Jump to content

Препоръчани публикации

Аз лично все още не смятам, че Нани трябва да бъде критикуван на макс, но ако продължи с ужасната си игра, най- добре да припечелим нещо от него на трансферния пазар ...

Дано някой отбор съгласи да им дадем не повече от 1 млн. паунда за да го вземат.

П.П. Обещал съм - отиде ли в Арсенал на първия му мач бирата е от мен.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Съгласен съм напълно с теб Сашо!

Нани е едно голямо разочарование - не само, че имаше предостатъчно време да докаже т.нар. си "качества", но при конкуренцията на толкова таланти около него беше длъжен да се усети, че с егоизъм няма бъдеще в този отбор, защото колкото и индивидуалности да показват технически умчения, футболът последните години е още по-колективен спорт от преди.

Именно поради този егоизъм и липсата на прогрес трябва сега да се плати на някой клуб, че да се освободим от него, без пораженията да са станали опустошителни...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
А въобще правите ли си труда да гледате как играе напоследък или само ще си говорим наизуст? Слаб е, затова не е на терена, но когато сър Алекс го пуска през последните месеци, се старае да е комбинативен.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Братле сериозно, срещу Астън Вила наистина не видях такова нещо....

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Братле сериозно, срещу Астън Вила наистина не видях такова нещо....

Няма как да видиш/м, защото просто е нямало такова нещо...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Eми гледайте по-внимателно. Колко се стараеше в защита е очевидно от линка за втория гол, който пуснах малко по-нагоре в темата. От статистиките на Гардиън пък се вижда, че за времето, за което игра, имаше толкова пасове, колкото имаха и Роналдо и Тевез, и един единствен изстрел към вратата. Не съм казвал, че е играл успешно, напротив - пак беше зле, но се стара да бъде част от отбора, което винаги е била основната критика към него (изключвам расистките нападки, струват ми се неуместни). Дори през кратките периоди, през които играчите ни натискаха Вила, на моменти доста добре комбинираше с Евра и именно те изработиха ситуацията за първия гол. Редактирано на от Drinkwater

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Eми гледайте по-внимателно. Колко се стараеше в защита е очевидно от линка за втория гол, който пуснах малко по-нагоре в темата.

Само че не ти отваря линка.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
И на мен не ми харесва как играе през този сезон.Предишния беше по-комбинативен. Ако някой иска да го купи да заповяда.Антони Валенсия или Айдън Макгийди биха паснали много добре на отбора :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Guest Cristiano Ronaldo fenka
Той ми е почти адаш. :P Иначе е горе-долу добър футболист. Редактирано на от R3D_aNd_M37h

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
По едно време адски ме дразнеше, като един от класа ми .. ауу .. много сукаше тая топка и накрая му я взимаха лесно, сега май започва да се изчиства тоя дефект, ама да видим.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
fuck yeah казва. Почти две години в англия и още му викат преводач...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Тия жени за пари кво ли не праят :)

Па може и да се оженят и да имат много дечица и да са щастливи до старини :unsure: ДА ДА :biggrin: :mood (33): :mood (33): :mood (33):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Нани притежава уникална техника, страхотна скорост и великолепен изстрел.Момчето трябва само да поработи фърху физиката са, и не виждам смисъл да не бъде твърд титуляр следващият сезон.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Специално той, има да подобрява толкова неща в играта и поведението си докато стигне до "твърд титуляр", че просто нямам думи...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Е нещо по-специално от физиката му не виждам ... играе отборно ... техничен е, бърз е, млад е .. с две думи почти 1:1 с Роналдо.. Редактирано на от Exitence

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ти си първият човек, който чувам да казва, че Нани играел отборно, заклевам се. А пък по въпроса с каква жена се е барнал... тия жени наистина за пари кво ли не правят, готови са и с гнусляци да са, но да имат пари. Редактирано на от Wolfram

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Е нещо по-специално от физиката му не виждам ... играе отборно ... техничен е, бърз е, млад е .. с две думи почти 1:1 с Роналдо..

:laugh: 1:1 с Роналдо :laugh: ... Нани е на светлинни години от Роналдо. Играел отборно, о даааа, наистина играе отборно.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Играе отборно за себе си :D Ако играеше отборно,нямаше да бъде толкова пренебрегнат от САФ...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

... и не виждам смисъл да не бъде твърд титуляр следващият сезон.

Сериозно, не мисля. Причините са прекалено много, но аз лично не бих му простил този опит да впечатли всички с "невероятната" си техника, откъдето идват и повечето грешки в играта му. Така и не разбрах защо му трябва да го прави, след като очакваният резултат така и не се получава. Умението му да дриблира с топката е добро, скоростта му също, за физиката не съм съгласен, защото я има. На пръв поглед притежава нужните качества, за да бъде нещо повече от резерва в мач срещу Блекбърн. Трябва да забрави за излишните финтове, безсмислените центрирания и най-вече да изчисти играта си това малоумно задържане на топката, в ситуации, когато има възмножност да подаде ... а дори и да го направи, отново не се получава, защото или изпуска момента, или го прави по "уникален" начин. Сравнението "1:1" с Роналдо не ми се вижда нормално. Роналдо беше много, много по-добър играч още през първия си сезон в клуба. Разликата идва може би от това, че тогава той пристигна с големи надежди, възползва се от получената възможност, изигра голям брой мачове, а и беше единствената опция на тази позиция. Докато в момента ситуацията на Нани е доста по-трудна, защото не виждам как ще си намери място сред толкова добри футболисти.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Ти си първият човек, който чувам да казва, че Нани играел отборно, заклевам се.

Въпросният потребител като нищо е започнал да гледа футбол тази зима, а през малкото мачове оттогава Нани наистина играе отборно. :)

А пък по въпроса с каква жена се е барнал... тия жени наистина за пари кво ли не правят, готови са и с гнусляци да са, но да имат пари.

Не всички са расисти.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове