Jump to content
Pepinka

Волейбол, Баскетбол и други

Оцени тази тема

Препоръчани публикации

По-значимо спиране за повик на природата и в по-важен момент от това на Том преди 2 години в Джирото няма как да има никога си мисля:mood(17):

Иначе и аз съм за Инеос ( респективно Бернал или Герайнт Томас). Фен съм им на Скай още от 2012та, покрай Уигинс се запалих, после дойде доминацията на Фрум, миналата година с Герайнт, Бернал също ме кефи-много талантлив пич. Преди това бях фен на Кадел, а едно време на лудата шваба Ян Улрих.:mood(17):

Валверде няма как да е фактор в Тура на тия години, Кинтана според мене приключи с голямото колоездене, така че Мовистар би трябвало Ланда да им е козът, но той кара в Джирото, така че се съмнявам да има сили за нещо повече от топ 6.

Франсетата не искам никога да печелят Тур-а в моя lifetime, непоносими отрепки са публиката и ще станат още по-непоносими. Иначе нямам нищо против Барде и Пино- сериозни пичове са, но просто не. Иначе и Алафилип е много колоритен и интересен колоездач от техните хора.

Нибали и той едва ли ще има сили за нещо след тежкото Джиро- каза, че за етапни победи ще се бори и за полка дот фланелката.

Саган -да, не виждам кой може да го спре за рекордна зелена и да мине Цабел. Може би само Майкъл Матюс има някакъв минимален шанс, ако нещо се обърка със словака.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

От Мовистар не мисля, че имат шанс за нещо повече от подиум, но не и първо място. Както каза Сър Боби, Кинтана е приключил, Валверде е на години вече, а Ланда все пак кара джирото и третата седмица ще даде ефект това със сигурност. Да не говорим, че вече имат над 40 секунди пасив от отборния часовник, а има и индивидуален.

От Франсетата единсвено Пино може да направи нещо, защото загуби минимално на отборния часовник, но Барде който по принцип е по-постоянен в класиранията си в тур-а отново има огромен хендикап от отборния той е на над минута мисля или около минутата със сигурност.

Иначе определено Томас и Бернал са си основни фаворити отново. На мен лично много ми е интерсно какво ще сътоври Уран. Не изгуби почти нищо от отборния часовник. Даже от претендентите реално губи само 8 секунди от Томас и Бернал. Отбора му не е лош, така че определено е скрита лимонка.

Аз лично ще викам точно за Уран или Нибали. Той също не изгуби много от часовника и предвид обстоятелствата може и да не се бори само за етапни успехи, макар че кара Джирото. Обещава да има интрига тука ще видим как ще се развие.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Вчера увиснаха доста хора.

Тая година французите са ги назобили яко :mood(17): 

Кефи ме, че наистина до края ще има французин в жълто. 

До сега от 14 етапа, 13 различни победителя. Много изравнена ми се вижда тазгодишната обиколка

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Това да спечели франсе Тура може би ще ми е почти толкова гнусно и противно и непоносимо, колкото орките да спечелят Премиър Лийг. Ясно е, че са назобени до козирката, особено Жужу. Обаче мен повече ме притеснява Пино,  Алафилип според мен колкото и да е опитал the juice, не ми се вярва да издържи чак докрай.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
1 hour ago, Sir Bobby Charlton said:

Това да спечели франсе Тура може би ще ми е почти толкова гнусно и противно и непоносимо, колкото орките да спечелят Премиър Лийг. Ясно е, че са назобени до козирката, особено Жужу. Обаче мен повече ме притеснява Пино,  Алафилип според мен колкото и да е опитал the juice, не ми се вярва да издържи чак докрай.

Е и аз много им мразя цялата нация, за тва ще ме изкефи баш преди Париж да я вземе някой нефранцузин :mood(17): Просто така, като по-дълго има някой техен в жълто се надъхват още повече :mood(17): Става и по-интересно състезанието хаха

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Тибо Пино изглежда много силен и надъхан. Днес пак ги разпиля и вече е супер близо до Томас. Трите планински етапа в Алпите ще са голяма патаклама при толкова малки разлики в топ 10. Макар че двата етапа вторник и сряда не трябва да се подценяват, защото именно заради такъв може би в момнета Пино не е в жълто.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Ебаси легендарния етап. Френските надежди се сринаха много бързо днес. Много недоволни от  прекратяването на етапа. Иначе честита титла на Бернал. Инеос като вземат Карапас сега не ги знам как ще си разпределят лидерите за големите обиколки. Май им харесва тактиака да имат по двама.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Да, франсетата днеска бързо от аслани станаха насрани. Бернал дано си затвори Тура като пич, лупнах го на 2.37 след вчерашния етап за победител и оправда днес тотално доверието. Алафилип ще е чудо да запази място на подиума- би трябвало и Томас, и Краусвайк да го минат, а вероятно и Бухман. Утре вероятно Уран и Ланда ще пробват атака още от самото начало- просто няма какво да губят. Дано да е лудница и яко шоу още от първите километри.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Тоя тур ще се помни дълго. Сега пък съкращават брутално 20-ти етап заради лошо време и реално ще карат само 60км. 30-тина по равно за загрявка и последното изкачване, което беше по план. Франсетата май объркаха ХАРП-а с няколко часа вчера или се бяха надявали Алафилип да издържи това изкачване на което се пречупи хаха, защото реално ако беше издържал на него щеше да спечели тура при тези обстоятеслтва. При това положение сякаш няма и илюзорен шанс да не е Бернал шампион, но пък да видим сега какво може да стане при толкова къс етап. Би трябвало тези с претенции да тръгнат ва банк.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Заредил съм евроспорта от 2 часа и чакам :mood(17): Това изкачване ще го вземат на макс

EAeaYYVXYAAg7ZK?format=jpg&name=medium

Това е на финала

Редактирано на от Thirteen

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
On 7/9/2019 at 3:09 PM, Thirteen said:

Май за Бернал... Ама не знам, така без Фруум, нямам изявен фаворит. Иска ми се някой французин да е до края в битката, за да е по-интересно

Интересни са ми и Мовистар дали от трима ще успеят поне един да го добутат до някъде - Кинтана, Валверде и Ланда. 
Нибали ми е загадка, уж искал само етапна победа, ама ако му тръгне, може и да изненада :mood(17):
Мисля, че и Саган няма да има голяма конкуренция за поредната зелена фланелка. 

В четвъртък ще е интересен етап с много височини и тогава може да си покаже кой колко е във форма, а преди финала в Париж има 3 етапа, в които направо ще им се ебе майката :mood(17): Тая година, може  до последно да не се знае кой ще спечели. 

Доволно :mood(17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Зловещите ви планове за краха на французите ги връхлетяха по най-жестоия начин. :mood(33): Единствено ми е тъпо за Пино, защото заслужаваше шанс за титлата. Тази година малко се опорочи фланелката за най-добър катерач, защото Барде определено не я заслужаваше, а трябваше да отиде и тя за Бернал (и щеше да отиде ако се бяха карали всички височини). Днес ме изпълни старото куче Нибали  - най-накрая успя да изкове етапна победа след като не слезе от колелото, въпреки че плановете му изобщо не се получиха.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Спрях да гледам преди няколко години. Може ли едно ТЛДР какво стана със Скай и техния dream team. Фрум, Уигинс и т.н. На времето бях голям фен на Анди Шлек. За жалост контузиите го застигнаха :/ 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Да, това Барде да спечели полка дот фланелката е най-безумното нещо. Добре че орязаха 3 тежки височини в Алпите, та да се промуши през иглени уши.

Евала на Бернал- захлебих от него леко, отделно като фен на Скай/Инеос това 1-2 няма как да не ме радва. Томас със страхотен жест днес на финала, а и като цяло се доказа като силно отборен играч. Краусвайк също е пичага, заслужаваше подиум. След онова нелепо загубено Джиро от него преди няколко години ми е симпатичен, определено. Бухман също със силен Тур - надали някой очакваше да завърши 4ти. Отново Мувистар разочароваха във Франция, но то това за тях си е традиция. 

Чакаме след месец Вуелтата.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
1 hour ago, svt88 said:

Карате ли повечко км или само туровете гледате :mood(17):

Преди карах из софията, ама ми се прееба колелото, а сега едно ново е на цената на една кола, за тва съм само на гледане :mood(17):

• Хаха 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
11 hours ago, vasil922 said:

Спрях да гледам преди няколко години. Може ли едно ТЛДР какво стана със Скай и техния dream team. Фрум, Уигинс и т.н. На времето бях голям фен на Анди Шлек. За жалост контузиите го застигнаха :/ 

Уигинс вече е коментатор отдавна се отказа иначе все още са  dream team. Последните 8 издания само титлата на Нибали през 2014 не е спечелена от техен колоездач като след победата на Уигинс има 4 титли на Фрум и по една на Герайнт Томас и Еган Бернал. До преди две години тактиката им беше удар през първата седмица като цяло и после вардене с несломим отбор до края без другите да имат шанс. Последните две години от както промениха максимално да могат по 8 колоездача в отбор разчитат на двама лидери, които са много близко в класирането през цялото състезание и така имат два коза и никога другите не знаят кой е реално лидера.

11 hours ago, svt88 said:

Карате ли повечко км или само туровете гледате :mood(17):

Аз до преди година две имах повече свободно време и карах доста. От университета се събирахме 3-4 души и правихме преходи около града редовно. Сега като се разотидоха по градовете момчетата рядко анмирам някой за каране, а сам ми е тъпо и не въртя повече от 20-тина км. Основно си правя един "часовник" от ~10км по протежението на морската ивица около нас.

Редактирано на от Izanami
  • +1 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове