Jump to content
Pepinka

Волейбол, Баскетбол и други

Оцени тази тема

Препоръчани публикации

Имаме и много фейк фенове - жълтури, от 2015... :mood(35):

Лебрончо направи достатъчно този сезон: освободи Изтока. Косвено пак им го начука на китайциите.

Жълт плач за контузии. Див цинизъм, но това е присъщо за ГСУ. 

Най-важното е че, Торонто е шампион и НБА отново диша. 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

:mood(17): 

ГСУ май върви към края си. Какво ли ще се случи? Предстои да разберем.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Най-важното е, че Ле 3-6 повече няма да помирише финал повече. :mood(17): Като го няма Кайри е доста тихичък.

Редактирано на от GGMU_4ever

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Само да те светна, че Леброн игра финал миналата година без Кайри. А Кайри, който искаше да заблести със собствена светлина без сянката на Леброн да го засенчва, 2 сезона в Бостън е кръгла 0. Айде, през първият беше контузен, но за тази година няма извинение. Дори финал на конференцията не игра. Така че май излиза, че Кайри е доста тихичък без Леброн, а не обратното.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Той ЛеБрон като игра миналата година финал, щото направи нещо, нали така. :mood(17): Падна си 4:0, както си трябва. Ама то пък вярно, че те съдиите ги биха на 0, забравих аз. 

Редактирано на от GGMU_4ever

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Тоя мит, че Ле 3-6 сам влачел отборите си едва ли не отдавна рухна. Само изкукали фенбойчета още може да се връзват на подобни глупости. В Хийт имаха ебати отбора с още 2 ол стара - Уейд и Бош, плюс страхотни ролеви играчи като Хаслем, Чалмърс, Майк Милър,  Шейн Батие, Рей Алън, Андерсън. Тоя отбор на практика нямаше слаб играч на пейката почти. Айде в Кавс нещата не бяха чак толкова супер впечатляващи, но и там имаше още 2 ол стара в лицето на Кайри Плоската земя и Кевин Лав, плюс доста приличните Тристан Томпсън, Джей Ар Смит, Корвър, Шъмпърт. С нищо не отстъпваха на Уориърс като състав 3 години, с изключение на 2018та, когато вече без Ървинг беше ясно, че не могат да им се опрат на финала. 

• Харесвам 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Лудакът Фюри пак ми напълни душата. От излизането а ла Аполо Крийд с американските шорти и Living in America на Джеймс Браун, през 2та му рунда на all round boxing, в които показа почти всичко от арсенала на класическия бокс, та до поредното му караоке шоу след мача. Ебати титана.

• Харесвам 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

обожавам го тоя пич- циганския крал. голям звяр. любимец ми е. онзи нефелник мексиканския съдия как му сра на труда срещу бронзовия бомбадировач.

• +1 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

https://corner.dir.bg/sektor-k/kauay-lenard-tihiyat-ubiets-na-dinastii

Силна статия.

Що негрите в Юнайтед не са такива?

Редактирано на от Alan_Smith

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Добро решение за Дюрант да напусне

Редактирано на от Glorious Dogg

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Ма как. Сега пак ще сглоби тим с още поне 2 олстара освен него, плюс още 4-5 стабилни ролеви играчи и ако стигнат до пръстен подмокрените му фенки ще обясняват как бил спечелил сам титлата.:mood(17):

• +1 2

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

ЛеБрик Джеймс е най-комплесираният спортист в историята на отборните спортове. След като събра Д-Уейд и Бош и обеща 31513851 титли, а докара само две, то сега е момент да събере и Кауай и АД и да загубва от ДиАнджело Уилямс, Стеф и Клей. Мега густо ще ми е ако Д-Ло ги унижи насред Стейпълс и ги елиминира в евентуални плейофи.

Иначе КД е уникално наивен ако си мисли, че с Кайри ще може да се сработи и баскетболния еквивалент на Неймар ще е съгласен да му играе втора цигулка. Кайри е доказан чоукър и кансър, по подобие на Крис Пол.

Големите печеливши са 76ърс. Отърваха се от кансъра Бътлър и взеха Хорвърд, който е стабилен за 4-ти избор след Ембийд, Симънс и Тобаяс. Дано Кауай остане в Торонто и гледаме интересен изток, а не отиде при ЛеБрик. 

• +1 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Wolfram написа:

Лейкърс фейк клуб ли е?

Изключителни гнусляри са. Реал М на НБА. Медиен хайп до небесата около тях, феновете им разни холивудски либерастки профани, ESPN са им диви подлоги и все едно клубна телевизия ( нещо като Скай и БТ Спорт с орките). Изобщо нормален човек няма как да ги диша.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Мен ме кефеха и Кобито ме кефеше, това което представляват в момента, не ми харесва особено. Ама чак да съм ненормален, сори. :mood(17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Кауай и Пол Джордж в Клипърс, Буги и Дани Грийн в Лейкърс, Рондо и той с нов договор. Интересно ще е

Редактирано на от bobby_m

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Май за Бернал... Ама не знам, така без Фруум, нямам изявен фаворит. Иска ми се някой французин да е до края в битката, за да е по-интересно. 

Интересни са ми и Мовистар дали от трима ще успеят поне един да го добутат до някъде - Кинтана, Валверде и Ланда. 
Нибали ми е загадка, уж искал само етапна победа, ама ако му тръгне, може и да изненада :mood(17):
Мисля, че и Саган няма да има голяма конкуренция за поредната зелена фланелка. 

В четвъртък ще е интересен етап с много височини и тогава може да си покаже кой колко е във форма, а преди финала в Париж има 3 етапа, в които направо ще им се ебе майката :mood(17): Тая година, може  до последно да не се знае кой ще спечели. 

HAHAHA цитат от коментара за етапа:

Schär makes a stop

14:11

Breakaway rider Michael Schär has stopped to answer the call of the nature. Backaert and Offredo seem to wait for him.

:mood(17):

Редактирано на от Thirteen

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове