Jump to content
Pepinka

Волейбол, Баскетбол и други

Оцени тази тема

Препоръчани публикации

Ваня Стамболова е на финал на 400м. Току-що спечели единия 1/2-финал. Финалът е насрочен за четвъртък от 15:15. Редактирано на от ReD Fo0r3v3r

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Честито на националите по баскет. Не много убедителна победа, но победа.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Пак с голямата кошница тръгнахме, европейски шампиони, медали, п.майни.. и ни разкриха още първия мач :greets (6):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Загуба в 5 гейма след като си водил 14-12 в тайбрека и си имал 3 шанса да организираш атака за мача срещу аутсайдера, другите 2 отбора в групата не са точно най-леките. Вярно е, че всеки път почваме с издънка, но тоя път бихме всички рекорди. Извънземно трудно ще е от тази ситуация да направим нещо смислено на първенството :(

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
С показаното на полето словаците са всичко друго, но не и аутсайдери, и в следващите си мачове ще затвърдят казаното. Всичко едва сега започва. Преди мача - се говори за финали, за начини да не се срещне русия и прочие глупости, а веднага след него другата противоположност, че отбора не струва, Стойчев не става за треньор и т.н.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
В тези първенства, особено що се отнася за отборите от Европа, аутсайдери не може да има. Подготовката при всички е била дълга и нормално да има изненади. Дано днес си вземем мач, все още имаме шансове.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Черното наситина е супер яко и само победи имаме с него май. Иначе са вчера не ми се говори - толкова слаба игра не съм гледал много отдавна.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Разбираемо е, че Радо Стойчев е надценен треньор, но все пак не вярвах, че ще направим такова фиаско още в първия мач и то срещу... Словакия. Аз досега не знаех, че Словакия играят волейбол. Дружина полска е сериозно предизвикателство, дано наш'те се събудят срещу фаворизираните претенденти. Без либеро не става.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Айде словаците да вземат мача с Германия и на нас ни трябва една победа утре и сме минимум 3ти.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Пак сами си създаваме трудности.Дано мача със Словакия ни служи за обеца и да покажем истинското си лице.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Браво на момчетата ни.Бихме ги тея полски добичета,а най-много се накефих,как публиката им ни освиркваше в началото,а накрая им затворихме еврейските устички.Мачкай!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Първи или трети.. в противен случай срещаме Русия

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Страхотна победа.Жалко,че не показахме същата игра и вчера,но най-важното е,че се класирахме.Браво ! :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Първи или трети.. в противен случай срещаме Русия

А,ако Русия утре се нагъзи на Чехия,кво правим,мислил ли си? Сметките в момента са много сложни и за съжаление не всичко зависи от самите нас вече.Ако вчера си бяхме били,или пък Германия победила,даже взела нещо от Словакия днес ,щеше да е друго вече.Според мен,утре трябва да се стремим към победа,по възможност чиста за 3 точки,пък после квото стане.Играем първи мач и нямаме и лукса да знаем другите резултати ,та да си правим тънки сметчици.Излизаме да биеми това е.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Най-после се събудиха наще и си взеха своето.

http://volleyball.sportal.bg/news.php?news=324614 - най-отдолу е видео интервюто със Стойчев
Явно след като насоли журналята предния път сега го питат само "технически въпроси" :mood (22): :mood (22): :mood (22):
Голямата промяна на всеки въпрос добавя по едно от техническа страна/гл. т. и подобни - паднах.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аз сметки не си правя... квото стане :) Русия няма как да се "нагъзи" на Чехия, абсурдно е за мен... А ние, ако бием чисто, ще сме първи... Полша 100 на 100 ще бие Словакия. К** за немците!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Аз сметки не си правя... квото стане :)

Русия няма как да се "нагъзи" на Чехия, абсурдно е за мен...

А ние, ако бием чисто, ще сме първи... Полша 100 на 100 ще бие Словакия.

K** за немците!

Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове