Jump to content
Sign in to follow this  
eNgLaNd

Браун премина в Съндърланд

Препоръчани публикации

Гари Невил несигурен дали ще започне сезона

Защитникът на Манчестър Юнайтед Гари Невил изрази опасенията си, че може и да не е готов за старта на сезона в Премиършип. Английският национал получи контузия в коляното през март. През май се подложи на операция и оттогава тренира усилено, за да е готов за 1-вия мач от новия сезон на “червените дяволи” срещу Рединг на 12-ти август. “Претърпях операция на глезена преди 5 или 6 седмици. Тренирам усилено, чувствам се здрав и се надявам да съм готов за старта на първенството”, коментира Невил пред Skysports.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Добре де първо беше 4 седмици,после 6 седмици.После до края на сезона.А сега не се знаело дали ще започне.Той кога се контузи на мача с Болтън когато бихме 4-1 на Олд Трафорд нали ?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Да точно на този мач се контузи ,контузията му е от средата на март.Дано да успее да се възтанови.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Невил пропуска турнето на Юнайтед

Гари Невил ще пропусне турнето в Далечния изток, което е част от подготовката на Манчестър Юнайтед за новия сезон. Десният бек на националния отбор на Англия все още се възстановява от контузия на глезена, получена при сблъсък с Гари Спийд от Болтън преди четири месеца. Гари Невил ще остане в Манчестър, където ще продължи своето възстановяване. Все още е под въпрос дали бранителят ще бъде на линия за откриването на сезона във Висшата лига.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Невил се надява, че ще се върне в игра в мача за “Къмюнити Шийлд”

Капитанът на Манчестър Юнайтед Гари Невил изрази увереност, че ще бъде готов за двубоя с Челси за “Къмюнити Шийлд” в неделя, информира Sky Sports. Английският национал пропусна голяма част от миналия сезон заради контузия в глезена. “Свърших доста работа по възстановяването си през лятото и вече започнах подготовка с отбора. Надявам се, че ще бъда напълно здрав за срещата за “Къмюнити Шийлд”. За мен ще бъде фантастично да взема участие в мача и да бъда готов за началото на сезона. Не искам да изпускам повече мачове. Отчаяно искам да играя”, заяви десният защитник на “червените дяволи”

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гари Невил се надява да е готов за контролата с Германия

Гари Невил изрази увереност, че ще се завърне в игра за контролата на Англия с Германия на 22 август, информира Sky Sports. Капитанът на Манчестър Юнайтед е извън терените от март месец заради контузия в глезена. “Смятам, че ще пропусна четири или пет мача на Юнайтед, преди да се възстановя напълно. Има вероятност да бъда на линия за контролата с Германия. Обичам да играя срещу тях, но ще трябва да се възстановя навреме за този мач”, заяви Невил.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Алекс Фъргюсън за Гари Невил: Глезенът вече е наред, сега прасецът е проблем

Капитанът на Манчестър Юнайтед Гари Невил ще бъде още около 2 седмици извън игра, съобщава Sky Sports. Английският защитник беше вън от строя през последните 2 месеца на миналия сезон, след като си счупи глезена в мача срещу Болтън през март. Невил премина операция на контузения си глезен и се надяваше да бъде във форма за началото на новия шампионат. Въпреки това обаче, завръщането му на терена малко ще се забави от проблеми с прасеца, чието разрешаване, според сър Алекс Фъргюсън, ще отнеме още 2 седмици. “Разочаровани сме от ситуацията, тъй като операцията беше успешна”, казва Фъргюсън и допълва: “Глезенът вече е наред, сега прасецът е проблем”.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
След 2 седмици ще стане ясно че е аут за още един месец.Тоя човек ще играе ли футбол скоро ?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Юнайтед без капитана си още две седмици

Капитанът на Манчестър Юнайтед Гари Невил ще пропусне още поне две седмици от сезона, след като получи контузия в бедрото по време на тренировка.
Невил, който прекара лятото, възстановявайки се от травма в глезена и проблеми с прасеца, тренира през цялата седмица и бе на път да запише минути срещу Тотнъм утре, преди да получи нова контузия.
Поредният проблем почти сигурно ще извади защитника и от състава на Стив МакЛарън за евроквалификациите срещу Израел и Русия през септември, въпреки че се очаква Невил да е готов за гостуването на Евертън на 15 септември.
Добрата новина за сър Алекс Фъргюсън е завръщането на Луис Саха в състава на Манчестър Юнайтед. Французинът тренира на пълни обороти през цялата седмица и е готов за игра, но все пак се очаква да е резерва срещу Тотнъм.
Новото попълнение Андерсон също ще бъде на услугите на Фъргюсън, след като излекува разтежение.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гари Невил се завръща в игра

Защитникът на Манчестър Юнайтед Гари Невил най-късно до две седмици ще бъде готов за игра. Бранителят се възстановява от тежка травма, която получи по време на мача с Болтън през март месец тази година.
От тогава Гари не е участвал в нито един мач на „червените дяволи”. Футболистът се надява да бъде готов за гостуването на Евертън на „Гудисън парк”, но в краен случай той ще бъде на линия за дербито с Челси на 23-ти септември на стадион „Олд Трафорд”.
„Очаквам с нетърпение да се завърна на футболния терен. Изкарах много тежки пет месеца и сега ще се опитам да се завърна и да извоювам титулярно място. Знам, че ще е трудно, но аз ще се боря. Надявам се, че ще се завърна в следващата седмица или две. Вярвам, че ще играя в мачовете през следващите седмици. Мисля, че мача с Евертън е твърде скоро и няма да мога да взема участие, тъй като не съм играл много дълго време. Може би след това.”, коментира Невил.

СУПЕР НОВИНА !!! B)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гари Невил: Връщам се в игра срещу Челси

Защитникът на Манчестър Юнайтед Гари Невил заяви, че планира да се върне в строя в срок от две седмици и да вземе участие в мача с Челси на 22-ри септември.
"Бих се върнал и още по-рано, но на тренировка получих травма в бедрото, заради която се наложи да отложа завръщането си на терена. Надявам се до 1-2 седмици да съм напълно готов, въпреки че срещу Евертън едва ли ще играя - мачът е съвсем скоро, а аз бях извън терена твърде дълго," заяви Невил.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Браун: Ще се боря с Невил за мястото си

Публикувано изображение

Защитникът готов на всичко, за да не бъде изместен от капитана на Юнайтед

Защитникът на Манчестър Юнайтед Уес Браун е притеснен за мястото в титулярния състав. Браун е решен да направи всичко възможно, да не бъде изместен от Гари Невил, след като капитанът на "червените дяволи" се възстанови от контузия.
"Хубаво е, когато играеш постоянно. Особено от началото на сезона, когато постепенно набираш необходимата игрова кондиция. Гари пропусна голяма доста мачове, но рано или късно ще се върне. Готов съм да се боря с Невил за мястото си в състава", категоричен е бранителят.
Както е известно, английският национал е извън строя от началото на май. Защитникът все още страда от контузия на глезена.

Тоя па къде тръгна ?С кого ще се бори ?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Капитанът на Манчестър Юнайтед поднови тренировки

Капитанът на Манчестър Юнайтед Гари Невил вчера поднови тренировки с останалите си съотборници, пише Manchester Evening News. 32-годишният английски национал е извън игра от март месец, след което претърпя операция на глезена, но различни травми забавиха завръщането му на терена. Мениджърът на “червените дяволи” сър Алекс Фъргюсън отказа да обяви кога точно защитникът ще бъде напълно готов за игра. “Гари ще тренира с нас за пръв път тази седмица. Той работи много върху подобряването на физическото си състояние. Новината е много добра, защото той е извън игра вече доста време. Много, много се радваме. Той нямаше никакъв късмет, тъй като получи нова контузия, точно след като се бе възстановил от предишната”, заяви мениджърът на шампиона на Англия.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Браун е много стабилен последните 3 мача, много добре играе в защита, и също така в нападение доста често се включва и то успешно. Но Гари Невил си е Гари Невил, така че искам той да си е титуляр, но поне има засега достойна резерва в лицето на Браун, казвам засега, защото всички помним някой ключови изцепки на Браун.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

О Брауни няма шанс когато Газа се върне, дано да е скоро

Газа се отказа от футбола преди няколко години...дори доста...и не съм сигурен че ще се върне някога...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Газа се отказа от футбола преди няколко години...дори доста...и не съм сигурен че ще се върне някога...

На Гари Невил също му казват Газа. В ютуб има клипче където Бекс и Гари си говорят и Дейвид се опръща към Гари с "Газа"

Ето клипчето слушай внимателно - http://www.youtube.com/watch?v=72aHqkhPu0U

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Става въпрос че Гаскойн всички го знаят като Газа...дори и на мене да ми викаха Газа, аз нямаше да бъда Газа, нали така? :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Уесли Браун пропуска квалификацията на Англия срещу Естония

Нови проблеми възникнаха за Англия и Юнайтед. След травмите на Анди Джонсън и Дийн Аштън, днес се разбра, че защитникът Уесли Браун ще пропусне евроквалификацията срещу Естония в събота поради контузия в коляното. Това потвърди селекционерът Стив МакКларън, съобщава ”Ройтерс”. “За съжаление Браун ще се завърне в клубния си отбор Манчестър Юнайтед. Той може да се завърне следващата седмица, но е съмнително”, заяви наставникът на “Трите лъва” след тренировката на англичание.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Защитникът на Ман Юнайтед Уесли Браун може да напусне клуба

Защитникът на Манчестър Юнайтед Уесли Браун може да напусне своя клуб като свободен агент в края на настоящия сезон, пише таблоидът News of the World. Контрактът на национала на Англия изтича през лятото, като неговото желание е да продължи договора си за по-продължителен период. Докато преговорите текат обаче, Съндърланд, Нюкасъл и Манчестър Сити ще се опитат да си осигурят подписа на Браун, според изданието. Бранителят се надява на оферта от около 50 000 паунда на седмица и при по-малко предложение Браун, чийто цена е 6 милиона паунда, може да напусне “Олд Трафорд”.
19-годишният аржентински халф на Бенфика Анхел Ди Мария по всяка вероятност ще подпише с Манчестър Юнайтед през зимата, пише същият вестник. Арсенал също иска въпросния футболист.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Това са пълни глупости.Браун винаги е казвал че иска да играе само в Юнайтед и никъде другаде.Още повече и алтернативите които се споменават не ми се струват сериозни.Ако случайно има вариант той да напусне единствената причина може да бъде ако мениджъра реши че не е нужен на отбора.Това обаче е малко вероятно така че...........

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Sign in to follow this