Jump to content
R3D_aNd_M37h

Тенис

Оцени тази тема

Препоръчани публикации

Не реално е , Федерер да НЕ е номер 1..Просто някъв журналист, да има думата пред Сампрас Лейвър, Надал ..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Е, то само да видиш кой е писал тези глупости и ти става ясно, че статията е инфантилна, и не заслужава да си отделиш от времето, за да я прочетеш. Дай му да пише против нещо/някой, няма равен, фен на Пуул, това говори достатъчно..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Федерер си е номер едно на всички времена!!! Въпреки че Сампрас, Агаси, Надал и тн. са страхотни играчи, швейцареца е най-големият сред тях. Не съм фен на един играч, в стил противопоставянето Надал-Федерер, затова мисля че съм безпристрастен. Редактирано на от Vermilion

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Според мен единствения, който ще бие всички е Надал :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Вчера тотално се отчаях от нашите тенисисти. Освен няколко добри мача,Григор Димитров има само загуби. Вярно,че е млад и тепърва ще става по-добър,ама как не взе някоя победа,поне за цвят... А този другия Тихомир ли беше,Теодор ли,забравих му името,който игра вчера с някакъв латвиец. Не знам на кое място са двамата в световната ранглиста,но бяха отчайващи. Особено сервизите на нашето момче. Все едно играха любители,а не професионалисти. Явно сме много далеч от лидерите в този спорт...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Гришата е контузен и не знам как ще се бори за победи за цвят.

Е айде ще го видим след това. Аз не съм чул да вземе една победа от някой в топ 200.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Победа за Испанците :)

Йееее, мн яко нали брааад?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Жалко.. иначе браво, много добре се представи във втория сет :) За сега във всеки мач загатва за невероятния си талант, дано овладее всичко колкото се може по-скоро и да започне да мачка. Иначе тоя Каняс ли беше какъв беше, имаше невероятен късмет на няколко пъти. Но станалото-станало, не съм грам разочарован.

Дам, а тоя Каняс ми е леко неприятен.

Доста антипатичен си е... Редактирано на от qwerty

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Доста интересен мач се получи заради няколкото красиви разигравания. В първия сет форхендът на Каняс действаше успешно, направи пробив и вече беше лесно. Втория сет вървеше много равностойно и съжалявам, че Гришата не успя да затвърди пробивът в началото. Колкото и глупаво да звучи вече, има още над какво да работи. Лично аз се надявам да изчисти играта си от многото непредизвикани грешки, които и днес си казаха думата. Няма да е зле също ако повиши ефективността на първия си сервиз. Талант има, остава да го доразвие.

Вярно,че е млад и тепърва ще става по-добър,ама как не взе някоя победа,поне за цвят...

:mellow:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Дам, а тоя Каняс ми е леко неприятен. Иначе браво на Гришо, дано скоро мине първи кръг някъде :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
С половин сет на добро ниво не се печели мач, нестабилен при дългите разигравания, супер много грешки ако намеря статистиката сигурно има едно 30 грешки, повечето от форхенд. 70% от мача с нестабилен сервиз. Има много да се подобрява. Няма да е зле да бие от време на време, за изключението просто... Редактирано на от Lord of Memories

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не му гледам мачовете,но когато гледам спортните новини там казват какво е направил. След успеха му на Уимбълдън при младежите,не е направил нищо... Най-много да победи един противник на турнир и след това отпада. Надявам се наистина да има талант и да го развие. Може би след години ще бъде топ играч,не знам. Но поне за момента,как да гледам нашите състезатели. То ми се убива желанието да гледам след 2 разигравания. Онзи ден се напънах да гледам Тихомир някои си,еми как да го гледаш като всяко второ негово отиграване беше в аута? А да не говорим за двойните грешки при сервиза... Далеч сме от този спорт и това си е...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Може и да е така, както казваш, но при Григор положението е различно. Наистина няма още големи победи, продължава да прави глупави грешки, но си личи колко талант има в него. За мен, лично, е удоволствие да го гледам, въпреки че допуска много загуби. Дали го оподобявам на Федерер, дали на някой друг, опитвам се да откривам разликите и приликите с топ тенисистите. И като знам, че е българин, а вече има 3 мача сещу противници от топ 10, кефа ми е също толкова голям, колкото и да гледам мачове на любимия ми тенисист.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Не му гледам мачовете,но когато гледам спортните новини там казват какво е направил. След успеха му на Уимбълдън при младежите,не е направил нищо... Най-много да победи един противник на турнир и след това отпада. Надявам се наистина да има талант и да го развие. Може би след години ще бъде топ играч,не знам. Но поне за момента,как да гледам нашите състезатели. То ми се убива желанието да гледам след 2 разигравания.
Онзи ден се напънах да гледам Тихомир някои си,еми как да го гледаш като всяко второ негово отиграване беше в аута? А да не говорим за двойните грешки при сервиза...

Далеч сме от този спорт и това си е...

Личи си, че не следиш много тениса или, в частност, играта на Григор.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Абе остави ги родните некадърници ... щом искаш само победи и ти можеш да се насочиш към испанците, например. Смисъл, поне по новините изглеждат силни, не знам.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
2009 - На 10.02.2009 година Григор Димитров поднася голямата изненада в първия кръг на супертурнира по тенис на твърди кортове в Ротердам с награден фонд 1,445 милиона евро, отстранявайки 23-ия в световната ранглиста Томаш Бердих.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
От както е професионалист има не повече от 5 победи и доста загуби, гледай нещата реално и признай че сезона му не е успешен до момента, стига с тоя болен национализъм. Редактирано на от Lord of Memories

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове