди началото.

За малко да му се скарам след като разбрах че почти се блъснал в Андерсон и Видич преди началото и не ги "щракнал".

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гледам, че в галерията липсват снимки на фенове от различните градове. Може да добавиши тези, които са от празненството за титлата миналия сезон от "3 Lions Pub", Варна.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Качих малко сигове и аватари, който иска може да ги разгледа и да ги използва :)

gallery.manutd.bg :

Signatures

Wallpapers

Очаквайте още сигове, аватари и уолпейпъри

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Човека с мустаците,голата глава и черната фланелка ми прилича на англичанин!!! :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Мдам. В заведението идват доста такива, а този специално даже си е от Манчестър.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Мерси на Pepinka. Надявам се догодина да мога да поместя и за 17-тата титла ;)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Мерси на Pepinka. Надявам се догодина да мога да поместя и за 17-тата титла ;)

Това ми е работата. И дано да ни предоставиш още снимки :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Искам да попитам от къде мога да си взема блуза като на пича от дясно на тази снимка ftp://anestev.ath.cx/images/2007-05-09%20...W_0474_10_1.JPG

Или като на пича от ляво също е готина???? И какви пари е?

Аааа и последно да попитам ,кой е майстора на тортата и какви пари ще ми излезе да му поръчам една такава за рождения ми ден :D Ама сърце няма да ми позволи да отрежа и късче от тази торта :mellow:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
За тортите знам, че колкото по-голяма е толкова по-скъпа е, а специално тези би трябвало да са с двойна цена

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Искам да попитам от къде мога да си взема блуза като на пича от дясно на тази снимка ftp://anestev.ath.cx/images/2007-05-09%20...W_0474_10_1.JPG

Или като на пича от ляво също е готина???? И какви пари е?

Аааа и последно да попитам ,кой е майстора на тортата и какви пари ще ми излезе да му поръчам една такава за рождения ми ден :D Ама сърце няма да ми позволи да отрежа и късче от тази торта :mellow:

Пича от ляво съм аз :). Тази я взех от http://www.tshirtsunited.com/, но не съм много впечатлен тай като е просто памучна тениска с щампа - верно интересна ама 18 GBP (15 + доставка) не си струват. Препоръчвам ти да си търсиш в eBay или от онлайн магазина на MU тъй като там често можеш да се натъкнеш на намаления. За сравнение само - това лято си купих от eBay оригинален екип UMBRO на MU от сезон '98, носен, но много запазен, за 10$ без доставката.
Пича от дясно не знам от къде я е взел, но знам че по принцип си пазарува от чужбина.

Колкото до тортата - излезе ~25 кинта (мисля че беше за 16 парчета) от една сладкарница във Варна - Крамер. Дизайна от горе си е мой, като трябваше да го предоставя на някакъв носител CD или дискета.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Няма да е зле да не се прекалява с качването на снимки... Слагайте само снимки с добро качество, средни или големи размери, и снимки които наистина си струва да се видят. При 3-4 близки кадъра, може да се остави само тоя който е най-добър.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
търся логото на отбора в голям размер ( 1000px и нагоре ) ама нещо немога го открия. айде ако някой знае откъде мога да го намеря да каже :) а и ако може да е с без background или поне бял. също и фигурката в която беше на екипите през сезона 2006/2007. Мерси предварително!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

търся логото на отбора в голям размер ( 1000px и нагоре ) ама нещо немога го открия. айде ако някой знае откъде мога да го намеря да каже :) а и ако може да е с без background или поне бял. също и фигурката в която беше на екипите през сезона 2006/2007.
Мерси предварително!

google.com ?
:unsure:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Публикувано изображение
first team 2008/09

Публикувано изображение
Wazza

Публикувано изображение Редактирано на от Gaffer

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Scholes and Carrick the got together coz they fucking magic
Публикувано изображение
Wazza pass, Parky scores
Публикувано изображение

Първия гол срещу гуньовците
Публикувано изображение
Третия гол
Публикувано изображение
Бекс потрива реце :)
Публикувано изображение

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не са много за тука тия. Да не си е и помислил някой да слага нещо такова за аватар или подпис! :cool:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове