Jump to content
pLaStIc`DrEaM

Фенове от Варна

Препоръчани публикации

От няколко дни (като най-вече днес) говоря с няколко фена на Юнайтед от Варна. Те изявяват голямо желание да бъде създаден клон на фен клуба в града им. Изискват от мен някаква информация. За жалост освен това, че трябва да се съберат най-малко 20 фена, нищо друго не мога да им кажа. Ще ви бъда много благодарен, ако ми кажете какво трябва да им предам, защото тя нито влизат във форума ни, нито влизат често в IRC. Преди минути говорих с BoMBizzle и човека ми се видя сериозен. Той ми каза че ще направи всичко възможно да издири колкото се може повече наши привърженици във Варна, за да може този клон да стане факт час по-скоро. Докато говорих с него, Виктория (^MiSs_DyNaMiTe^ /Victoriq) непрекъснато задаваше въпроса за какво отиват парите от членския внос и дали се издава някаква касова бележка като доказателство. Просто не издържам да й обяснявам... Това момиче гледа да създава интриги точно когато не трябва... Надявам се скоро да получа отговор от някой от УС.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Guest Nasic
Аз съм говорил с едно момче от #Manutd и каза че има пълна подкрепа за клон Варна.Само че не помня как му беше ника "Zyppi" или нещо подобно .Аз съм в канала #Manutd и ако има нещо пишете.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аз съм от варна и изявявам огромно желание да създадем фен клуб тук , в морската столица . Ще направя всичко възможно да се съберем колкото се може повече хора и така всичко да стане официално .

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Идеално ще бъде ако се създаде подобен фенклуб и във Варна. Аз съм от Добрич и не ми е кой знае каква пречка да пътувам до Варна за евентуалните събирания. За мен единствения проблем е, че няма да мога да идвам на срещите, които се организират през лятото иначе към края на сезона съм на линия.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Дам , това е добра идея хора от Добрич да изявяват подобно желание.Аз ще се опитам да уведомя някой друг фен на Юнайтед от Добрич ,тъй като това е родния ми град .

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Момчета, айде да направим вече нещо сериозно. От 24 до 27 Май съм във Варна и се надявам да имате готовност за да може да се видим и да направим официалното откриване. Нека някой се свърже с мен и да се уговорим. И един плаж да направим, разбира се

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Момчета, айде да направим вече нещо сериозно. От 24 до 27 Май съм във Варна и се надявам да имате готовност за да може да се видим и да направим официалното откриване. Нека някой се свърже с мен и да се уговорим.
И един плаж да направим, разбира се

Аз на 25 и 26 съм във Варна и сигурно ще мога да дойда. Нека хората от Варна да предложат някво заведение за евентуално събиране. Вече за по-конкретен час и дата предполагам, че ще се разберем по нататък.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аз също съм от Варна и се надявам да направим все пак нещо по въпроса за ФЕН КЛУБ клон "ВАРНА" ? Кажете какво трябва да се направи?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тези дни говорих с един сериозен фен на Юнайтед от Варна и той ми обясни как стоят нещата там. Наистина в града има много червени дяволи, но засега е малко трудно да се информират и организират повечето от тях (айде не казвам всички, за да не бъдем максималисти). Иначе си има една редовна компанийка от зрели хора, които се събират за всеки по-важен мач в Трите лъва и подкрепят момчетата на сър Алекс. Разбрах, че сред тях има и англичани, които са родени в Манчестър, но са се преместили да живеят в България. По случай спечелването на титлата в Премиършип варненските фенове бяха направили много интересна торта в цветовете на Юнайтед.
Човекът, с когото говорих веднага прие идеята за фенклуба и клона му във Варна и ми обеща да помогне с каквото може. Единственият проблем е, че всичко това може да стане най-рано през септември-октомври, защото в момента Трите лъва е затворен за ремонт и ще е много трудно да се събере стабилна бройка (15-20) варненски фенове.

Ето и снимки от едно тяхно събиране:

ftp://anestev.ath.cx/images/2007-05-09%20...bration/LowRes/

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Кажете, кога ще ви е удобно да се видим. Аз излизам в отпуска и ще съм във Варна от 14-22 Юли. Може на 19 и 20 да не съм в града, но това е малко вероятно. Сега няма мачове, но може да направим един плаж и после една дискотечка

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аз съм навит да се съберем всички някъде, защото си нямам никаква представа от това понятие "ФЕН Клуб" а и искам да се създаде нещо такова в моя град - Варна. Искам да си изясня и още доста детайли, така че едно събрание няма да е в лоша полза. ;)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Аз съм навит да се съберем всички някъде, защото си нямам никаква представа от това понятие "ФЕН Клуб" а и искам да се създаде нещо такова в моя град - Варна. Искам да си изясня и още доста детайли, така че едно събрание няма да е в лоша полза. ;)

Ами само кажете къде и кога, там съм, аз съм на почивка, така че ВИЕ се координирайте

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Окей, брато за мен няма никакъв проблем, който и ден да ми кажеш съм свободен ;) Единствено нека се посъберем повечко хора, за да има някакъв смисъл цялото събрание?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ами хайде де момчета дотука всеки вика - когато кажеш. Аз нито знам заведения нито знам кои сте. Нека тогава един да каже - тогава и еди къде си и точка. Хайде малко организираност. П.П. Чес-м, ти и тука ли може да помогнеш? Ще присъстваш ли? Остави хората да си организират нещата помежду си. Придобиваш стила на Насик да се разпореждаш каде ли не. Не е правилно това приятелю.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не се разпореждам приятелЮ просто си нямаш на представа колко хора познавам ... ... и помисли,че е време да спреш да се заяждаш... Нужно ли е да присъствам при положение,че след срещата няма и 10мин и ще знам всичко. Даже мога ти кажа кой ще е и дясната ми ръка там ;)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Здр, добре сте го замислили това за фен клуб за Варна, наистина има нужда. В "Трите лъва" се събират повечето верни фенове на Манчо, но само ще вметна че се обмисля и клуб на Ман.Юнайтед с членски карти. Заведението е все още идейно и няма готов изготвен план, но базата е налице с обзавеждане (като до момента остава оборудването на клуба с плазмени телевизори, Скай Спортс, фланелки и др. артикули на отбора). Пак повтарям засега всичко е идейно и няма 100% гаранция, че наистина ще бъде отворен. Клубът няма да претендира за фен-клуб на Варна, а по-скоро идеята се върти около клуб само за феновете на отбора, като капацитетът на заведението е около 40-50 човека. Идеята е всеки закупил си членска карта (на благоприлична цена) чрез която да получава право на резервирани места в заведението, паркинг място, допълнителни възможности за запазване на заведението за рожденни дни и тържества и др. Клубът се намира в хотел "Св.Николай", гр.Варна (спирка Почивка, след бензиностанция Шел, справка сайта в профила ми). Ще ви пиша пак, когато има раздвижване по обекта. Все още се преценява доколко рентабилно би било заведение от такъв тип и каква структура трябва да се изготви. Златин Петров, съсобственик на хотела и проeкта за контакти: Skype: proofyyy mail: proofy@mail.bg

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
23 юли 18:00h всички фенове от Варна ако може да дойдат на козирката (KFC) най - вече Oracle да бъде там... Нека най - после създадем - Фен Клуб Варна ! ! ! ПС: Феновете да са с екипчета или шалчета да се познаем по лесно ....

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Хахахахах навънка е 40 градуса кви шалчета ;D? Сори :).

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Много се извинявам , но днес заминавам за София и няма да мога да присъствам на срещата .. Аз и Ванката ( Crazy-Boy ) имаме общи интереси , така че той ще защитава както мойте така и неговите . Съберете се и когато се върна(2 седмици) ще направя всичко , което зависи от мен за да подмогна да се направи фен - клуб във Варна .

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
ами мом4ета както казахака се и полу4и има вариант да не сам в варна от 19 до 21 така се и полу4и, НО за сметка на това 6те сам до 27 така 4е моля за извинение и ако мойе да промените датата от неделя нататак. Сорръ 4е така се полу4ав, мойе6е и да не се, НО не зависе6е от мен. П.П. Някак си не го разбирам това с "десните раце на цхесс_м" Някав клан ли има6 на крастник ли се прави6, просто питам?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Владо нали ти казах и преди , който не е с нас е против нас. Все пак незабрявай,че феновете са тези които определят играта :) ти си просто част от пъзела. Дано можеш да четеш между редовете :) Всичко най-добро ;)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Понеделник 23.07 е чудесно. Кажете къде и в колко часа предполагам към 19.00-20.00 ще е добре за повечето. Към Чес-м - Пич, мисла, че време да ти кажа някой неща в прав текст. 1. Кои сте ВИЕ и КОИ СМЕ ПРОТИВ ВАС? 2. Кога ще спреш да си пъхаш гагата навсякъде, със или без да са те питали? 3. Между какви редове да чета, при положение, че ТИ НЯМАШ КАПАЦИТЕТ ДА ПИШЕШ ПО ТОЗИ НАЧИН. 4. Не е ли време да си оправиш собствения двор - разбирай клон Пловдив, и тогава да даваш акъл на останалите. Какво ТИ имаш да им споделиш на тях, освен провали, провали и ако не провали, то пак правали. Кажи ти с какво ше се похвалиш, като организатор, та да казваш кой ти бил лява ръка, дясна ръка, утре може и среден полов ораган да номинираш. айде ако все пак искаш да направиш нещо положителон за CV-то си като представител на клон Пловдив да ми изпратиш като за начало списък с членовете и отделно, тези, които са си платили членския внос (за да знаем на кого да пратим членските карти). Един съвет от мен - Недей да претендираш, че можеш и знаеш всичко, защото колкото повече говориш, толкова повече грешки можеш да допусенш (немска поговорка, днес я чух)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове