Jump to content
R3D_aNd_M37h

Тенис

Оцени тази тема

Препоръчани публикации

Guest Benettonss

Аре ма, Симоно :D Много я надцених

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Guest Benettonss

Почна обрата, 3-ти път ще я играя , 1.7 е коеф сега, имам я и на 2.5 и на 1.4 :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Guest Benettonss
Утре пак лайв ще се дебне, дано Тийм му вземе някак си първия сет, или поне да успее да го пробие преди да бъде сгазен, че малко да му скочи коеф на Надал.

Халеп голяма машинка! Сериозна психика.

Тоя обрат ми напомни на нашия срещу шити и 101 коеф на полувремето, цял живот ще ме е яд за този изпуснат подарък. :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Голямо животно е Халеп-много тичане, страхотна борбеност. Не я харесвам, но евала за себераздаването- свалям шапка на такива хора. Упоритият труд винаги е достоен за похвала и възхищение. Слоунчето също игра страхотно, но просто не можа да надбори румънката. Изобщо- беше си топ мач, много добра загрявка преди утрешното шоу.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Надал направо го съсипва. Тоя бедняк ако му вземе сет, ще е успех.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Guest Benettonss
Не вярвам. Надал е няколко нива над всички просто. Велик

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Велик, неповторим, огромен ! Отново смаза вся и всьо. Рафаел Гарос- крайно време е да му сменят името вече франсетата. :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

сега ще е интересно Рафата на Уимби кво ще направи..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Guest Benettonss

Аз очаквам Надал да удари и там.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Доста трудно. От 2011 година насам никакъв го няма на треволяка. Все някой бот тип Боб Марли или Мюлер си го бият без проблем :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Guest Benettonss

Бе то и Моуринъо уж го нямало никакъв след 2010-та пък направи Челси шампиони и нас мини шампиони :D :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Доста трудно. От 2011 година насам никакъв го няма на треволяка. Все някой бот тип Боб Марли или Мюлер си го бият без проблем :D

Е , 15-13 в петия сет , ако е без проблем здраве му кажи. 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Това което Рафа прави в Париж година след година е наистина феноменално и колкото повече време минава, толкова по-голяма стойност придобива. Единствения човек, който успя да го победи когато е бил в топ форма и то си го би както си трябва, не на косъм е Сьодерлинг, но там не може да се отрече, че изигра уникален мач, мач който не мисля, че успя да повтори до края на кариерата си.

Не знам дали основно игрово ги разбива, не успяват противниците му да изпълнят предварително подготвените планове срещу него ли, психически ли се предават още рано рано, но е факт, че 99% от опонентите му биват тотално размазани. В изключително редки случаи има по-завързани мачове и то ако той сам си прецака нещата и евентуално някои от двубоите му с Джокович.
Сега разгледах по-подробно финалите последните години и ми направи впечатление, че няма нито един пет сетов финал последните 15 години на този турнир. Дори ако трябва да сме точни, последния 5 сетов финал е бил през 1974г.

ПП: На Уимбълдън не очаквам нищо от него, Ноле от друга страна ми се видя доста по-мотивиран и в относително добра физическа форма сравнено с последните година и половина, та при един по-благосклонен жребии за него, мисля че може да стигне доста далеч в турнира.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Надал 2009та в Париж беше много далеч от топ форма. Коленете му бяха жив зян, след загубата на Гароса пропусна целия тревен сезон и Уимби, а до края на сезона беше бледа сянка на себе си- на Ю Ес-а мисля падна на 1/4 финала от Дел По с 3-0 и беше много слаб. Така че Сьодерлинг грам не го е бил когато е бил в топ форма. На следващата година играха на финала с шведа и Рафа го попиля.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Може и да си прав, имам някакви спомени, че проблемите му дойдоха след това, но честно казано може и през 2009та да е било. Друг е въпроса, че Сьодерлинг изигра феноменален мач тогава и направи може би един от най-добрите си турнири. Естествено накрая се спече на финала, след като целия свят очакваше Федерер най-сетне да я грабне тази титла и реално не му даде чак такъв отпор.
След това 2010 си го би, но Рафа отново го натъжи на финала :D

Това пак ме връща към финалите на този турнир, през 2009та и Сьодерлинг и Федерер имаха доста епични битки преди финала. Федерер обърна от 0:2 Хаас, после имаше страхотен двубой с Дел Потро на полуфинала. Сьодерлинг от другa страна пребори Надал, на полуфинала и той изигра едно 5 сетово фиаско с Гонзалес и накрая финала - 3:0 сета :D

Редактирано на от Speedhokk

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

За да има шанс на Уимбълдън Рафа трябва коренно да смени тактиката. Да седи по 3-4-5 метра зад основната линия на тази настилка си е живо самоубийство особено срещу сърв-ботовете. Когато спечели 2те си титли и отделно финалите той не играеше толкова назад от основната линия и взимаше рано топката. Поне аз такива спомени имам де...трябва да прегледам за да видя как беше точно играта му тогава.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Guest Benettonss

Григор започва след малко срещу Джокович.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Баш в последния гейм Гришо чоукна и Джорко го проби  :shocked:  :shocked:  :shocked:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове