Jump to content
Sign in to follow this  
Pepinka

Андерсон Оливейра

Препоръчани публикации

Шшт! Ще го урочасате и няма да вкара изобщо :laugh:

Possible. :unsure:

Това ще е интересен залог за английските букмейкъри - Кога ще вкара Андерсон за Юнайтед? и коефициентът ще се увеличава с всеки изигран мач.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Guest Cristiano Ronaldo fenka
Много е добър,аз лично му симпатизирам много. :happy:

Пиши с нормален цвят и шрифт. Редактирано на от obekTa

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Имам вяра, че докрая на сезона ще успее да се разпише. Пък и в крайна сметка ако си се представя на ниво всеки път, когато му е предоставена възможност и спомага за доброто представяне на отбора, головете оставят на заден план.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Toва лято,няма да има ангажименти с нац.фланелка, и най-накрая ще може да си почине!Да не забравяме,че през последните три сезона,заради контузия,Копа Америка,Олимпиадата нямаше много време за отдих,но въпреки всичко се представи на много високо ниво!Показателно е че въпреки неотбелязването на нито един гол през дебютния си сезон ,спечели "Golden Boy" .. остави след себе си Пато,Уолкът,Aгуеро.. Имам предчувствие,че занапред ще бележи доста често .. ;) Редактирано на от BreathOfFrost

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Мача срещу Порто за мен е най-подходящият момент Андо да отбележи първия си гол с фланелката на Юнайтед. Дори да влезе като резерва.

ПП: Това не е ирония! :mellow:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гледам, че Dido още не е писал коментар ... тогава ще разберете какво е ирония ! Особено ако става въпрос за Андерсон или Ливърпул.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Андерсон кво мога да кажа адското животно раздава се и бяга на макс според мен един от наи-големите таланти в света и дано да се развива и да не се контузва.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Андерсон: По-добри сме от Барса, шампиони сме

Срещаме се с един от новата вълна асове на Манчестър Юнайтед и един от белите дробове на отбора - Андерсон.

Едва 21-годишен, той е един от доверениците на мениджъра на Червените Дяволи Сър Алекс Фъргюсън. Бразилецът винаги играе освободено и се движи непрестанно на терена. Във финала на Шампионската лига в Рим ще трябва да спира Чави, Иниеста и комания. Сънародникът на Дани Алвеш и негов съотборник в националния отбор притежава характера на победител. В това ексклузивно интервю за каталунския вестник "Спорт" Андерсон залага на магията на Кристиано Роналдо и силата на колектива за спирането на Барселона и спечелването на трофея за втори пореден път.

- Как коментирахте в съблекалнята на Юнайтед гола на Иниеста в полуфиналния реванш с Челси?
- Това бе невероятен гол. Направо изумителен. Говорихме си за емоцията, която футболистите на Барселона трябва да са почувствали в онзи момент. Иниеста ще запази спомена за гола до края на своя живот.

- А Вие самият кого предпочитахте за съперник в Рим?
- Не мисля, че можеш да си избираш съперник в един финал в Шампионската лига. Това, което можем да кажем, е, че за срещата с Челси вероятно щяхме да сме по-добре подготвени откъм проучване. Да играеш с Барса отприщва тенденция към един мач с повече голове и емоции.

- Челси заложи на катеначото и почти елиминира Барса. И Юнайтед ли ще играе по-затворено?
- Не мисля. Нямаме качествата да играем дефанзивно. Поради играчите, с които разполагаме, винаги скачаме да търсим гола. Тъй като и Барса играе така, мисля, че този финал има всички предпоставки да бъде специален.

- Но възможно ли е да се играе на размяна на удари с "блаугранас"?
- Не само че е възможно, ами смятам и че играем по-добре от тях. Ние сме настоящите шампиони на Европа и също сме много уважавани от всеки съперник.

- В какво моментно състояние влиза Юнайтед във финала?
- В най-доброто си физическо и техническо. Стигнахме оптималната си форма за сезона точно в най-важната му част.

- Миналия сезон елиминирахте Барса на полуфинала. Може ли онзи сблъсък да ви послужи като отправна точки за настоящия?
- Този сезон Барселона е много по-добър отбор, играещ признат от целия свят футбол. Може би настоящият сблъсък ще е доста по-равностоен от миналогодишния.

- Смятате ли, че Манчестър Юнайтед и Барселона играят най-добрия футбол в света?
- Изобщо не се и съмнявам в това. Този финал идеално представя надмощието на тези два отбора над всички в Европа към момента.

- Значи който спечели, ще е най-добрият в света?
- Мисля, че да.

- Барселона има много отсъстващи защитници. Това голямо предимство ли е за отбор, притежаващ в редиците си Кристиано Роналдо, Рууни, Бербатов, Тевез ... ?
- Всеки малък детайл в мач като този може да се превърне в предимство. Съставът на Барселона обаче е много качествен и има други футболисти, способни да заменят онези, които няма да играят в Рим.

- Кой играч на Барса привлича най-много вниманието Ви?
- Неколцина са, но казвам Меси и Иниеста, който изживява отличен момент в кариерата си. Тези двамата винаги търсят гола, освен че показват хубав футбол.

- Какво очаквате от дуела "Меси - Кристиано Роналдо"?
- Това е дуелът между двамата най-добри футболисти в света. Всички, не само аз, очакваме много дрибъли, хубави отигравания и голове. Зрителят ще е големият победител.

- А кого смятате за бъдещия играч на финала?
- Гласувам за Кристиано Роналдо, разбира се!
- Тогава ми позволете аз да гласувам за Меси.

Жоаким Пиера, вестник "Спорт"

sportal.bg

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Сезонът на Андерсон

Изпълнен с енергия и любимец на феновете, Андерсон не бе толкова постоянен в представянето си в сравнение с предната година, но силният старт на сезона беше затвърден с динамичен край на кампанията през Май ...

Началото: След като се завърна с бронзов медал от Олимпиадата през изминалото лято, Андерсон започна като титуляр в седем от първите единайсет мача на Юнайтед във Висшата лига - включително тежките загуби от Ливърпул и Арсенал (неговото 50-то участие с червената фланелка). Въпреки че по средата на сезона той получи контузия, в момента, когато Червените Дяволи бяха близо до титлата, Андо бе възвърнал обичайната форма, показвайки най-доброто от себе си в последните двубои от Шампионската лига.

На позиция: Заел позицията на контузения Майкъл Карик, Андерсон свърши по прекрасен начи работата в средата на терена, осигурявайки сигурност и допълнителна острота в действията на отбора в офанзивен план. Енергичният бразилец, не се страхуваше да влиза в остри единоборства, демонстрирайки по прекрасен начин креативността в играта си след няколкото страхотни взаимодействия с футболистите в по-предни позиции.

Най-добро представяне: Въпреки че все още не е открил головата си сметка за Червените Дяволи, репутацията му на добър изпълнител на дузпи в големи мачове се затвърди, след като отбеляза победната във финала за Карлинг къп на "Уембли".

Кулминационен момент: Винаги е на точното място, когато мениджърът има нужда от него, давайки не по-малко от 100% от възможностите си.

Критиците: Контузията в коляното след Нова година прекъсна летящият старт на сезона. Всички ние чакаме първият му гол от игрова ситуация - очевидно е подготвил интересен начин за отпразнуването му.

Други отличителни моменти: Според съотборниците му, Андерсон не се взима много на сериозно. "Той е безгрижен и отпуснат. Обича да опитва нови неща", споделя Райън Гигс. "Весел" и "забавен" бяха думите, с които Оуен Харгрийвс определи младият полузащитник.

www.manutd-bulgaria.com

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не съм следил и гледал много Андерсон .. верно ли има само 1 гол?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Няма нито един. Дуспите след края на мача не се броят.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Започни да четеш статиите преди да дадеш коментар по тях ...

Фрейзър Кембъл ще премине в Хъл Сити

"Тигрите" се разбраха с ръководството на Манчестър Юнайтед и ще платят 6 милиона паунда за младия нападател на Червените Дяволи Фрейзър Кембъл, съобщава "Скай Спортс".

^

Някой има ли информация за колко пари ще се осъществи трансфера?

Манчестър Юнайтед с първо попълнение за сезона ?

Централният защитник на Коринтианс

^

А има ли информация какъм защитник е? Централен?

Сезонът на Андерсон

Най-добро представяне: Въпреки че все още не е открил головата си сметка за Червените Дяволи ... Всички ние чакаме първият му гол от игрова ситуация

^

верно ли има само 1 гол?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Да му е честит първия гол.Чакаме още много :champs (14): ПС.Този пряк беше уникален :tongue:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Да му е честит и от мен, дано да вкара още много. Уникално изпълнение, уникален фалц. Вече си имаме нов изпълнител на преките свободни отдясно. :mood (5):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тва беше уникално изпълнение на Андерсон :champs (14): пожелавам му още много такива p.s. днеска със абсолютно същия гол на андерсон бих пуул на фифа09 2-1 :champs (14): Редактирано на от RayRay

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Много добър и майсторски гол в стил Стоичков.Андерсон трябва да бие преките свободни то далечно разстояние.Харго да ги бие близо до пеналта.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Вкарал е и за резервите и то много готин гол, сега го видях в сайта. Следващата крачка е да се разпише за първия тим в официален мач ...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове