Jump to content
Gaffer

Възрастта на потребителите

Оцени тази тема

Препоръчани публикации

В стария форум имаше такава тема, реших че не е излишна. Чисто информативно да се види възрастовата граница на потребителите. Умишлено е така зададена анкетата, а не: На колко години сте? и отговори: Под 15, 16-20, 21-25 и т.н...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Трябва ли да пишем мнение точно на колко сме или може само с анкетата ?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Плекс, обзалагам се че ти си гласувал "след 2001г."...

Трябва ли да пишем мнение точно на колко сме или може само с анкетата ?

Не е наложително, освен ако не гоните бройка мнения.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Guest Nasic
На някой това му е целта.Ако чак толкова иска много мнения да каже и ще му ги направя, без да флуди форума.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
П.П. Ами аз не гоня мнения, ама ще си напиша, щото не мога да гласувам в анкетата

Плекса предложи ЕГН-та: 920610****

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
:a014: :e010: :d045: :p020: :dontknow: 95 набор.... кажи ми 5 футболиста на Юнайтед,ама без Кристиано,Роналдо или Кристиано Роналдо ;) П.П. че то всяко момиченце обича близалки :) к'во и е на профила,хах ;)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

95 набор.... кажи ми 5 футболиста на Юнайтед,ама без Кристиано,Роналдо или Кристиано Роналдо ;)

П.П. че то всяко момиченце обича близалки :) к'во и е на профила,хах ;)

дадено ;)

Едвин ван дер Сар, Гари Невил, Карлос Тевес, Пол Скоулс и Бербо B) без него Райън Гигс

п.с. - почти всяко момиче обича близалки :laugh: а сигнатурата е от великият Хаус :wub:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

:a014: :e010: :d045: :p020: :dontknow: 95 набор.... кажи ми 5 футболиста на Юнайтед,ама без Кристиано,Роналдо или Кристиано Роналдо ;)

П.П. че то всяко момиченце обича близалки :) к'во и е на профила,хах ;)

аз пък не обичам близалки :closedeyes: и за кво си мислиш че всички малчовци сме влюбени в Роналдо и други футболисти не ни интересуват ...

П.П.: браво adssy радвам се че Роналдо го нямаше в тея 5 футболиста :a068:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

дадено ;)

Едвин ван дер Сар, Гари Невил, Карлос Тевес, Пол Скоулс и Бербо B) без него Райън Гигс

п.с. - почти всяко момиче обича близалки :laugh: а сигнатурата е от великият Хаус :wub:

Браво на детето, че е казала цели 3-ма велики играчи които са играли още преди да се роди ;) (вярно че те и сега играят но все пак )

По темата: 1986 г. средно по възраст дърво от което всЯка може да направи свирка ;) :D .

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
стига сте грабвали децата бе.. даниеле ти след първите си 3 мача по телевизията на колко от играчите знаеше имената... все отнякъде се тръгва....ако ще и да се мокри на Роналдо.. кво лошо.... ти мое си праскал пук на пош спайс.. и кво ? нищо лошо.. важнно е граденето на последователност...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове