Jump to content

Препоръчани публикации

На тази снимка се вижда че Нани е стъпил здраво на ударения крак (съдя по мускола на бедрото) и според мен не е толкова сериозна контузията.
http://www.gol.bg/manunited/2011-03-07/kar...p;if_height=275

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
worst football injury - Ewald Lienen / Fußball Verletzung

Това е за всички , които се съмняват в контузията на Нани , защото бил станал веднага .

Адреналина в такива ситуации е повдигнат на максимум , човек е способен да направи това , но това не означава , че му няма нищо .

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
малко прекалих с коментара си за Нани....леко се извинявам :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Шшшш... тоя на клипа ме изуми.. :) По темата за Нани.. аз ако съм съдия и му видя само раната,защото той я показа преди да се даде картона само за това ще дам червения цвят, а видя ли точно какво е станало No Comment.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Много е бърз и техничен. Единственият му проблем е, че е голям егоист и не подава на съотборниците си.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

тва ми звучи като измислица....

На мен пък ми звучи доста реално като знам кокво му е самочуствието. :mood (33):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Абе тоя е ебати сиромаха. Евънс взима повече. Аз съм по-склонен да вярвам на тази новина.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Прав е Нани! Най-добрия ни играч,да получава толкова малко.Трябва поне колкото Рунни,да взима,че и повече! Това си е жива подигравка с него.........,да зима по-малко от Бербатов! :mood (7):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
1. И да не иска по-висока заплата, ще му я дадат и без това. 2. Руни не получава 250к, а между 140 и 180.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

2. Руни не получава 250к, а между 140 и 180.

И това как го разбра ?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Това писаха сериозните издания, но дори и по таблоидите не видях да споменават 250 като факт, а не просто слух.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Старото му възнаграждение беше 90 000 паунда на седмица . Прегледай ги пак , увеличението му е двойно , но това е basic salary , може да достигне над 200 палки при различни условности .

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Нани може понякога да се лакоми,но е невероятен играч няма спор в това водещ по асистенций във Вишата Лига със 18 и трябва да се отбележи по какъв начин ги доставя един ценен играч.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Нани е голям играч. Има един от моя клас казва се Марио и вика че Нани е Циганин предпочита Роналдо симуланта

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Има един от моя клас казва се Марио и вика че Нани е Циганин предпочита Роналдо симуланта

На колко годинки си мойто момче?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове