Jump to content
Pepinka

Волейбол, Баскетбол и други

Оцени тази тема

Препоръчани публикации

Честита победа ! Дано само поляците не легнат на Словакия....

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

С показаното на полето словаците са всичко друго, но не и аутсайдери, и в следващите си мачове ще затвърдят казаното.

Всичко едва сега започва. Преди мача - се говори за финали, за начини да не се срещне русия и прочие глупости, а веднага след него другата противоположност, че отбора не струва, Стойчев не става за треньор и т.н.

Като почнете с тея заучени фрази, че нямало аутсайдери и не знам. Зависи за къде си тръгнал- ако си отишъл за участието и за някоя победа тук-там евентуално, тогава няма аутсайдери. Ако си тръгнал за финал, както е в нашия случай, тогава нямаш право на подобна загуба от Словакия в първия ден и в крайна сметка най-вероятно тая простотия, която сътворихме в тайбрека ще се окаже разликата между финал и 5-8 място.
И никъде не съм писал, че Стойчев не става за треньор, напротив. Доказал е, че е един от най-добрите в света, а и едва ли той е виновен за чисто индивидуални грешки, които правим в завързаните моменти.
Другото дразнещо е за пореден път неадекватната формула на голямо първенство. Така или иначе са разделени отборите в 4 групи. Не знам толкова ли е сложно 1-я и 2-я да продължават и точка.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Както се очакваше поляците си отвориха краката на словаките, а руснаците си взеха чисто мача. Надявам се на един добър мач с Русия, когато не играем ролята на фаворит, сякаш по-добре се справяме.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Абсурдно е правилата на турнира да са такива, че да позволят в някой мач за даден отбор да е по-удобно да загуби, а не да се бори за ПОБЕДА. Що за излагация е това, тотално се променя смисълът на всичко и идеята на спорта като цяло се изродява. Радвам се, че нашите днес записаха успех. Видя се, че в никакъв случай не се хвърлиха яко в мача, но просто нямаха желание да падат - от уважение към себе си и към всички нас, които ги подкрепяме. Поне словаците ще имам шанса да затвърдят резултата срещу полиш селаутс.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Жалко, не че играта ни заслужава финален мач, но пък на всички ни се искаше най-после да оставим по-сериозна диря на голям форум. Мисия невъзможна срещу Русия, но надеждата умира последна.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Доволен съм,че запазихме честта си.Така и трябваше да постъпим.Така показваме,че не се страхуваме от никой,а и свършихме доста полезна работа днес с атаки през центъра в игрова обстановка.Предполагам,това бе направено днес,като един вид генерална репетиция за мача с Русия,където играта с центровете ще е от решаващо значение.Но нека не избързваме,имаме още един мач срещу Естония преди този. Утре малко отдих и вдругиден сме с тях,които ,признавам си,са ми пълна мъгла,какво представляват като отбор.По-принцип това се очертава като мач,в който самоние самите можем да се победим.Надявам се да сме напълно концентрирани и да го завършим по-възможно най-бързия начин.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Честита победа и дано утре имаме слука. Чехите се забавляват с полша, хах, добре, че избягаха от Русия xD

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Алексиев се дъни постоянно и това е. Особено посрещането и сервисите са му ужасни с постоянни грешки. Утре само в него ще бият сервиси и Андрей пак ще обикаля като моха без глава да гони. Как няма един като Пламен Константивнов да го смени тоя. Прави ми впечатление че абсолютно всеки гейм, в средата му позволяваме серия от 3-4 т на противника. Няма значение срещу кого играем, винаги става.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

КУРек и Полша май пак ще са на финал...

curek на чешки си е точно това,което си написал,само че със "с" :mood (17): .На мен днес ми направи впечатление,че атакуваме главно от една зона и ако играем така срещу руснаците ще паднем.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Алексиев вече съм спрял да го коментирам, няма такова дърво... Въпроса е, че няма кой да го замести. Че аз посрещам по-добре от него. Да не говорим, че постоянно го хващат на блокада и го е страх да удари силно топката по пръстите.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Айде,наближава мача на истината.Давайте момчета,играйте както можете,пък квото стане.Нис сме с вас. Българи,юнаци !!! Българи,юнаци !!! Българи,юнаци !!! :mood (6):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Дано играем така както го направихме срещу Полша.Този отбор заслужава да стигне далеч.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Дано играем така както го направихме срещу Полша.Този отбор заслужава да стигне далеч.

Дано, със същото желанието за победа и особенно това,четящо се на лицето на Матей,а игрово,ще трябва и още по-високо ниво да покажем.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове