Jump to content

Препоръчани публикации

Не казвам, че в момента е 1:1 с Роналдо, защото не струва 70 млн. Просто ако поработи върху уменията си, развие ги и получи повече шанс да се изяви от САФ, ще е на много добро ниво ... П.С Drinkwater, говоря ти за този сезон, че играе по-отборно... Редактирано на от Exitence

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Нито споря за това, че от зимата започна да играе отборно, нито има нещо лошо в това да си нов фен на отбора, всеки е бил нов някога.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Хах, щом казваш ... I'm a newbie :) Това, че отскоро съм потребител на фенклуба не значи, че от скоро съм фен на отбора ... не съм от много време фен на Манчестър, около 5 години и вярвам, че доста повече от тука сте от повече време но какво да направя ? И играта му не я коментирам от както е в Юнайтед, защото мисля, че трябва да го оценим на това, което прави сега! Редактирано на от Exitence

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Точно затова го оценяваме подобаващо, за това което прави сега - трагичен е. Точка.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Интересно се получава тогава:
Миналата година - егоист, титуляр
Тази година - играе отборно, резерва
Извод - не го отписвайте!Публикувано изображение

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Някой няма ли да се навие да купи Нани бе .. ? Само Интер и Реал са таквиа балъци и ако се навият да дадат 12-13 милиона ще е супер

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ако продадем Роналдо в халфовата линия не ни трябват Рибери или който и да е друг.Разчитам на Нани.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Ако продадем Роналдо в халфовата линия не ни трябват Рибери или който и да е друг.Разчитам на Нани.

Леле ква е тая любов към португалците не знам...Роналдо та Роналдо....Нани та Нани...мисля, че не остана човек във форума, който да не знае кои са ти любимите футболисти.

Аз пък съм на мнение, че последното крило, на което тряа се разчита догодина е точно той!Тоя сезон за мен беше призрак...играел отборно...аз последните 4-5 месеца не помня да е направил нещо, каквото и да е...ако ще и червен картон...тц

Някой няма ли да се навие да купи Нани бе .. ? Само Интер и Реал са таквиа балъци и ако се навият да дадат 12-13 милиона ще е супер

Спортинг нали си го искаха...може да прежалим малко парите и да им го дадем за 4-5 милиона. Редактирано на от StreetSoldier

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
САФ казва,че няма да го продаде това лято,защото вижда,че има качества.Според него "Конкурентите му са били на доста добро ниво и той не е получавал шанс."Щом е забелязал нещо в него и му симпатизира може пък и да стане...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ами да, харесвам начина на игра на португалците.Не виждам нещо лошо, а ти? Смятам, че Нани ако има възможност да играе през следващия сезон ще покаже, че заслужава титулярно място.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
това клипче показва всичко :) казвам ви, само да изиграе 5 мача титуляр (почти поредни, щото в отбора трудно някой играе 5 мача поред) и ще му тръгне целия сезон както трябва а и с магията на номер 7 ще стане перфектен ;) Редактирано на от Gio

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Ами да, харесвам начина на игра на португалците.Не виждам нещо лошо, а ти?

И аз, но това което ме дразни, е че може би в 5 или 6 теми общо взето казваш едно и също и малко дразни...поне мен.Нищо лично, наздраве.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ми каквото и да си говорим, пишете в нета Валенсия, пишете Давид Силва, но по-добър клип от този, който пуснаха няколко поста по-отгоре няма да намерите.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Нани с номер 7... Хора, айде моля ви, не Богохулствайте.... :wacko:

предпочитам сегашен играч на отбора да вземе този номер, а не някой, който току що нахлува...това си е мое мнение разбира се и няма никакво значение :D имаме си копие на Роналдо (до колкото това е възможно) в отбора и няма много голям смисъл да се дава сума по-голяма от 20 милиона за някой. Та нали за това купихме Тошич и Ляич. Точно сега е времето на Нани или по-скоро се надявам да е.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Абе при Нани има още доста докато се завърши метаморфозата и стане наистина класен играч. Иначе естествено, че никой не иска да даваме 7цата на такива като Валенсия (дееба тоя колкото пъти му напиша името и все се сещам за футболния отбор), просто и Нани все още не я заслужава. Накрая на лятото ще станат ясни доста неща.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Сезонът на Нани

Португалското крило изигра незначителна част от шампионския сезон на Червените Дяволи, като само добрата форма на Джи-Сунг Парк не му позволи да се изявява по-често. Но, както и доста други играчи с неговия статут, той внесе своят ценен принос в решаващите части от кампанията. Най-добрите му години тепърва предстоят, и той със сигурност няма да има търпение да започне новият сезон, след научените уроци в оспорвания сезон на Олд Трафорд...

Началото: Нани не успя да задържи формата в която беше през дебютния си сезон, и взе участие в едва шест мача в Премиършип. Силните изяви на конкурентите в халфовата линия ограничиха участията му, и след като не направи поредица от мачове, той не успя да поддържа ниво което да му гарантира място в първия отбор.

На поста: Също както Роналдо, Нани може да играе и по двете крила и притежава впечатляващ плътен удар. Сега единственото от което се нуждае за да разкрие потенциала си, е постоянство - и в тренировките, и в мачовете.

Кулминационен момент: Той вкара няколко страхотни попадения в мачовете за купите - като се отличи особено силно при победата с 4-2 над Дарби за Карлинг Къп - и ако успее да пренесе тази форма в мачовете от Премиършип и Шампионската Лига, той би се превърнал в много полезен играч.

Допълнителен принос: Само с едно попадение в лигата, но приносът му в другите турнири - пет гола, всичките грандиозни - помогнаха на Юнайтед да поддържа борбата на всички фронтове.

Единствено разочарование: Може би това, че не изигра нито веднъж цели 90-минути в лигата...

Други отличителни моменти: Участията му на международно ниво продължават, като Сър Алекс предрече светло бъдеще за Нани, както на клубно, така и на национално ниво.

"Формата на Джи-Сунг Парк беше абсолютно забележителна... през повечето време това попречи на Нани да получи шанс. Беше му много трудно да се пребори с Парк и да изиграе поредица мачове. Но той ще бъде тук и следващия сезон, и смятам че ще се представи много по-добре."
- Сър Алекс Фъргюсън

www.manutd-bulgaria.com

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Много търсят и свързват основната причина за регреса на Нани в заминаването на Карлош Кейрош. Обаче едва ли е само това. Техника ,скорост ,удар, ако щете и физика не стигат. Футбола е колективна игра , а за един халф е много важно да има чувство кога да подаде,кога да задържи топката ,кога да шутира . Ако не покаже наченки на футболен интелект , бъдещето му е в Спортинг Лисабон или по плажовете. Жалко ,че пропилява таланта си търсейки да е в центъра на вниманието.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Техника ,скорост ,удар, ако щете и физика не стигат.

Клипчето по-горе показва, че си ги има и трите неща. За физика не знам ..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
На него възлагам големи надежди през този сезон.Дано момчето да има късмета да изиграе над 30 мача.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Luís Nani vs. Bayern Munich
(Manchester United vs. Bayern Munich)
Audi Cup 2009-2010
Allianz Arena, 30th July 2009

Публикувано изображение

WMV - 127 MB - 6:37 Min's - HQ Widescreen || Music: David Guetta feat Akon - Sexy Bitch / Taio Cruz - Break Your Heart

Download: Mediafire

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове